Toon:
Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Uitslag
Week 17 - 2020
26-04, 13:30 - De Ham BJ1 @ De Crommenije 26-04 13:30 De Ham BJ1 SVH BJ 1 De Crommenije
Week 16 - 2020
19-04, 18:20 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lars de Bruin, Thomas de Koning, Luca Civile
19-04 18:20 SVH BM 1 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Sportcentrum de Wilgenring
19-04, 17:00 - UZSC H1 @ De Krommerijn 19-04 17:00 UZSC H1 SVH Heren 1 De Krommerijn
19-04, 15:30 - Zeester-Meerval BJ1 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Bram Gussekloo, Bibi Havinga, Zeliha Berber, Meryem Freeke
19-04 15:30 SVH BJ 1 Zeester-Meerval BJ1 Zwemcentrum Rotterdam
18-04, 20:50 - De Reigers (SG) H2 @ De Waterthor 18-04 20:50 De Reigers (SG) H2 SVH Heren 3 De Waterthor
18-04, 20:25 - ZVL-1886 Tetteroo H2 @ De Zijl 18-04 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 SVH Heren 2 De Zijl
18-04, 20:10 - WZC (SG) Da4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus, Niels van de Berg
18-04 20:10 SVH Dames 2 WZC (SG) Da4 Sportcentrum de Wilgenring
18-04, 19:45 - De Kempvis Da1 @ Rivièrabad 18-04 19:45 De Kempvis Da1 SVH Dames 1 Rivièrabad
18-04, 19:25 - De Kempvis H5 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, alexandra hendrikse, Femke van der Sloot
18-04 19:25 SVH Heren 4 De Kempvis H5 Sportcentrum de Wilgenring
18-04, 19:05 - ZVL-1886 Tetteroo H1 @ De Zijl 18-04 19:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 SVH Heren 1 De Zijl
18-04, 18:40 - D'ELFT H7 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, alexandra hendrikse, Femke van der Sloot
18-04 18:40 SVH Heren 5 D'ELFT H7 Sportcentrum de Wilgenring
18-04, 17:55 - De Lansingh H3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jay Molendijk, Rik Moonen, Han Spek
18-04 17:55 SVH Heren 6 De Lansingh H3 Sportcentrum de Wilgenring
18-04, 17:10 - BZ&PC BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jay Molendijk, Rik Moonen, Han Spek
18-04 17:10 SVH BJ 2 BZ&PC BJ1 Sportcentrum de Wilgenring
18-04, 16:45 - WSG NieMo (SG) CJ1 @ Polderbad 18-04 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 SVH CJ 2 Polderbad
18-04, 16:40 - Katwijk CJ1 @ Aquamar 18-04 16:40 Katwijk CJ1 SVH CJ 1 Aquamar
18-04, 16:30 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Maarten van Hal, Orlando Shaihi Baroffio
18-04 16:30 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring
18-04, 16:00 - WSG NieMo (SG) DG1 @ Polderbad 18-04 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 SVH DG 2 Polderbad
Week 15 - 2020
11-04, 20:20 - ZV De Zaan H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
11-04 20:20 SVH Heren 2 ZV De Zaan H2 Sportcentrum de Wilgenring
11-04, 19:00 - ZV De Zaan H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
11-04 19:00 SVH Heren 1 ZV De Zaan H1 Sportcentrum de Wilgenring
Week 14 - 2020
05-04, 18:50 - Het Ravijn H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
05-04 18:50 SVH Heren 2 Het Ravijn H2 Sportcentrum de Wilgenring
05-04, 17:30 - Het Ravijn H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
05-04 17:30 SVH Heren 1 Het Ravijn H1 Sportcentrum de Wilgenring
05-04, 16:45 - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Adam Markoic, Aron Moe
05-04 16:45 SVH BJ 1 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 Zwemcentrum Rotterdam
04-04, 21:15 - UZSC H2 @ De Krommerijn 04-04 21:15 UZSC H2 SVH Heren 2 De Krommerijn
04-04, 20:35 - WSG NieMo (SG) H4 @ Polderbad 04-04 20:35 WSG NieMo (SG) H4 SVH Heren 5 Polderbad
04-04, 20:00 - UZSC H1 @ De Krommerijn 04-04 20:00 UZSC H1 SVH Heren 1 De Krommerijn
04-04, 19:20 - MNC Dordrecht H3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marianne Brouwer, sofie f schipper, Eva van de Cammen
04-04 19:20 SVH Heren 3 MNC Dordrecht H3 Sportcentrum de Wilgenring
04-04, 18:30 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Gijs Ooms, Jaap Zwetsloot
04-04 18:30 SVH Dames 1 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring
04-04, 17:45 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Nikki van Prooyen, Lucas Van Der Niet, Aiden Doorson
04-04 17:45 SVH CJ 2 De Linge/PCG (SG) CJ1 Sportcentrum de Wilgenring
04-04, 17:30 - Westland BJ*1 @ Zwembad Maesemunde 04-04 17:30 Westland BJ*1 SVH BJ 2 Zwembad Maesemunde
04-04, 17:00 - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lucas Van Der Niet, Aiden Doorson
04-04 17:00 SVH DG 1 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 Sportcentrum de Wilgenring
04-04, 16:15 - De Linge/PCG (SG) DG1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Luca Civile, Sami El idrissi
04-04 16:15 SVH DG 2 De Linge/PCG (SG) DG1 Sportcentrum de Wilgenring
04-04, 16:00 - Wiekslag BM1 @ Sportcentrum Blokweer 04-04 16:00 Wiekslag BM1 SVH BM 1 Sportcentrum Blokweer
04-04, 15:35 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Luca Civile, Sami El idrissi
04-04 15:35 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring
Week 13 - 2020
29-03, 17:25 - ENC Arnhem (SG) BJ1 @ Valkenhuizen 29-03 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 SVH BJ 1 Valkenhuizen
28-03, 20:45 - MNC Dordrecht H8 @ Sportboulevard 28-03 20:45 MNC Dordrecht H8 SVH Heren 5 Sportboulevard
28-03, 18:15 - WZK/ZVL CM*1 @ Sterrenbad 28-03 18:15 WZK/ZVL CM*1 SVH CM 1 Sterrenbad
28-03, 17:00 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 28-03 17:00 Z&PC Rotterdam Da4 SVH Dames 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord
Week 12 - 2020
22-03, 17:15 - Aquapoldro BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Dries Tielemans, Orlando Shaihi Baroffio, Adam Markovic
22-03 17:15 SVH BJ 1 Aquapoldro BJ1 Sportcentrum de Wilgenring
22-03, 17:00 - De Kempvis BM*1 @ Rivièrabad 22-03 17:00 De Kempvis BM*1 SVH BM 1 Rivièrabad
22-03, 16:15 - De Kempvis CJ1 @ Rivièrabad 22-03 16:15 De Kempvis CJ1 SVH CJ 1 Rivièrabad
