Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Juryleden
Deze week
DG 2 Za, 13:40 - ZVVS DG1 @ De Kulk Za 13:40 ZVVS DG1 SVH DG 2 De Kulk n.v.t.
Za, 14:15 - @ Za 14:15 SVH n.v.t.
EG2 Za, 14:15 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Stefanie van der Veen, Femke van der Sloot
Za 14:15 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring Stefanie van der Veen, Femke van der Sloot
CM 1 Za, 14:25 - ZVVS/Westland/Delft CM1 @ De Kulk Za 14:25 ZVVS/Westland/Delft CM1 SVH CM 1 De Kulk n.v.t.
CJ 1 Za, 14:45 - Katwijk CJ1 @ Aquamar Za 14:45 Katwijk CJ1 SVH CJ 1 Aquamar n.v.t.
EG3 Za, 14:55 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Stefanie van der Veen, Femke van der Sloot, a2010nl
Za 14:55 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring Stefanie van der Veen, Femke van der Sloot, a2010nl
Dames 2 Za, 15:35 - ZZ&PC De Devel Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
Za 15:35 SVH Dames 2 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcentrum de Wilgenring Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
Dames 1 Za, 15:55 - ZVVS Da2 @ De Kulk Za 15:55 ZVVS Da2 SVH Dames 1 De Kulk n.v.t.
Heren 5 Za, 16:20 - Wiekslag H5 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
Za 16:20 SVH Heren 5 Wiekslag H5 Sportcentrum de Wilgenring Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
Heren 2 Za, 17:20 - ZPB H&L Productions H2 @ Inge Bruijn Zwembad Za 17:20 ZPB H&L Productions H2 SVH Heren 2 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Heren 6 Za, 17:50 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, roderick schraa, Han Spek
Za 17:50 SVH Heren 6 SCOMZeehondDuck (SG) H3 Sportcentrum de Wilgenring Lucas Cluistra, roderick schraa, Han Spek
Heren 3 Za, 18:10 - ZVL-1886 Tetteroo H5 @ De Zijl Za 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H5 SVH Heren 3 De Zijl n.v.t.
BM 1 Za, 18:35 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bart Joosten, Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus
Za 18:35 SVH BM 1 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Sportcentrum de Wilgenring Bart Joosten, Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus
Heren 4 Za, 19:20 - Waterpolo Residentie (SG) H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Zeliha Berber, Floor Klapwijk
Za 19:20 SVH Heren 4 Waterpolo Residentie (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring Isis Beijersbergen, Zeliha Berber, Floor Klapwijk
Heren 1 Za, 20:00 - ZPB H&L Productions H1 @ Inge Bruijn Zwembad Za 20:00 ZPB H&L Productions H1 SVH Heren 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Week 06 - 2020
DG 1 08-02, 14:45 - De Kempvis DG*2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Judith Hordijk
08-02 14:45 SVH DG 1 De Kempvis DG*2 Sportcentrum de Wilgenring Jasmijn Cluistra, Judith Hordijk
DG 2 08-02, 15:30 - Wiekslag DG2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Judith Hordijk
08-02 15:30 SVH DG 2 Wiekslag DG2 Sportcentrum de Wilgenring Jasmijn Cluistra, Judith Hordijk
CJ 2 08-02, 16:00 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 @ De Hoge Devel B.V. 08-02 16:00 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 SVH CJ 2 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
BM 1 08-02, 16:15 - BZC/de Lansingh BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
08-02 16:15 SVH BM 1 BZC/de Lansingh BM*1 Sportcentrum de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
CJ 1 08-02, 16:50 - ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 @ De Zijl 08-02 16:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 SVH CJ 1 De Zijl n.v.t.
Dames 1 08-02, 17:00 - Wiekslag Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
08-02 17:00 SVH Dames 1 Wiekslag Da2 Sportcentrum de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
BJ 2 08-02, 17:10 - De Kempvis BJ1 @ Rivièrabad 08-02 17:10 De Kempvis BJ1 SVH BJ 2 Rivièrabad n.v.t.
Heren 3 08-02, 17:50 - ZVVS H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: lisanne pietermaat, Eva van de Cammen, Sofie Schipper
08-02 17:50 SVH Heren 3 ZVVS H2 Sportcentrum de Wilgenring lisanne pietermaat, Eva van de Cammen, Sofie Schipper
Heren 6 08-02, 18:00 - ZPS H2 @ De Hofstee 08-02 18:00 ZPS H2 SVH Heren 6 De Hofstee n.v.t.
