Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears Uitslag - : 4 - 12 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 H1 nog puntloos na slechte start in Borculo Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Nipte winst voor H2 tegen PSV2 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 H1 trekt in Amersfoort aan't kortste einde. Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 H2 verslaat AquaNovio op halve kracht Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - H2 wint in Borculo Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - #boterlettertijd Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 H1 doet zichzelf tekort tegen Polar Bears

Wedstrijden

Toon:
Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Uitslag
Deze week
Heren 1 - ZVL-1886 H1
Jury: Michele Rivella, adriaan ruesink, Dave kortvriend, Thijs Urselmann
Gisteren 20:15 SVH Heren 1 ZVL-1886 H1 de Wilgenring 9 - 12
ZVVS CJ*1 - CJ 1 Gisteren 18:40 ZVVS CJ*1 SVH CJ 1 De Kulk 4 - 2
Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4
Jury: Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
Gisteren 18:40 SVH Heren 2 WIDEX GZC DONK H4 de Wilgenring 9 - 7
Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2 Gisteren 18:15 Z&PC Rotterdam CJ*1 SVH CJ 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord 19 -
BZ&PC H7 - Heren 6 Gisteren 18:15 BZ&PC H7 SVH Heren 6 De Kuil 4 - 8
Dames 1 - Sassenheim Da1
Jury: Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
Gisteren 17:50 SVH Dames 1 Sassenheim Da1 de Wilgenring 4 - 10
ZVS H1 - Heren 5 Gisteren 17:45 ZVS H1 SVH Heren 5 De Wellen 12 - 3
VZV Njord H2 - Heren 3 Gisteren 17:30 VZV Njord H2 SVH Heren 3 Zwembad Den Ekkerman 4 - 7
Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3
Jury: Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
Gisteren 17:05 SVH Dames 2 Aquadraat (SG) Da3 de Wilgenring 13 -
BJ 1 - De Kempvis BJ*1
Jury: Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
Gisteren 16:20 SVH BJ 1 De Kempvis BJ*1 de Wilgenring 10 - 3
BM 1 - ZVVS BM1
Jury: Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden, Bart Joosten
Gisteren 15:35 SVH BM 1 ZVVS BM1 de Wilgenring 1 - 8
De Kempvis DG*3 - DG 2 Gisteren 15:30 De Kempvis DG*3 SVH DG 2 Rivièrabad 10 - 2
EG 2 - ZPB H&L Productions EG4
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
Gisteren 14:55 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG4 de Wilgenring 6 - 7
Gisteren, 14:30 - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 @ Hofbad Gisteren 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 SVH AJ 1 Hofbad
EG 1 - ZPB H&L Productions EG2
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
Gisteren 14:15 SVH EG 1 ZPB H&L Productions EG2 de Wilgenring 7 -
Week 48 - 2018
ZVVS Da3 - Dames 1 02-12 17:00 ZVVS Da3 SVH Dames 1 De Kulk 6 - 3
De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1 02-12 14:55 De Vliet/AZL BJ*1 SVH BJ 1 De Schilp 5 - 10
MNC Dordrecht EG2 - EG 1 02-12 14:15 MNC Dordrecht EG2 SVH EG 1 Sportboulevard 4 - 8
MNC Dordrecht H2 - Heren 2 01-12 21:25 MNC Dordrecht H2 SVH Heren 2 Sportboulevard 9 - 7
Heren 3 - PSV Waterpolo H3
Jury: Valentijn Goeijenbier, Bram Gussekloo, Morten HAAS
01-12 19:45 SVH Heren 3 PSV Waterpolo H3 de Wilgenring 5 - 6