21-03, 20:05 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Berenschot 21-03 20:05 De Linge/PCG (SG) H3 SVH Heren 4 Berenschot
21-03, 18:45 - Z&PC De Gouwe H5 @ De Sniep 21-03 18:45 Z&PC De Gouwe H5 SVH Heren 5 De Sniep
21-03, 18:35 - De Kempvis Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Robin van Holst, Sjoerd Jonkers
21-03 18:35 SVH Dames 2 De Kempvis Da3 Sportcentrum de Wilgenring
21-03, 17:45 - De Linge/PCG (SG) BJ1 @ Berenschot 21-03 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 SVH BJ 2 Berenschot
21-03, 17:45 - WZC (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Robin van Holst, Sjoerd Jonkers
21-03 17:45 SVH Dames 1 WZC (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring
21-03, 17:00 - ZPC Numansdorp H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: lisanne pietermaat, Tessel Anemaat, Noëmi Claasz Coockson
21-03 17:00 SVH Heren 6 ZPC Numansdorp H1 Sportcentrum de Wilgenring
21-03, 16:20 - WIDEX GZC DONK H5 @ Groenhovenbad 21-03 16:20 WIDEX GZC DONK H5 SVH Heren 3 Groenhovenbad
21-03, 16:15 - De Devel DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: lisanne pietermaat, Noëmi Claasz Coockson
21-03 16:15 SVH DG 2 De Devel DG*1 Sportcentrum de Wilgenring
21-03, 15:45 - WSG Niemo (SG) CM*1 @ Polderbad 21-03 15:45 WSG Niemo (SG) CM*1 SVH CM 1 Polderbad
21-03, 15:45 - WSG NieMo (SG) CM1 @ Polderbad 21-03 15:45 WSG NieMo (SG) CM1 SVH CM 1 Polderbad
21-03, 14:00 - ZVVS CJ*1 @ De Kulk 21-03 14:00 ZVVS CJ*1 SVH CJ 2 De Kulk
Week 11 - 2020
15-03, 17:15 - Rotterdam DG*2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Adrielle Kox
15-03 17:15 SVH DG 2 Rotterdam DG*2 Sportcentrum de Wilgenring
15-03, 16:00 - SWOL 1894 BJ1 @ De Vrolijkheid 15-03 16:00 SWOL 1894 BJ1 SVH BJ 1 De Vrolijkheid
14-03, 19:45 - Rotterdam/Ragnar 5 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 14-03 19:45 Rotterdam/Ragnar 5 SVH Heren 4 Sportfondsenbad Rdam-Noord
14-03, 19:35 - De Linge/PCG (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Noëmi Claasz Coockson, Tessel Anemaat, Kiki Hoek
14-03 19:35 SVH Dames 2 De Linge/PCG (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring
14-03, 19:10 - ZVVS H5 @ De Kulk 14-03 19:10 ZVVS H5 SVH Heren 5 De Kulk
14-03, 18:45 - BZ&PC Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen, Sanne Krul
14-03 18:45 SVH Dames 1 BZ&PC Da2 Sportcentrum de Wilgenring
14-03, 18:00 - BZC/de Lansingh BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen, Sanne Krul
14-03 18:00 SVH BM 1 BZC/de Lansingh BM*1 Sportcentrum de Wilgenring
14-03, 17:45 - OZV BJ*1 @ H2O 14-03 17:45 OZV BJ*1 SVH BJ 2 H2O
14-03, 17:15 - ZPS CJ*1 @ De Hofstee 14-03 17:15 ZPS CJ*1 SVH CJ 2 De Hofstee
14-03, 17:15 - MNC Dordrecht CJ*2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Meryem Freeke, Floor Klapwijk
14-03 17:15 SVH CJ 1 MNC Dordrecht CJ*2 Sportcentrum de Wilgenring
14-03, 16:30 - Wiekslag DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Meryem Freeke
14-03 16:30 SVH DG 1 Wiekslag DG*1 Sportcentrum de Wilgenring
14-03, 15:20 - Katwijk CM1 @ Aquamar 14-03 15:20 Katwijk CM1 SVH CM 1 Aquamar
Week 10 - 2020
08-03, 18:40 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Vuk Djekic, Jochem Zunderman
08-03 18:40 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring
08-03, 18:00 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lara vd Sandt, Jochem Zunderman
08-03 18:00 SVH EG1 Sportcentrum de Wilgenring
BJ 1 - Het Ravijn BJ2
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Adam Markovic, Aron Moe
08-03 15:30 SVH BJ 1 Het Ravijn BJ2 Zwemcentrum Rotterdam 8 - 10
Heren 3 - Wiekslag H2
Jury: Wouter Beek, Thijs Urselmann, Timon de Vries
07-03 21:25 SVH Heren 3 Wiekslag H2 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 8
Heren 2 - AZC H2
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Erik Versluis
07-03 20:20 SVH Heren 2 AZC H2 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 12
De Linge/PCG (SG) Da1 - Dames 1 07-03 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 SVH Dames 1 Caribabad 8 - 4
Heren 1 - AZC H1
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Erik Versluis, Victor van den Berg
07-03 19:00 SVH Heren 1 AZC H1 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 27
Sassenheim Da3 - Dames 2 07-03 18:25 Sassenheim Da3 SVH Dames 2 Wasbeek 4 - 7
Heren 4 - Z&PC De Gouwe H4
Jury: Lucas Cluistra, Jasper Peters, Sam van Schaick
07-03 18:00 SVH Heren 4 Z&PC De Gouwe H4 Sportcentrum de Wilgenring 14 - 4
Heren 5 - DWF H1
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Bart Joosten
07-03 17:15 SVH Heren 5 DWF H1 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 6
Z&PC Rotterdam BM1 - BM 1 07-03 16:50 Z&PC Rotterdam BM1 SVH BM 1 Sportfondsenbad Rdam-Noord 3 - 2
Heren 6 - WSG NieMo (SG) H6
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Bart Joosten
07-03 16:30 SVH Heren 6 WSG NieMo (SG) H6 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 9
CM 1 - SCOM/Zeehond/Duck CM*1 07-03 16:05 CM 1 SVH SCOM/Zeehond/Duck CM*1 Sportfondsenbad Rdam-Noord 8 - 14
Poseidon DG*1 - DG 1 07-03 16:00 Poseidon DG*1 SVH DG 1 De Fakkel 4 - 10
- 07-03 15:45 SVH 17 -
CJ 1 - ZVL-1886 Tetteroo CJ*2
Jury: Willem Bel, Danny Battjes, Coen Veldhorst
07-03 15:45 SVH CJ 1 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 Sportcentrum de Wilgenring 17 -
CJ 2 - Wiekslag CJ*1
Jury: Willem Bel, Danny Battjes, Coen Veldhorst
07-03 15:00 SVH CJ 2 Wiekslag CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring - 16
07-03, 14:25 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Willem Bel, Danny Battjes
07-03 14:25 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring
Week 09 - 2020
Polar Bears BJ2/VZC BJ2 - BJ 1 01-03 19:00 Polar Bears BJ2/VZC BJ2 SVH BJ 1 De Peppel 14 - 8
De Ham H2 - Heren 2 29-02 19:45 De Ham H2 SVH Heren 2 De Crommenije 14 - 19
De Ham H1 - Heren 1 29-02 18:15 De Ham H1 SVH Heren 1 De Crommenije 13 - 12
Week 08 - 2020