CM 1 08-02, 18:15 - WZK/ZVL CM*1 @ Sterrenbad 08-02 18:15 WZK/ZVL CM*1 SVH CM 1 Sterrenbad n.v.t.
Heren 1 08-02, 19:00 - WIDEX GZC DONK H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Erik Versluis, Jelmer van der Sanden, lisanne pietermaat, Sofie Schipper
08-02 19:00 SVH Heren 1 WIDEX GZC DONK H1 Sportcentrum de Wilgenring Erik Versluis, Jelmer van der Sanden, lisanne pietermaat, Sofie Schipper
Heren 4 08-02, 20:00 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 @ De Rozenburcht 08-02 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H2 SVH Heren 4 De Rozenburcht n.v.t.
Heren 2 08-02, 20:20 - WIDEX GZC DONK H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Yorick ter Heegde
08-02 20:20 SVH Heren 2 WIDEX GZC DONK H2 Sportcentrum de Wilgenring Frank Bot, Yannick vd Burg, Yorick ter Heegde
BJ 1 09-02, 15:30 - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Roel Laluan, Maarten van Hal
09-02 15:30 SVH BJ 1 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 Zwemcentrum Rotterdam Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Roel Laluan, Maarten van Hal
CM 1 09-02, 16:15 - WZK/ZVL CM*1 @ Sterrenbad 09-02 16:15 WZK/ZVL CM*1 SVH CM 1 Sterrenbad n.v.t.
Dames 2 09-02, 18:30 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 09-02 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 SVH Dames 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 5 09-02, 19:25 - MNC Dordrecht H8 @ Sportboulevard 09-02 19:25 MNC Dordrecht H8 SVH Heren 5 Sportboulevard n.v.t.
Week 07 - 2020
EG1 15-02, 14:30 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Thomas de Koning, David Lindenburg
15-02 14:30 SVH EG1 Sportcentrum de Wilgenring Thomas de Koning, David Lindenburg
EG2 15-02, 15:10 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Thomas de Koning, David Lindenburg
15-02 15:10 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring Thomas de Koning, David Lindenburg
EG3 15-02, 15:50 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Thomas de Koning, David Lindenburg
15-02 15:50 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring Thomas de Koning, David Lindenburg
DG 1 15-02, 16:00 - ZPB H&L Productions DG3 @ Inge Bruijn Zwembad 15-02 16:00 ZPB H&L Productions DG3 SVH DG 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
CJ 1 15-02, 16:30 - Delft CJ*1 @ Kerkpolder 15-02 16:30 Delft CJ*1 SVH CJ 1 Kerkpolder n.v.t.
CJ 1 15-02, 16:30 - D'Elft CJ*1 @ Kerkpolder 15-02 16:30 D'Elft CJ*1 SVH CJ 1 Kerkpolder n.v.t.
CM 1 15-02, 16:30 - WP Residentie/Den Haag CM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
15-02 16:30 SVH CM 1 WP Residentie/Den Haag CM*1 Sportcentrum de Wilgenring Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
CJ 2 15-02, 17:15 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
15-02 17:15 SVH CJ 2 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
Heren 1 15-02, 17:30 - PSV Waterpolo H1 @ De Tongelreep 15-02 17:30 PSV Waterpolo H1 SVH Heren 1 De Tongelreep n.v.t.
Dames 2 15-02, 18:00 - Westland Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Morten HAAS, Jay Molendijk, Jelle van de Sandt
15-02 18:00 SVH Dames 2 Westland Da1 Sportcentrum de Wilgenring Morten HAAS, Jay Molendijk, Jelle van de Sandt
BM 1 15-02, 18:30 - De Kempvis BM*1 @ Rivièrabad 15-02 18:30 De Kempvis BM*1 SVH BM 1 Rivièrabad n.v.t.