Heren 4 - BZC H3
Jury: Valentijn Goeijenbier, Bram Gussekloo, Morten HAAS
01-12 19:00 SVH Heren 4 BZC H3 de Wilgenring 18 - 4
UZSC H1 - Heren 1 01-12 18:30 UZSC H1 SVH Heren 1 De Krommerijn 12 - 3
WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2 01-12 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 SVH Dames 2 Polderbad 6 - 7
Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3
Jury: leo van den berg, Marc van der Mijn, Marcel Nijmeijer
01-12 18:15 SVH Heren 5 De Linge/PCG (SG) H3 de Wilgenring 7 - 9
Heren 6 - OZV H3
Jury: leo van den berg, Marc van der Mijn, Marcel Nijmeijer
01-12 17:30 SVH Heren 6 OZV H3 de Wilgenring 12 - 5
AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2 01-12 16:30 SVH AJ 1 MNC Dordrecht AJ2 de Wilgenring 10 - 5
01-12, 16:30 - MNC Dordrecht AJ2 @ Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
01-12 16:30 SVH AJ 1 MNC Dordrecht AJ2 de Wilgenring
Wiekslag EG*2 - EG 2 01-12 16:00 Wiekslag EG*2 SVH EG 2 Sportcentrum Blokweer 2 - 7
CJ 2 - OZV CJ*1
Jury: Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
01-12 15:45 SVH CJ 2 OZV CJ*1 de Wilgenring 4 - 10
CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1
Jury: Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
01-12 15:00 SVH CJ 1 De Linge/PCG (SG) CJ1 de Wilgenring 11 - 3
DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1
Jury: Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk, Martin Schreij
01-12 14:15 SVH DG 2 ZVS/Numansdorp DG*1 de Wilgenring 4 - 6
Week 47 - 2018
De Reigers (SG) H2 - Heren 3 24-11 20:45 De Reigers (SG) H2 SVH Heren 3 De Waterthor 6 - 3
De Ham H1 - Heren 1 24-11 20:00 De Ham H1 SVH Heren 1 De Crommenije 9 - 5
ZPS H1 - Heren 5 24-11 19:35 ZPS H1 SVH Heren 5 De Hofstee 4 - 1
BZC Brandenburg H2 - Heren 2 24-11 18:30 BZC Brandenburg H2 SVH Heren 2 Brandenburg 10 - 3
Wiekslag Da2 - Dames 1 24-11 17:00 Wiekslag Da2 SVH Dames 1 Sportcentrum Blokweer 5 - 3
ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1 24-11 16:45 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 SVH CJ 1 De Hoge Devel B.V. 1 - 5
WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1 24-11 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 SVH BM 1 Polderbad 3 - 9
ZPS CJ*1 - CJ 2 24-11 16:35 ZPS CJ*1 SVH CJ 2 De Hofstee 20 - 3
SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2 24-11 15:30 SCOMZeehondDuck EG*2 SVH EG 2 De Rozenburcht 2 - 4
Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3
Jury: alexandra hendrikse, Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen
24-11 15:00 SVH Heren 4 WSG NieMo (SG) H3 de Wilgenring 13 - 8
Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1 24-11 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 SVH AJ 1 Hofbad 10 - 2
Dames 2 - Alkemade Da2
Jury: Joost de Schepper, Maarten Neomagus, Martin Schreij
24-11 14:15 SVH Dames 2 Alkemade Da2 de Wilgenring 11 - 3
SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1 24-11 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 SVH EG 1 Hoogvliet 3 - 16
24-11, 12:50 - ZPB H&L Productions DG1 @ Inge Bruijn Zwembad 24-11 12:50 ZPB H&L Productions DG1 SVH DG 1 Inge de Bruijn Zwembad
24-11, 12:50 - ZPB H&L Productions DG1 @ Inge Bruijn Zwembad 24-11 12:50 ZPB H&L Productions DG1 SVH DG 1 Inge de Bruijn Zwembad