Heren 1 - Het Ravijn H1 23-02 17:30 SVH Heren 1 Het Ravijn H1 Sportcentrum de Wilgenring 14 - 23
Heren 1 - Polar Bears H1
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
22-02 19:00 SVH Heren 1 Polar Bears H1 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 12
Week 07 - 2020
BJ 2 - ZVVS BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Doris Rommerts, Bibi Havinga
16-02 17:50 SVH BJ 2 ZVVS BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 13
16-02, 17:10 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bibi Havinga, Doris Rommerts
16-02 17:10 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring
Alkemade Da1 - Dames 1 16-02 15:00 Alkemade Da1 SVH Dames 1 De Tweesprong 4 - 7
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - BJ 1 16-02 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 SVH BJ 1 Amerena 9 - 14
Polar Bears H3 - Heren 2 15-02 21:45 Polar Bears H3 SVH Heren 2 De Peppel 9 - 7
Heren 4 - D'ELFT H4
Jury: Nils Flinterman, Jan Talsma, Coen Veldhorst
15-02 21:20 SVH Heren 4 D'ELFT H4 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 6
BZ&PC H3 - Heren 3 15-02 21:00 BZ&PC H3 SVH Heren 3 De Kuil 2 - 7
Heren 6 - ZVVS H6
Jury: alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
15-02 20:35 SVH Heren 6 ZVVS H6 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 15
Heren 5 - ZZ&PC De Devel H4
Jury: alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
15-02 19:50 SVH Heren 5 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 1
- 15-02 19:05 SVH 6 - 14
Dames 2 - Westland Da1
Jury: Morten HAAS, Jay Molendijk, Jelle van de Sandt
15-02 19:05 SVH Dames 2 Westland Da1 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 14
De Kempvis BM*1 - BM 1 15-02 18:30 De Kempvis BM*1 SVH BM 1 Rivièrabad 5 - 8
CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1
Jury: Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
15-02 18:20 SVH CJ 2 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 28
- 15-02 17:35 SVH 4 - 8
CM 1 - WP Residentie/Den Haag CM*1
Jury: Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
15-02 17:35 SVH CM 1 WP Residentie/Den Haag CM*1 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 8
PSV Waterpolo H1 - Heren 1 15-02 17:30 PSV Waterpolo H1 SVH Heren 1 De Tongelreep 9 - 11
15-02, 16:55 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Thomas de Koning, David Lindenburg
15-02 16:55 SVH Sportcentrum de Wilgenring
- 15-02 16:30 SVH 4 - 3
D'Elft CJ*1 - CJ 1 15-02 16:30 D'Elft CJ*1 SVH CJ 1 Kerkpolder 4 - 3
15-02, 16:30 - Delft CJ*1 @ Kerkpolder 15-02 16:30 Delft CJ*1 SVH CJ 1 Kerkpolder
15-02, 16:15 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Thomas de Koning, David Lindenburg
15-02 16:15 SVH EG1 Sportcentrum de Wilgenring
ZPB H&L Productions DG3 - DG 1 15-02 16:00 ZPB H&L Productions DG3 SVH DG 1 Inge de Bruijn Zwembad 4 - 14
Week 06 - 2020
09-02, 19:25 - MNC Dordrecht H8 @ Sportboulevard 09-02 19:25 MNC Dordrecht H8 SVH Heren 5 Sportboulevard
09-02, 18:30 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 09-02 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 SVH Dames 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord
09-02, 16:15 - WZK/ZVL CM*1 @ Sterrenbad 09-02 16:15 WZK/ZVL CM*1 SVH CM 1 Sterrenbad
09-02, 15:30 - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Roel Laluan, Maarten van Hal
09-02 15:30 SVH BJ 1 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 Zwemcentrum Rotterdam
Heren 2 - WIDEX GZC DONK H2
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Yorick ter Heegde
08-02 20:20 SVH Heren 2 WIDEX GZC DONK H2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 27
SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4 08-02 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H2 SVH Heren 4 De Rozenburcht 9 - 8
Heren 1 - WIDEX GZC DONK H1
Jury: Erik Versluis, Jelmer van der Sanden, lisanne pietermaat, Sofie Schipper
08-02 19:00 SVH Heren 1 WIDEX GZC DONK H1 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 24
08-02, 18:15 - WZK/ZVL CM*1 @ Sterrenbad 08-02 18:15 WZK/ZVL CM*1 SVH CM 1 Sterrenbad
ZPS H2 - Heren 6 08-02 18:00 ZPS H2 SVH Heren 6 De Hofstee 16 - 5
Heren 3 - ZVVS H2
Jury: lisanne pietermaat, Eva van de Cammen, Sofie Schipper
08-02 17:50 SVH Heren 3 ZVVS H2 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 4
De Kempvis BJ1 - BJ 2 08-02 17:10 De Kempvis BJ1 SVH BJ 2 Rivièrabad 9 - 2
Dames 1 - Wiekslag Da2
Jury: Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
08-02 17:00 SVH Dames 1 Wiekslag Da2 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 5
- 08-02 16:50 SVH - 17
ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 - CJ 1 08-02 16:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 SVH CJ 1 De Zijl - 17
BM 1 - BZC/de Lansingh BM*1
Jury: Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
08-02 16:15 SVH BM 1 BZC/de Lansingh BM*1 Sportcentrum de Wilgenring 9 -
ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 - CJ 2 08-02 16:00 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 SVH CJ 2 De Hoge Devel B.V. 14 - 2
DG 2 - Wiekslag DG2
Jury: Jasmijn Cluistra, Judith Hordijk
08-02 15:30 SVH DG 2 Wiekslag DG2 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 2
DG 1 - De Kempvis DG*2
Jury: Jasmijn Cluistra, Judith Hordijk
08-02 14:45 SVH DG 1 De Kempvis DG*2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 1
Week 05 - 2020
ZPB H&L Productions H1 - Heren 1 01-02 20:00 ZPB H&L Productions H1 SVH Heren 1 Inge de Bruijn Zwembad 9 - 12
Heren 4 - Waterpolo Residentie (SG) H2
Jury: Isis Beijersbergen, Zeliha Berber, Floor Klapwijk
01-02 19:20 SVH Heren 4 Waterpolo Residentie (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 4
BM 1 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1
Jury: Bart Joosten, Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus
01-02 18:35 SVH BM 1 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 4