Heren 5 15-02, 18:45 - ZZ&PC De Devel H4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
15-02 18:45 SVH Heren 5 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum de Wilgenring alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
Heren 6 15-02, 19:30 - ZVVS H6 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
15-02 19:30 SVH Heren 6 ZVVS H6 Sportcentrum de Wilgenring alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
Heren 4 15-02, 20:15 - D'ELFT H4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Nils Flinterman, Jan Talsma, Coen Veldhorst
15-02 20:15 SVH Heren 4 D'ELFT H4 Sportcentrum de Wilgenring Nils Flinterman, Jan Talsma, Coen Veldhorst
Heren 3 15-02, 21:00 - BZ&PC H3 @ De Kuil 15-02 21:00 BZ&PC H3 SVH Heren 3 De Kuil n.v.t.
Heren 2 15-02, 21:45 - Polar Bears H3 @ De Peppel 15-02 21:45 Polar Bears H3 SVH Heren 2 De Peppel n.v.t.
BJ 1 16-02, 14:30 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 @ Amerena 16-02 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 SVH BJ 1 Amerena n.v.t.
Dames 1 16-02, 15:00 - Alkemade Da1 @ De Tweesprong 16-02 15:00 Alkemade Da1 SVH Dames 1 De Tweesprong n.v.t.
BJ 2 16-02, 17:15 - ZVVS BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Doris Rommerts, Bibi Havinga
16-02 17:15 SVH BJ 2 ZVVS BJ1 Sportcentrum de Wilgenring Ticiano da Silva Jesus, Doris Rommerts, Bibi Havinga
Week 08 - 2020
Heren 1 22-02, 19:00 - Polar Bears H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
22-02 19:00 SVH Heren 1 Polar Bears H1 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
Week 09 - 2020
Heren 1 29-02, 18:15 - De Ham H1 @ De Crommenije 29-02 18:15 De Ham H1 SVH Heren 1 De Crommenije n.v.t.
Heren 2 29-02, 19:45 - De Ham H2 @ De Crommenije 29-02 19:45 De Ham H2 SVH Heren 2 De Crommenije n.v.t.
BJ 1 01-03, 19:00 - Polar Bears BJ2/VZC BJ2 @ De Peppel 01-03 19:00 Polar Bears BJ2/VZC BJ2 SVH BJ 1 De Peppel n.v.t.
Week 10 - 2020
EG3 07-03, 14:25 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 14:25 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 07-03, 15:00 - Wiekslag CJ*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 15:00 SVH CJ 2 Wiekslag CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 07-03, 15:45 - ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 15:45 SVH CJ 1 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
DG 1 07-03, 16:00 - Poseidon DG*1 @ De Fakkel 07-03 16:00 Poseidon DG*1 SVH DG 1 De Fakkel n.v.t.
M/Zeehond/DuckCM*1 07-03, 16:05 - CM 1 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 07-03 16:05 CM 1 SVH SCOM/Zeehond/Duck CM*1 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 6 07-03, 16:30 - WSG NieMo (SG) H6 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 16:30 SVH Heren 6 WSG NieMo (SG) H6 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 07-03, 16:50 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 07-03 16:50 Z&PC Rotterdam BM1 SVH BM 1 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 5 07-03, 17:15 - DWF H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 17:15 SVH Heren 5 DWF H1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 07-03, 18:00 - Z&PC De Gouwe H4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 18:00 SVH Heren 4 Z&PC De Gouwe H4 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 07-03, 18:25 - Sassenheim Da3 @ Wasbeek 07-03 18:25 Sassenheim Da3 SVH Dames 2 Wasbeek n.v.t.
Heren 1 07-03, 19:00 - AZC H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 19:00 SVH Heren 1 AZC H1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 07-03, 20:20 - De Linge/PCG (SG) Da1 @ Caribabad 07-03 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 SVH Dames 1 Caribabad n.v.t.
Heren 2 07-03, 20:20 - AZC H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 20:20 SVH Heren 2 AZC H2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 07-03, 21:25 - Wiekslag H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03 21:25 SVH Heren 3 Wiekslag H2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BJ 1 08-03, 15:30 - Het Ravijn BJ2 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: nog niet bekend
08-03 15:30 SVH BJ 1 Het Ravijn BJ2 Zwemcentrum Rotterdam nog niet bekend
EG1 08-03, 18:00 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
08-03 18:00 SVH EG1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
EG2 08-03, 18:40 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
08-03 18:40 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Week 11 - 2020
DG 1 14-03, 14:45 - Wiekslag DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 14:45 SVH DG 1 Wiekslag DG*1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
CM 1 14-03, 15:20 - Katwijk CM1 @ Aquamar 14-03 15:20 Katwijk CM1 SVH CM 1 Aquamar n.v.t.