Week 46 - 2018
Heren 3 - ZVL-1886 H4
Jury: Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Peter Zwamborn
17-11 20:55 SVH Heren 3 ZVL-1886 H4 de Wilgenring 7 - 10
De Vliet (SG) Da2 - Dames 2 17-11 19:40 De Vliet (SG) Da2 SVH Dames 2 Sportcentrum Forum Kwadraat 3 - 8
Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
17-11 19:40 SVH Heren 2 HZPC/Avéna (SG) H2 de Wilgenring 28 -
De Lansingh H2 - Heren 5 17-11 19:00 De Lansingh H2 SVH Heren 5 De Lansingh 8 - 4
Dames 1 - Katwijk Da2
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
17-11 18:50 SVH Dames 1 Katwijk Da2 de Wilgenring 4 - 4
D'ELFT H7 - Heren 6 17-11 18:15 D'ELFT H7 SVH Heren 6 Kerkpolder 6 - 10
BM 1 - D'ELFT BM1
Jury: Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
17-11 17:05 SVH BM 1 D'ELFT BM1 de Wilgenring 7 - 3
WZC CJ*1 - CJ 2 17-11 16:45 WZC CJ*1 SVH CJ 2 De Veur 25 -
- 17-11 16:20 SVH 4 - 12
DG 1 - MNC Dordrecht DG1
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 16:20 SVH DG 1 MNC Dordrecht DG1 de Wilgenring 4 - 12
BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1 17-11 15:45 BZC/de Lansingh CJ*1 SVH CJ 1 De Hofstee 5 - 7
DG 2 - ZPS DG1
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 15:35 SVH DG 2 ZPS DG1 de Wilgenring 1 - 3
EG 2 - MNC Dordrecht EG4
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox, Sacha Rütten
17-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG4 de Wilgenring - 11
EG 1 - MNC Dordrecht EG3
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 14:15 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG3 de Wilgenring 6 - 2
Week 45 - 2018
Schuurman BZC H3 - Heren 2 11-11 17:20 Schuurman BZC H3 SVH Heren 2 t Timpke 10 - 13
MNC Dordrecht H3 - Heren 3 10-11 21:00 MNC Dordrecht H3 SVH Heren 3 Sportboulevard 4 - 6
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1 10-11 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 SVH Heren 1 Amerena 11 - 10
WZC (SG) Da2 - Dames 1 10-11 18:30 WZC (SG) Da2 SVH Dames 1 De Veur 5 - 3
Heren 4 - De Vliet (SG) H2
Jury: Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier, Jasper Peters
10-11 18:15 SVH Heren 4 De Vliet (SG) H2 de Wilgenring 12 - 5
Heren 5 - MNC Dordrecht H7
Jury: Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
10-11 17:30 SVH Heren 5 MNC Dordrecht H7 de Wilgenring 7 - 7
BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1
Jury: Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
10-11 16:45 SVH BJ 1 ZPB H&L Productions BJ1 de Wilgenring 9 - 7
AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1
Jury: Joseph Kaplanis, Jochem Zunderman, Thomas de Koning
10-11 15:45 SVH AJ 1 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 de Wilgenring 13 -
WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1 10-11 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 SVH EG 1 Polderbad 12 - 5
CJ 1 - De Kempvis CJ1
Jury: Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
10-11 15:00 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 de Wilgenring 6 - 7
ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2 10-11 15:00 ZZ&PC De Devel DG1 SVH DG 2 De Hoge Devel B.V. 4 - 11
CJ 2 - D'ELFT CJ1
Jury: Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