ZVL-1886 Tetteroo H5 - Heren 3 01-02 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H5 SVH Heren 3 De Zijl 6 - 8
Heren 6 - SCOMZeehondDuck (SG) H3
Jury: Lucas Cluistra, roderick schraa, Han Spek
01-02 17:50 SVH Heren 6 SCOMZeehondDuck (SG) H3 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 4
ZPB H&L Productions H2 - Heren 2 01-02 17:20 ZPB H&L Productions H2 SVH Heren 2 Inge de Bruijn Zwembad 6 - 7
Heren 5 - Wiekslag H5
Jury: Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
01-02 16:20 SVH Heren 5 Wiekslag H5 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 5
ZVVS Da2 - Dames 1 01-02 15:55 ZVVS Da2 SVH Dames 1 De Kulk 5 - 6
Dames 2 - ZZ&PC De Devel Da1
Jury: Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
01-02 15:35 SVH Dames 2 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 10
01-02, 14:55 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Stefanie van der Veen, Femke van der Sloot, a2010nl
01-02 14:55 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring
- 01-02 14:45 SVH 3 - 15
Katwijk CJ1 - CJ 1 01-02 14:45 Katwijk CJ1 SVH CJ 1 Aquamar 3 - 15
ZVVS/Westland/Delft CM1 - CM 1 01-02 14:25 ZVVS/Westland/Delft CM1 SVH CM 1 De Kulk 7 - 3
01-02, 14:15 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Stefanie van der Veen, Femke van der Sloot
01-02 14:15 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring
01-02, 14:15 - @ 01-02 14:15 SVH
ZVVS DG1 - DG 2 01-02 13:40 ZVVS DG1 SVH DG 2 De Kulk 29 -
Week 04 - 2020
BJ 1 - VZV Njord BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Dries Tielemans
26-01 17:15 SVH BJ 1 VZV Njord BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 10 - 10
WZC (SG) H2 - Heren 3 25-01 21:20 WZC (SG) H2 SVH Heren 3 De Veur 9 - 5
Poseidon'56 H3 - Heren 5 25-01 19:30 Poseidon'56 H3 SVH Heren 5 De Fakkel 1 - 23
Heren 2 - Polar Bears H2
Jury: Noëmi Claasz Coockson, Eva van de Cammen, Tessel Anemaat
25-01 18:55 SVH Heren 2 Polar Bears H2 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 16
ZZ&PC De Devel H3 - Heren 6 25-01 18:55 ZZ&PC De Devel H3 SVH Heren 6 De Hoge Devel B.V. 7 - 8
Dames 1 - WSG NieMo (SG) Da1
Jury: Jelle Kleiss, dave kortvriend, Timon de Vries
25-01 17:50 SVH Dames 1 WSG NieMo (SG) Da1 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 4
Poseidon'56 H2 - Heren 4 25-01 17:15 Poseidon'56 H2 SVH Heren 4 De Fakkel 3 - 8
- 25-01 17:05 SVH 8 - 2
CJ 1 - ZPB CJ*2
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Kiki Hoek
25-01 17:05 SVH CJ 1 ZPB CJ*2 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 2
BZ&PC Da3 - Dames 2 25-01 16:55 BZ&PC Da3 SVH Dames 2 De Kuil 12 - 7
DG 1 - MNC Dordrecht DG3
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
25-01 16:20 SVH DG 1 MNC Dordrecht DG3 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 4
DG 2 - ZPB H&L Productions DG4
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
25-01 15:35 SVH DG 2 ZPB H&L Productions DG4 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 14
CM 1 - De Kempvis CM1 25-01 15:25 CM 1 SVH De Kempvis CM1 Sportfondsenbad Rdam-Noord 4 - 4
ZPB H&L Productions BM1 - BM 1 25-01 14:10 ZPB H&L Productions BM1 SVH BM 1 Inge de Bruijn Zwembad 1 - 7
Week 03 - 2020
- 19-01 17:40 SVH 12 - 3
WP Residentie/Den Haag CM*1 - CM 1 19-01 17:40 WP Residentie/Den Haag CM*1 SVH CM 1 Zuiderparkbad 12 - 3
ZZ&PC De Devel H4 - Heren 5 18-01 18:30 ZZ&PC De Devel H4 SVH Heren 5 De Hoge Devel B.V. - 14
Dames 1 - Alkemade Da1 18-01 18:25 SVH Dames 1 Alkemade Da1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 9
D'ELFT H4 - Heren 4 18-01 18:15 D'ELFT H4 SVH Heren 4 Kerkpolder 4 - 9
- 18-01 17:45 SVH 8 - 3
Westland Da1 - Dames 2 18-01 17:45 Westland Da1 SVH Dames 2 Zwembad Maesemunde 8 - 3
BM 1 - De Kempvis BM*1 18-01 17:40 SVH BM 1 De Kempvis BM*1 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 3
ZVVS H6 - Heren 6 18-01 17:25 ZVVS H6 SVH Heren 6 De Kulk 20 - 9
- 18-01 16:55 SVH 7 - 1
CJ 1 - D'Elft CJ*1
Jury: Tessa Verveer, Nikki van Prooyen
18-01 16:55 SVH CJ 1 D'Elft CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 1
SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 - CJ 2 18-01 16:25 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 SVH CJ 2 De Rozenburcht 19 -
18-01, 16:20 - Delft CJ*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-01 16:20 SVH CJ 1 Delft CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring
DG 1 - ZPB H&L Productions DG3 18-01 16:10 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG3 Sportcentrum de Wilgenring 14 - 3
ZVVS BJ1 - BJ 2 18-01 15:55 ZVVS BJ1 SVH BJ 2 De Kulk 20 - 6
Week 02 - 2020
- 12-01 18:15 SVH 7 - 4
AZC CJ1 - CJ 1 12-01 18:15 AZC CJ1 SVH CJ 1 AquaRijn 7 - 4
BJ 1 - De Ham BJ1 12-01 17:15 SVH BJ 1 De Ham BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 16
Heren 3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 11-01 21:25 SVH Heren 3 Waterpolo Den Haag (SG) H3 Sportcentrum de Wilgenring 10 - 10
ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1 11-01 21:05 ZPB H&L Productions Da3 SVH Dames 1 Inge de Bruijn Zwembad 6 - 7
Heren 2 - UZSC H2 11-01 20:20 SVH Heren 2 UZSC H2 Sportcentrum de Wilgenring 17 - 20
Dames 2 - ZVVS Da5 11-01 19:20 SVH Dames 2 ZVVS Da5 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 8
Heren 5 - Z&PC Rotterdam H8 11-01 18:35 SVH Heren 5 Z&PC Rotterdam H8 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 5
Heren 6 - Z&PC Rotterdam H7 11-01 17:50 SVH Heren 6 Z&PC Rotterdam H7 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 12
BM 1 - ZPB H&L Productions BM1 11-01 17:05 SVH BM 1 ZPB H&L Productions BM1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 2
ZVL/WZK CM*2 - CM 1 11-01 17:00 ZVL/WZK CM*2 SVH CM 1 De Zijl 12 - 1
ZPS DG*1 - DG 2 11-01 16:30 ZPS DG*1 SVH DG 2 De Hofstee 9 - 6
BJ 2 - Z&PC Rotterdam BJ1 11-01 16:20 SVH BJ 2 Z&PC Rotterdam BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 23
CJ 2 - ZPB CJ*3 11-01 15:35 SVH CJ 2 ZPB CJ*3 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 7