10-11 14:15 SVH CJ 2 D'ELFT CJ1 de Wilgenring 4 - 9
- 10-11 13:25 SVH 9 - 4
Katwijk DG1 - DG 1 10-11 13:25 Katwijk DG1 SVH DG 1 Aquamar 9 - 4
Week 44 - 2018
Heren 1 - Polar Bears H1
Jury: adriaan ruesink, Jelmer van der Sanden, Gijs Ooms, Thijs Urselmann
03-11 19:00 SVH Heren 1 Polar Bears H1 de Wilgenring 10 - 13
De Kempvis BM1 - BM 1 03-11 17:45 De Kempvis BM1 SVH BM 1 Rivièrabad 7 - 7
MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1 03-11 17:30 MNC Dordrecht CJ2 SVH CJ 1 Sportboulevard 12 - 3
Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2
Jury: Jelmer van der Sanden, Ronald Visser, Gijs Ooms
03-11 17:25 SVH Heren 2 Aqua-Novio'94 H2 de Wilgenring 8 - 3
Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1 03-11 17:15 Zwemvereniging Westland BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Maesemunde 6 - 8
Heren 3 - DZT'62 H2
Jury: Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, sofie f schipper
03-11 16:25 SVH Heren 3 DZT'62 H2 de Wilgenring 11 - 5
Dames 1 - Alkemade Da1
Jury: Erik Versluis, Ronald Visser, Jeroen Bartels
03-11 15:35 SVH Dames 1 Alkemade Da1 de Wilgenring 6 - 9
EG 2 - MNC Dordrecht EG5
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG5 de Wilgenring 3 - 4
EG 1 - De Kempvis EG*2
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11 14:15 SVH EG 1 De Kempvis EG*2 de Wilgenring 15 -
Week 43 - 2018
WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1 28-10 17:30 WIDEX GZC DONK AJ1 SVH AJ 1 Groenhovenbad 14 - 4
WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4 28-10 16:00 WIDEX GZC DONK H6 SVH Heren 4 Groenhovenbad 4 - 12
PSV Waterpolo H2 - Heren 2 27-10 19:30 PSV Waterpolo H2 SVH Heren 2 De Tongelreep 8 - 9
Schuurman BZC H1 - Heren 1 27-10 19:30 Schuurman BZC H1 SVH Heren 1 t Timpke 14 - 6
Arethusa H2 - Heren 3 27-10 18:00 Arethusa H2 SVH Heren 3 Golfbad Oss 9 - 14
Week 42 - 2018
MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1 20-10 15:45 MNC Dordrecht BJ2 SVH BJ 1 Sportboulevard 3 - 15
Week 41 - 2018
ZVVS H5 - Heren 5 14-10 15:30 ZVVS H5 SVH Heren 5 De Kulk 6 - 3
SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1 13-10 20:10 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 SVH AJ 1 De Rozenburcht 4 - 6
Poseidon'56 Da2 - Dames 2 13-10 20:00 Poseidon'56 Da2 SVH Dames 2 De Fakkel 3 - 16
- 13-10 18:50 SVH 5 - 5
ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1 13-10 18:50 ZPB H&L Productions DG*2 SVH DG 1 Inge de Bruijn Zwembad 5 - 5
UZSC H3 - Heren 3 13-10 18:15 UZSC H3 SVH Heren 3 De Krommerijn 9 - 4
Heren 2 - WZK H2
Jury: Milan de Koff, Max van Genabeek, Jelle Kleiss
13-10 18:15 SVH Heren 2 WZK H2 de Wilgenring 11 - 12
Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2 13-10 18:15 Z&PC De Gouwe CJ1 SVH CJ 2 De Sniep 22 -
SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4 13-10 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 SVH Heren 4 De Rozenburcht 6 - 7
Heren 1 - Het Ravijn H1
Jury: Sofie Schipper, lisanne pietermaat, Noëmi Claasz Coockson, Elise Pietermaat
13-10 17:00 SVH Heren 1 Het Ravijn H1 de Wilgenring 7 - 9
Wiekslag CJ*1 - CJ 1 13-10 16:40 Wiekslag CJ*1 SVH CJ 1 Sportcentrum Blokweer 2 - 5
Aquadraat (SG) H5 - Heren 6 13-10 16:15 Aquadraat (SG) H5 SVH Heren 6 De Does 6 - 13