Week 51 - 2019
Heren 2 - Schuurman BZC H2
Jury: Yannick vd Burg, Lars de Bruin, Milan de Koff
21-12-2019 19:00 SVH Heren 2 Schuurman BZC H2 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 11
21-12-2019, 19:00 - Schuurman BZC H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-12-2019 19:00 SVH Heren 1 Schuurman BZC H1 de Wilgenring
Week 50 - 2019
BM 1 - Z&PC Rotterdam BM1
Jury: Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Lucas Van Der Niet
15-12-2019 18:00 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 1
DG 1 - ZVVS DG2
Jury: Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, a2010nl
15-12-2019 17:15 SVH DG 1 ZVVS DG2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 6
Zeester-Meerval BJ1 - BJ 1 15-12-2019 16:15 Zeester-Meerval BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Drie Essen 8 - 12
De Lansingh H2 - Heren 4 14-12-2019 21:15 De Lansingh H2 SVH Heren 4 De Lansingh 9 - 10
Heren 2 - ZVL-1886 Tetteroo H2
Jury: Max van Genabeek, Joop Sassen, Rick Vermeulen
14-12-2019 20:20 SVH Heren 2 ZVL-1886 Tetteroo H2 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 13
BZC H4 - Heren 5 14-12-2019 20:00 BZC H4 SVH Heren 5 De Hofstee 7 - 12
Heren 1 - ZVL-1886 Tetteroo H1
Jury: Eva van de Cammen, Noëmi Claasz Coockson, Jelmer van der Sanden, Victor van den Berg
14-12-2019 19:00 SVH Heren 1 ZVL-1886 Tetteroo H1 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 12
Heren 3 - De Reigers (SG) H2
Jury: Eva van de Cammen, Noëmi Claasz Coockson, Tessel Anemaat
14-12-2019 17:50 SVH Heren 3 De Reigers (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring 22 - 6
Wiekslag H4 - Heren 6 14-12-2019 17:30 Wiekslag H4 SVH Heren 6 Sportcentrum Blokweer 11 - 2
Dames 1 - Katwijk Da2
Jury: dave kortvriend, Remy Letanoux, Ronald Visser
14-12-2019 17:00 SVH Dames 1 Katwijk Da2 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 7
CM 1 - MNC Dordrecht CM 1
Jury: Tessa Verveer, Nikki van Prooyen, Tessel Anemaat
14-12-2019 16:15 SVH CM 1 MNC Dordrecht CM 1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 18
14-12-2019, 16:15 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12-2019 16:15 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring
14-12-2019, 14:45 - ZVVS DG2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12-2019 14:45 SVH DG 1 ZVVS DG2 Sportcentrum de Wilgenring
Week 49 - 2019
ZPB H&L Productions EG2 - EG 1 08-12-2019 16:00 ZPB H&L Productions EG2 SVH EG 1 Inge de Bruijn Zwembad 20 -
BJ 1 - ENC Arnhem (SG) BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Dries Tielemans, Joseph Kaplanis
08-12-2019 15:30 SVH BJ 1 ENC Arnhem (SG) BJ1 Zwemcentrum Rotterdam 5 - 12
D'ELFT H7 - Heren 5 08-12-2019 13:45 D'ELFT H7 SVH Heren 5 Kerkpolder 3 - 23
ZV De Zaan H2 - Heren 2 07-12-2019 21:15 ZV De Zaan H2 SVH Heren 2 De Slag 15 - 8
Westland/ZDHC/DSZ BM*1 - BM 1 07-12-2019 19:55 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 SVH BM 1 Overbosch 5 - 7
De Kempvis H5 - Heren 4 07-12-2019 19:15 De Kempvis H5 SVH Heren 4 Rivièrabad 5 - 13
ZV De Zaan H1 - Heren 1 07-12-2019 18:35 ZV De Zaan H1 SVH Heren 1 De Slag 21 - 7
De Lansingh H3 - Heren 6 07-12-2019 17:45 De Lansingh H3 SVH Heren 6 De Lansingh 11 - 5
BZ&PC BJ1 - BJ 2 07-12-2019 16:50 BZ&PC BJ1 SVH BJ 2 De Kuil 10 - 6
Dames 1 - De Kempvis Da1
Jury: joris beek, Erik Versluis, Ronald Visser
07-12-2019 16:30 SVH Dames 1 De Kempvis Da1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 7
WZC (SG) Da4 - Dames 2 07-12-2019 16:15 WZC (SG) Da4 SVH Dames 2 De Veur 5 - 6
CJ 2 - WSG NieMo (SG) CJ1
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Eva van de Cammen
07-12-2019 15:45 SVH CJ 2 WSG NieMo (SG) CJ1 Sportcentrum de Wilgenring - 5
- 07-12-2019 15:00 SVH 9 - 2
CJ 1 - Katwijk CJ1
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Eva van de Cammen
07-12-2019 15:00 SVH CJ 1 Katwijk CJ1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 2
DG 2 - WSG NieMo (SG) DG1
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
07-12-2019 14:15 SVH DG 2 WSG NieMo (SG) DG1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 18
Week 48 - 2019
Aquapoldro BJ1 - BJ 1 01-12-2019 15:40 Aquapoldro BJ1 SVH BJ 1 Sprenkelaar 4 - 13
Het Ravijn H2 - Heren 2 30-11-2019 20:40 Het Ravijn H2 SVH Heren 2 Het Ravijn 7 - 11
MNC Dordrecht H3 - Heren 3 30-11-2019 19:35 MNC Dordrecht H3 SVH Heren 3 Sportboulevard 7 - 4
Het Ravijn H1 - Heren 1 30-11-2019 19:15 Het Ravijn H1 SVH Heren 1 Het Ravijn 13 - 3
De Linge/PCG (SG) CJ1 - CJ 2 30-11-2019 17:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 SVH CJ 2 Caribabad 18 - 2
Heren 4 - Wave H2
Jury: Wouter Bosch, Martinus Ruimschotel, Rik Moonen
30-11-2019 17:10 SVH Heren 4 Wave H2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 2
De Linge/PCG (SG) DG1 - DG 2 30-11-2019 16:45 De Linge/PCG (SG) DG1 SVH DG 2 Caribabad 11 - 2
Heren 5 - WSG NieMo (SG) H4
Jury: Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
30-11-2019 16:25 SVH Heren 5 WSG NieMo (SG) H4 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 6
Dames 2 - D'ELFT Da2
Jury: Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
30-11-2019 15:40 SVH Dames 2 D'ELFT Da2 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 9
SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1 30-11-2019 15:20 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 SVH DG 1 Zwembad Hoogvliet 16 - 3
30-11-2019, 15:20 - SCOM/Zeehond/Duck DG*1 @ Zwembad Hoogvliet 30-11-2019 15:20 SCOM/Zeehond/Duck DG*1 SVH DG 1 Zwembad Hoogvliet
BJ 2 - Westland BJ*1
Jury: Lara vd Sandt, Femke van der Sloot, alexandra hendrikse
30-11-2019 14:55 SVH BJ 2 Westland BJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 13
Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1 30-11-2019 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 SVH Dames 1 Hofbad 3 - 3
EG 1 - SCOMZeehondDuck (SG) EG3
Jury: Lara vd Sandt, Femke van der Sloot