Dames 1 - MNC Dordrecht Da2
Jury: Jan Maarten De Reus, Jaap Zwetsloot, Remy Letanoux
13-10 15:45 SVH Dames 1 MNC Dordrecht Da2 de Wilgenring 6 - 4
BM 1 - De Kempvis BM1
Jury: Lars de Bruin, Thomas de Koning, Dries Tielemans
13-10 15:00 SVH BM 1 De Kempvis BM1 de Wilgenring 7 - 4
BJ 1 - D'Elft BJ*1
Jury: Nikki van Prooyen, Floor Klapwijk, Adrielle Kox
13-10 14:15 SVH BJ 1 D'Elft BJ*1 de Wilgenring 1 - 9
Week 40 - 2018
Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1 07-10 15:10 Z&PC Rotterdam EG3 SVH EG 1 Sportfondsenbad Rdam-Noord 1 - 19
Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2 07-10 14:30 Z&PC Rotterdam EG2 SVH EG 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord 22 - 1
Heren 4 - De Kempvis H5
Jury: Valentijn Goeijenbier, Michel van Leeuwen, Bas Krootjes
06-10 21:30 SVH Heren 4 De Kempvis H5 de Wilgenring 8 - 4
Heren 5 - D'ELFT H3
Jury: Jasper de Bruin, Jay Molendijk, Tijn Snijders
06-10 20:45 SVH Heren 5 D'ELFT H3 de Wilgenring - 9
Heren 6 - NZ&PC H3
Jury: Jasper de Bruin, Jay Molendijk, Tijn Snijders
06-10 20:00 SVH Heren 6 NZ&PC H3 de Wilgenring 8 - 4
- 06-10 19:30 SVH 18 - 1
AZC Alphen H1 - Heren 1 06-10 19:30 AZC Alphen H1 SVH Heren 1 AquaRijn 18 - 1
Het Y H2 - Heren 2 06-10 19:15 Het Y H2 SVH Heren 2 Noorderparkbad 6 - 11
AJ 1 - Poseidon'56 AJ1
Jury: Rik Moonen, Jan Talsma, Wouter Bosch
06-10 19:00 SVH AJ 1 Poseidon'56 AJ1 de Wilgenring 8 - 1
Heren 3 - BZ&PC H2
Jury: Rik Moonen, Jan Talsma, Wouter Bosch
06-10 18:00 SVH Heren 3 BZ&PC H2 de Wilgenring 5 - 14
De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1 06-10 18:00 De Linge/PCG (SG) BJ1 SVH BJ 1 Berenschot 4 - 10
CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2
Jury: Jelle v/d Sandt, Erik Versluis, Niels van de Berg
06-10 17:15 SVH CJ 1 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 de Wilgenring 8 - 3
Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2
Jury: Jelle v/d Sandt, Erik Versluis, Niels van de Berg
06-10 16:30 SVH Dames 2 Waterpolo Residentie (SG) Da2 de Wilgenring 6 - 4
CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1
Jury: Lotte Hoogland, Tica de Wit, Stefanie van der Veen
06-10 15:45 SVH CJ 2 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 de Wilgenring 1 - 28
- 06-10 15:00 SVH - 23
DG 1 - ZVL-1886 DG1
Jury: Lotte Hoogland, Tica de Wit
06-10 15:00 SVH DG 1 ZVL-1886 DG1 de Wilgenring - 23
DG 2 - ZVVS DG*2
Jury: Lotte Hoogland, Tica de Wit
06-10 14:15 SVH DG 2 ZVVS DG*2 de Wilgenring 11 - 4
ZPB H&L Productions BM1 - BM 1 06-10 13:40 ZPB H&L Productions BM1 SVH BM 1 Inge de Bruijn Zwembad 4 - 5
Week 39 - 2018
ZVVS H2 - Heren 3 29-09 20:15 ZVVS H2 SVH Heren 3 De Kulk 3 - 4
Westland H3 - Heren 6 29-09 20:10 Westland H3 SVH Heren 6 Zwembad Maesemunde 9 - 8
Wave H2 - Heren 4 29-09 20:00 Wave H2 SVH Heren 4 Kerkpolder 3 - 9
Westland H2 - Heren 5 29-09 19:25 Westland H2 SVH Heren 5 Zwembad Maesemunde 7 - 3
Heren 1 - ZV De Zaan H1
Jury: Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson, Victor van den Berg, Thijs Urselmann
29-09 18:05 SVH Heren 1 ZV De Zaan H1 de Wilgenring 9 - 12
Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3
Jury: Sofie Schipper, Noëmi Claasz Coockson, Kiki Hoek
29-09 16:35 SVH Heren 2 WIDEX GZC DONK H3 de Wilgenring 9 - 7