30-11-2019 14:15 SVH EG 1 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 1
- 30-11-2019 13:30 SVH 5 - 9
ZPB CJ*2 - CJ 1 30-11-2019 13:30 ZPB CJ*2 SVH CJ 1 Inge de Bruijn Zwembad 5 - 9
Week 47 - 2019
Heren 1 - Schuurman BZC H1
Jury: Bram Gussekloo, Jaap de Boer, Jelmer van der Sanden, Daphne Kruk
24-11-2019 18:10 SVH Heren 1 Schuurman BZC H1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 10
EG 1 - De Kempvis EG3
Jury: Jelmer van der Sanden, Jaap de Boer
24-11-2019 17:15 SVH EG 1 De Kempvis EG3 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 2
BJ 1 - SWOL 1894 BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Zeliha Berber, Meryem Freeke, Jasmijn Cluistra
24-11-2019 15:30 SVH BJ 1 SWOL 1894 BJ1 Zwemcentrum Rotterdam 16 - 7
Heren 5 - MNC Dordrecht H8
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
23-11-2019 20:50 SVH Heren 5 MNC Dordrecht H8 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 3
Heren 4 - SCOMZeehondDuck (SG) H2
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
23-11-2019 20:05 SVH Heren 4 SCOMZeehondDuck (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 7
- 23-11-2019 19:10 SVH 1 - 12
ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 - CJ 1 23-11-2019 19:10 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 SVH CJ 1 De Zijl 1 - 12
Heren 1 - UZSC H1
Jury: Jelmer van der Sanden, Jaap de Boer, Frits van Schendel, Bram Gussekloo
23-11-2019 19:00 SVH Heren 1 UZSC H1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 22
Wiekslag Da2 - Dames 1 23-11-2019 18:40 Wiekslag Da2 SVH Dames 1 Sportcentrum Blokweer 5 - 7
BM 1 - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1
Jury: alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
23-11-2019 18:00 SVH BM 1 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 2
Wiekslag DG2 - DG 2 23-11-2019 17:55 Wiekslag DG2 SVH DG 2 Sportcentrum Blokweer 9 - 10
Heren 6 - ZPS H2
Jury: alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
23-11-2019 17:15 SVH Heren 6 ZPS H2 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 4
Dames 2 - Z&PC Rotterdam Da4
Jury: Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
23-11-2019 16:30 SVH Dames 2 Z&PC Rotterdam Da4 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 11
CM 1 - WZK/ZVL CM*1 23-11-2019 16:20 CM 1 SVH WZK/ZVL CM*1 Sportfondsenbad Rdam-Noord 14 - 1
BJ 2 - De Kempvis BJ1
Jury: Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
23-11-2019 15:45 SVH BJ 2 De Kempvis BJ1 Sportcentrum de Wilgenring - 12
CJ 2 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1
Jury: David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio, Maarten van Hal
23-11-2019 15:00 SVH CJ 2 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 8
EG 1 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1
Jury: David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio
23-11-2019 14:20 SVH EG 1 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 9
De Kempvis DG*2 - DG 1 23-11-2019 14:00 De Kempvis DG*2 SVH DG 1 Rivièrabad 2 - 13
Week 46 - 2019
Het Ravijn BJ2 - BJ 1 17-11-2019 17:30 Het Ravijn BJ2 SVH BJ 1 Het Ravijn 12 - 11
Heren 5 - Z&PC De Gouwe H5 16-11-2019 20:15 SVH Heren 5 Z&PC De Gouwe H5 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 2
AZC H1 - Heren 1 16-11-2019 20:00 AZC H1 SVH Heren 1 AquaRijn 8 - 8
Heren 3 - WIDEX GZC DONK H5 16-11-2019 19:20 SVH Heren 3 WIDEX GZC DONK H5 Sportcentrum de Wilgenring 10 - 5
ZPC Numansdorp H1 - Heren 6 16-11-2019 19:00 ZPC Numansdorp H1 SVH Heren 6 De Waterstee 18 - 11
Heren 4 - De Linge/PCG (SG) H3 16-11-2019 18:35 SVH Heren 4 De Linge/PCG (SG) H3 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 2
AZC H2 - Heren 2 16-11-2019 18:35 AZC H2 SVH Heren 2 AquaRijn 11 - 9
WZC (SG) Da2 - Dames 1 16-11-2019 18:30 WZC (SG) Da2 SVH Dames 1 De Veur 6 - 6
ZPB H&L Productions BM1 - BM 1 16-11-2019 18:05 ZPB H&L Productions BM1 SVH BM 1 Inge de Bruijn Zwembad 5 - 9
- 16-11-2019 17:50 SVH 9 - 1
CM 1 - WSG NieMo (SG) CM1 16-11-2019 17:50 SVH CM 1 WSG NieMo (SG) CM1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 1
De Devel DG*1 - DG 2 16-11-2019 17:20 De Devel DG*1 SVH DG 2 De Hoge Devel B.V. 21 - 3
- 16-11-2019 17:05 SVH 9 -
CJ 1 - De Kempvis CJ1 16-11-2019 17:05 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 Sportcentrum de Wilgenring 9 -
BJ 2 - De Linge/PCG (SG) BJ1 16-11-2019 16:20 SVH BJ 2 De Linge/PCG (SG) BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 15
De Kempvis Da3 - Dames 2 16-11-2019 15:45 De Kempvis Da3 SVH Dames 2 Rivièrabad 13 - 9
CJ 2 - ZVVS CJ*1 16-11-2019 15:35 SVH CJ 2 ZVVS CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 14
EG 2 - MNC Dordrecht EG5 16-11-2019 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG5 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 5
EG 1 - EG 1 16-11-2019 14:15 SVH EG 1 EG 1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 4
Week 45 - 2019
BJ 1 - Polar Bears BJ2/VZC BJ2 10-11-2019 18:45 SVH BJ 1 Polar Bears BJ2/VZC BJ2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 13
Dames 2 - Sassenheim Da3 10-11-2019 18:00 SVH Dames 2 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 2
DG 1 - Poseidon DG*1 10-11-2019 17:15 SVH DG 1 Poseidon DG*1 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 2
MNC Dordrecht EG4 - EG 1 10-11-2019 13:00 MNC Dordrecht EG4 SVH EG 1 Sportboulevard 4 - 12
Wiekslag H2 - Heren 3 09-11-2019 20:50 Wiekslag H2 SVH Heren 3 Sportcentrum Blokweer 8 - 5
Heren 2 - De Ham H2 09-11-2019 20:20 SVH Heren 2 De Ham H2 Sportcentrum de Wilgenring 10 - 14
WSG NieMo (SG) H6 - Heren 6 09-11-2019 19:00 WSG NieMo (SG) H6 SVH Heren 6 Polderbad 7 - 10
Heren 1 - De Ham H1 09-11-2019 19:00 SVH Heren 1 De Ham H1 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 10
Dames 1 - De Linge/PCG (SG) Da1 09-11-2019 18:00 SVH Dames 1 De Linge/PCG (SG) Da1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 8
- 09-11-2019 17:40 SVH 15 - 3
Z&PC De Gouwe H4 - Heren 4 09-11-2019 17:30 Z&PC De Gouwe H4 SVH Heren 4 De Sniep 11 - 17
BM 1 - Z&PC Rotterdam BM1 09-11-2019 17:15 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 5
ZVVS EG*2 - EG 2 09-11-2019 17:00 ZVVS EG*2 SVH EG 2 De Kulk 6 - 2
SCOMZeehondDuck (SG) EG3 - EG 1 09-11-2019 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 SVH EG 1 De Rozenburcht 5 - 7
- 09-11-2019 16:30 SVH 9 - 9
09-11-2019, 16:30 - Sassenheim Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11-2019 16:30 SVH Dames 2 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring
CJ 1 - AZC CJ1 09-11-2019 16:30 SVH CJ 1 AZC CJ1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 9
Wiekslag CJ*1 - CJ 2 09-11-2019 15:50 Wiekslag CJ*1 SVH CJ 2 Sportcentrum Blokweer 15 - 4
09-11-2019, 15:00 - Poseidon DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11-2019 15:00 SVH DG 1 Poseidon DG*1 Sportcentrum de Wilgenring
DWF H1 - Heren 5 09-11-2019 14:45 DWF H1 SVH Heren 5 De Lockhorst 5 - 11
Week 44 - 2019
BJ 1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 03-11-2019 15:30 SVH BJ 1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Zwemcentrum Rotterdam 7 - 2
Heren 3 - BZ&PC H3 02-11-2019 20:30 SVH Heren 3 BZ&PC H3 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 7
Polar Bears H2 - Heren 2 02-11-2019 20:30 Polar Bears H2 SVH Heren 2 De Peppel 19 - 6
Heren 4 - Rotterdam/Ragnar 5 02-11-2019 19:45 SVH Heren 4 Rotterdam/Ragnar 5 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 11
Polar Bears H1 - Heren 1 02-11-2019 19:15 Polar Bears H1 SVH Heren 1 De Peppel 16 - 12
- 02-11-2019 19:00 SVH 1 - 2
MNC Dordrecht CJ*2 - CJ 1 02-11-2019 19:00 MNC Dordrecht CJ*2 SVH CJ 1 Sportboulevard 1 - 2
Heren 6 - MNC Dordrecht H9 02-11-2019 19:00 SVH Heren 6 MNC Dordrecht H9 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 16
Heren 5 - ZVVS H5 02-11-2019 18:15 SVH Heren 5 ZVVS H5 Sportcentrum de Wilgenring 18 - 5
BZ&PC Da2 - Dames 1 02-11-2019 18:10 BZ&PC Da2 SVH Dames 1 De Kuil 6 - 3
Wiekslag DG*1 - DG 1 02-11-2019 17:30 Wiekslag DG*1 SVH DG 1 Sportcentrum Blokweer 15 - 7
CJ 2 - ZPS CJ*1 02-11-2019 17:30 SVH CJ 2 ZPS CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 9
De Linge/PCG (SG) Da2 - Dames 2 02-11-2019 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 SVH Dames 2 Berenschot 5 - 3
BJ 2 - OZV BJ*1 02-11-2019 16:45 SVH BJ 2 OZV BJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 11
BZC/de Lansingh BM*1 - BM 1 02-11-2019 16:30 BZC/de Lansingh BM*1 SVH BM 1 De Hofstee 2 - 7
EG 1 - MNC Dordrecht EG4 02-11-2019 16:05 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG4 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 4
- 02-11-2019 15:40 SVH 5 - 8
EG 2 - De Devel EG*1 02-11-2019 15:25 SVH EG 2 De Devel EG*1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 8
EG 1 - MNC Dordrecht EG3 02-11-2019 14:45 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG3 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 5
Rotterdam DG*2 - DG 2 02-11-2019 14:10 Rotterdam DG*2 SVH DG 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord 11 - 2
Week 43 - 2019
ZVL-1886 Tetteroo BJ2 - BJ 1 27-10-2019 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 SVH BJ 1 De Zijl 15 - 13
ZVVS H2 - Heren 3 27-10-2019 14:45 ZVVS H2 SVH Heren 3 De Kulk 6 - 10
ZVVS DG2 - DG 1 27-10-2019 13:15 ZVVS DG2 SVH DG 1 De Kulk 4 - 14
Heren 2 - Polar Bears H3
Jury: Bram Gussekloo, Frits van Schendel, Jelle Duba
26-10-2019 20:20 SVH Heren 2 Polar Bears H3 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 13
Wave H2 - Heren 4 26-10-2019 19:45 Wave H2 SVH Heren 4 Kerkpolder 4 - 5
Heren 1 - PSV Waterpolo H1
Jury: Bram Gussekloo, Frits van Schendel, Jelle Duba
26-10-2019 19:00 SVH Heren 1 PSV Waterpolo H1 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 11
ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 - BM 1 26-10-2019 17:10 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 SVH BM 1 De Hoge Devel B.V. 6 - 3
MNC Dordrecht H9 - Heren 6 26-10-2019 15:15 MNC Dordrecht H9 SVH Heren 6 Sportboulevard 10 - 7
Week 42 - 2019
WIDEX GZC DONK H1 - Heren 1 19-10-2019 18:10 WIDEX GZC DONK H1 SVH Heren 1 Groenhovenbad 13 - 9
Heren 3 - ZVL-1886 Tetteroo H5
Jury: Jaap de Boer, Frits van Schendel, Hidde van der Wal
19-10-2019 17:45 SVH Heren 3 ZVL-1886 Tetteroo H5 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 13
D'ELFT Da2 - Dames 2 19-10-2019 17:25 D'ELFT Da2 SVH Dames 2 Kerkpolder 13 - 4
Heren 5 - BZC H4
Jury: Jan Maarten De Reus, joris beek, Timon de Vries
19-10-2019 17:00 SVH Heren 5 BZC H4 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 8
WIDEX GZC DONK H2 - Heren 2 19-10-2019 16:40 WIDEX GZC DONK H2 SVH Heren 2 Groenhovenbad 13 - 7
- 19-10-2019 16:15 SVH 3 - 5
CJ 1 - D'Elft CJ*1 19-10-2019 16:15 SVH CJ 1 D'Elft CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 5
19-10-2019, 16:15 - Delft CJ*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jan Maarten De Reus, joris beek, Timon de Vries
19-10-2019 16:15 SVH CJ 1 Delft CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring
EG 2 - ZPB H&L Productions EG3
Jury: Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
19-10-2019 15:35 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG3 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 9
EG 1 - ZPB H&L Productions EG2
Jury: Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
19-10-2019 14:55 SVH EG 1 ZPB H&L Productions EG2 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 5
EG 1 - Wiekslag EG*1
Jury: Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
19-10-2019 14:15 SVH EG 1 Wiekslag EG*1 Sportcentrum de Wilgenring - 15
Week 41 - 2019
SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Heren 6 12-10-2019 20:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 SVH Heren 6 De Rozenburcht 7 - 6
Waterpolo Residentie (SG) H2 - Heren 4 12-10-2019 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 SVH Heren 4 Zuiderparkbad 6 - 8