Poseidon'56 AJ1 - AJ 1 29-09 16:15 Poseidon'56 AJ1 SVH AJ 1 De Fakkel 3 - 11
WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2 29-09 15:55 WSG NieMo (SG) CJ*1 SVH CJ 2 Polderbad 17 -
Dames 1 - ZVVS Da2
Jury: Meryem Freeke, Tessa Verveer, Femke van der Sloot
29-09 15:45 SVH Dames 1 ZVVS Da2 de Wilgenring 5 - 3
BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1
Jury: Meryem Freeke, Tessa Verveer, Femke van der Sloot
29-09 15:00 SVH BJ 1 ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 de Wilgenring 4 - 1
- 29-09 14:40 SVH 2 - 7
SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1 29-09 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 SVH DG 1 De Rozenburcht 2 - 7
BM 1 - ZPB H&L Productions BM1
Jury: Adam Markoic, Lars de Bruin, Vuk Djekic
29-09 14:15 SVH BM 1 ZPB H&L Productions BM1 de Wilgenring 2 - 7
Week 38 - 2018
Heren 3 - AZC H3
Jury: alexandra hendrikse, Ingeborg vd Geest, José Foncke
22-09 21:15 SVH Heren 3 AZC H3 de Wilgenring 7 - 12
Dames 2 - De Lansingh Da1
Jury: Bart Joosten, Marcel Daalhuizen, Jelle v/d Sandt
22-09 20:30 SVH Dames 2 De Lansingh Da1 de Wilgenring 13 - 0
Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3
Jury: Tica de Wit, Stefanie van der Veen, José Foncke
22-09 19:45 SVH Heren 4 Z&PC Rotterdam H3 de Wilgenring 12 - 6
ZVL-1886 H3 - Heren 2 22-09 19:45 ZVL-1886 H3 SVH Heren 2 De Zijl 11 - 13
Heren 5 - De Kempvis H4
Jury: Joost de Schepper, Patrick van der Elst, Aleksandar Obradovic
22-09 19:00 SVH Heren 5 De Kempvis H4 de Wilgenring 5 - 3
D'ELFT BM1 - BM 1 22-09 18:45 D'ELFT BM1 SVH BM 1 Kerkpolder 2 - 5
CJ 2 - ZVL-1886 CJ2
Jury: Joost de Schepper, Patrick van der Elst, Aleksandar Obradovic
22-09 18:15 SVH CJ 2 ZVL-1886 CJ2 de Wilgenring 0 - 35
Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1 22-09 17:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 SVH Dames 1 Hofbad 5 - 7
CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1
Jury: Bram Gussekloo, Valentijn Goeijenbier, Morten Haas
22-09 17:30 SVH CJ 1 ZPB H&L Productions CJ1 de Wilgenring 16 - 1
Wiekslag EG*1 - EG 1 22-09 17:00 Wiekslag EG*1 SVH EG 1 Sportcentrum Blokweer 6 - 7
Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4
Jury: Bram Gussekloo, Valentijn Goeijenbier, Morten Haas
22-09 16:45 SVH Heren 6 Waterpolo Residentie (SG) H4 de Wilgenring 11 - 2
WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1 22-09 16:45 WSG NieMo (SG) BJ*1 SVH BJ 1 Polderbad 8 - 9
AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1
Jury: Davine Hoeksema, Judith Hordijk, Meryem Freeke
22-09 15:45 SVH AJ 1 ZPB H&L Productions AJ1 de Wilgenring 3 - 16
ZVVS EG2 - EG 2 22-09 15:15 ZVVS EG2 SVH EG 2 De Kulk 9 - 1
DG 2 - Poseidon DG*1
Jury: Lucas Cluistra, Remy van der Pluijm
22-09 15:00 SVH DG 2 Poseidon DG*1 de Wilgenring 2 - 12
- 22-09 14:15 SVH 2 - 9
DG 1 - De Kempvis DG1
Jury: Lucas Cluistra, Remy van der Pluijm
22-09 14:15 SVH DG 1 De Kempvis DG1 de Wilgenring 2 - 9
Week 37 - 2018
ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1 15-09 15:20 SVH ZPB H&L Productions Da3 Dames 1 De Wilgenring 7 - 7
ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B 15-09 12:50 SVH ZPB H&L Productions DG5 Pupillen (gemengd) O13 B De Wilgenring 2 - 17
5546 ms