Dames 1 - ZVVS Da2 12-10-2019 18:20 SVH Dames 1 ZVVS Da2 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 2
Wiekslag H5 - Heren 5 12-10-2019 17:55 Wiekslag H5 SVH Heren 5 Sportcentrum Blokweer 11 - 9
- 12-10-2019 17:35 SVH 1 - 21
ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 - BM 1 12-10-2019 17:25 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 SVH BM 1 De Hoge Devel B.V. 4 - 8
DG 2 - ZVVS DG1 12-10-2019 16:50 SVH DG 2 ZVVS DG1 Sportcentrum de Wilgenring - 33
ZZ&PC De Devel Da1 - Dames 2 12-10-2019 16:40 ZZ&PC De Devel Da1 SVH Dames 2 De Hoge Devel B.V. 10 - 5
12-10-2019, 16:05 - ZVS/Numansdorp DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
12-10-2019 16:05 SVH DG 1 ZVS/Numansdorp DG*1 Sportcentrum de Wilgenring
De Kempvis EG3 - EG 1 12-10-2019 15:20 De Kempvis EG3 SVH EG 1 Rivièrabad 1 - 23
- 12-10-2019 14:45 SVH 1 - 7
ZPB CJ*2 - CJ 1 12-10-2019 14:45 ZPB CJ*2 SVH CJ 1 Inge de Bruijn Zwembad 1 - 7
SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - EG 1 12-10-2019 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 SVH EG 1 Zwembad Hoogvliet 17 - 1
ZPB H&L Productions EG4 - EG 2 12-10-2019 12:40 ZPB H&L Productions EG4 SVH EG 2 Inge de Bruijn Zwembad 9 - 4
Week 40 - 2019
Heren 4 - Poseidon'56 H2
Jury: Jay Molendijk, Morten HAAS, Jelle van de Sandt
06-10-2019 19:55 SVH Heren 4 Poseidon'56 H2 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 3
Heren 5 - Poseidon'56 H3
Jury: Patrick van der Elst, Joost de Schepper, Johan van der Linden
06-10-2019 19:10 SVH Heren 5 Poseidon'56 H3 Sportcentrum de Wilgenring 19 - 1
- 06-10-2019 18:30 SVH 8 - 9
AZC CJ1 - CJ 1 06-10-2019 18:30 AZC CJ1 SVH CJ 1 AquaRijn 8 - 9
Dames 2 - BZ&PC Da3
Jury: Patrick van der Elst, Johan van der Linden, Joost de Schepper
06-10-2019 18:25 SVH Dames 2 BZ&PC Da3 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 6
06-10-2019, 17:45 - De Kempvis EG3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen, Alexandra van Hal
06-10-2019 17:45 SVH EG 1 De Kempvis EG3 Sportcentrum de Wilgenring
06-10-2019, 17:05 - ZPB H&L Productions EG3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen, Alexandra van Hal
06-10-2019 17:05 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG3 Sportcentrum de Wilgenring
Heren 2 - ZPB H&L Productions H2
Jury: Joop Sassen, Milan de Koff, Max van Genabeek
05-10-2019 20:20 SVH Heren 2 ZPB H&L Productions H2 Sportcentrum de Wilgenring 14 - 8
Heren 1 - ZPB H&L Productions H1
Jury: Erik Versluis, Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden, Gijs Ooms
05-10-2019 19:00 SVH Heren 1 ZPB H&L Productions H1 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 12
WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1 05-10-2019 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 SVH Dames 1 Polderbad 7 - 7
Heren 3 - WZC (SG) H2
Jury: Jelle Kleiss, Thijs Urselmann, dave kortvriend
05-10-2019 17:50 SVH Heren 3 WZC (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring 19 - 10
BM 1 - Wiekslag BM1
Jury: Remy van der Pluijm, Jasper de Bruin, Jan Talsma
05-10-2019 17:05 SVH BM 1 Wiekslag BM1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 5
- 05-10-2019 17:00 SVH 15 - 4
Heren 6 - ZZ&PC De Devel H3
Jury: Meryem Freeke, Isis Beijersbergen, Zeliha Berber
05-10-2019 16:20 SVH Heren 6 ZZ&PC De Devel H3 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 16
ZPB H&L Productions DG4 - DG 2 05-10-2019 12:40 ZPB H&L Productions DG4 SVH DG 2 Inge de Bruijn Zwembad 16 - 5
Week 39 - 2019
ZPB CJ*3 - CJ 2 29-09-2019 16:45 ZPB CJ*3 SVH CJ 2 Inge de Bruijn Zwembad 3 - 12
VZV Njord BJ1 - BJ 1 29-09-2019 16:20 VZV Njord BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Den Ekkerman 9 - 10
Schuurman BZC H2 - Heren 2 28-09-2019 21:00 Schuurman BZC H2 SVH Heren 2 t Timpke 11 - 17
Schuurman BZC H1 - Heren 1 28-09-2019 19:30 Schuurman BZC H1 SVH Heren 1 t Timpke 9 - 8
Z&PC Rotterdam H8 - Heren 5 28-09-2019 19:20 Z&PC Rotterdam H8 SVH Heren 5 Sportfondsenbad Rdam-Noord 8 - 12
Z&PC Rotterdam H7 - Heren 6 28-09-2019 18:35 Z&PC Rotterdam H7 SVH Heren 6 Sportfondsenbad Rdam-Noord 18 - 6
Waterpolo Den Haag (SG) H3 - Heren 3 28-09-2019 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 SVH Heren 3 Hofbad 8 - 10
ZVVS Da5 - Dames 2 28-09-2019 17:00 ZVVS Da5 SVH Dames 2 De Kulk 9 - 4
Z&PC Rotterdam BJ1 - BJ 2 28-09-2019 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 SVH BJ 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord 11 -
Dames 1 - ZPB H&L Productions Da3 28-09-2019 15:45 SVH Dames 1 ZPB H&L Productions Da3 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 8
- 28-09-2019 15:35 SVH 5 - 22
Wiekslag BM1 - BM 1 28-09-2019 15:10 Wiekslag BM1 SVH BM 1 Sportcentrum Blokweer 5 - 5
- 28-09-2019 15:00 SVH 9 - 2
CJ 1 - MNC Dordrecht CJ*2 28-09-2019 15:00 SVH CJ 1 MNC Dordrecht CJ*2 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 2
BZC EG*1 - EG 2 28-09-2019 15:00 BZC EG*1 SVH EG 2 De Hofstee 9 - 4
DG 2 - ZPS DG*1 28-09-2019 14:15 SVH DG 2 ZPS DG*1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 9
Wiekslag EG*1 - EG 3 28-09-2019 13:00 Wiekslag EG*1 SVH EG 3 Sportcentrum Blokweer 4 - 4
Week 38 - 2019
MNC Dordrecht DG3 - DG 1 22-09-2019 13:40 MNC Dordrecht DG3 SVH DG 1 Sportboulevard 9 - 12
MNC Dordrecht EG3 - EG 3 22-09-2019 13:00 MNC Dordrecht EG3 SVH EG 3 Sportboulevard 14 -
Scom/Zeehond/Duck EG*2 - EG 2 21-09-2019 14:00 Scom/Zeehond/Duck EG*2 SVH EG 2 Hoogvliet 1 - 8
- 21-09-2019 13:00 SVH 10 - 6
CJ 1 - De Kempvis CJ1 21-09-2019 13:00 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 de Wilgenring 10 - 6
Week 37 - 2019
Heren 4 - De Lansingh H2 14-09-2019 19:45 Heren 4 SVH De Lansingh H2 Sportfondsenbad Rdam-Noord 13 - 8
Heren 6 - Wiekslag H4 14-09-2019 19:00 Heren 6 SVH Wiekslag H4 Sportfondsenbad Rdam-Noord 4 - 17
Katwijk Da2 - Dames 1 14-09-2019 18:15 Katwijk Da2 SVH Dames 1 Aquamar 6 - 5
- 14-09-2019 14:30 SVH 26 - 3
672 ms