CJ 1 14-03, 15:30 - MNC Dordrecht CJ*2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 15:30 SVH CJ 1 MNC Dordrecht CJ*2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 14-03, 16:15 - BZC/de Lansingh BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 16:15 SVH BM 1 BZC/de Lansingh BM*1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 14-03, 17:00 - BZ&PC Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 17:00 SVH Dames 1 BZ&PC Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 14-03, 17:15 - ZPS CJ*1 @ De Hofstee 14-03 17:15 ZPS CJ*1 SVH CJ 2 De Hofstee n.v.t.
BJ 2 14-03, 17:45 - OZV BJ*1 @ H2O 14-03 17:45 OZV BJ*1 SVH BJ 2 H2O n.v.t.
Dames 2 14-03, 17:50 - De Linge/PCG (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 17:50 SVH Dames 2 De Linge/PCG (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 14-03, 19:10 - ZVVS H5 @ De Kulk 14-03 19:10 ZVVS H5 SVH Heren 5 De Kulk n.v.t.
Heren 4 14-03, 19:45 - Rotterdam/Ragnar 5 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 14-03 19:45 Rotterdam/Ragnar 5 SVH Heren 4 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
BJ 1 15-03, 16:00 - SWOL 1894 BJ1 @ De Vrolijkheid 15-03 16:00 SWOL 1894 BJ1 SVH BJ 1 De Vrolijkheid n.v.t.
DG 2 15-03, 17:15 - Rotterdam DG*2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
15-03 17:15 SVH DG 2 Rotterdam DG*2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Week 12 - 2020
CJ 2 21-03, 14:00 - ZVVS CJ*1 @ De Kulk 21-03 14:00 ZVVS CJ*1 SVH CJ 2 De Kulk n.v.t.
CM 1 21-03, 15:45 - WSG NieMo (SG) CM1 @ Polderbad 21-03 15:45 WSG NieMo (SG) CM1 SVH CM 1 Polderbad n.v.t.
DG 2 21-03, 16:15 - De Devel DG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-03 16:15 SVH DG 2 De Devel DG*1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 21-03, 16:20 - WIDEX GZC DONK H5 @ Groenhovenbad 21-03 16:20 WIDEX GZC DONK H5 SVH Heren 3 Groenhovenbad n.v.t.
Heren 6 21-03, 17:00 - ZPC Numansdorp H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-03 17:00 SVH Heren 6 ZPC Numansdorp H1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 21-03, 17:45 - WZC (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-03 17:45 SVH Dames 1 WZC (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BJ 2 21-03, 17:45 - De Linge/PCG (SG) BJ1 @ Berenschot 21-03 17:45 De Linge/PCG (SG) BJ1 SVH BJ 2 Berenschot n.v.t.
Dames 2 21-03, 18:35 - De Kempvis Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-03 18:35 SVH Dames 2 De Kempvis Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 21-03, 18:45 - Z&PC De Gouwe H5 @ De Sniep 21-03 18:45 Z&PC De Gouwe H5 SVH Heren 5 De Sniep n.v.t.
Heren 4 21-03, 20:05 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Berenschot 21-03 20:05 De Linge/PCG (SG) H3 SVH Heren 4 Berenschot n.v.t.
CJ 1 22-03, 16:15 - De Kempvis CJ1 @ Rivièrabad 22-03 16:15 De Kempvis CJ1 SVH CJ 1 Rivièrabad n.v.t.
BM 1 22-03, 17:00 - De Kempvis BM*1 @ Rivièrabad 22-03 17:00 De Kempvis BM*1 SVH BM 1 Rivièrabad n.v.t.
BJ 1 22-03, 17:15 - Aquapoldro BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
22-03 17:15 SVH BJ 1 Aquapoldro BJ1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Week 13 - 2020
BJ 1 29-03, 17:25 - ENC Arnhem (SG) BJ1 @ Valkenhuizen 29-03 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 SVH BJ 1 Valkenhuizen n.v.t.
Week 14 - 2020
EG2 04-04, 15:35 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 15:35 SVH EG2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 04-04, 16:00 - Wiekslag BM1 @ Sportcentrum Blokweer 04-04 16:00 Wiekslag BM1 SVH BM 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
DG 2 04-04, 16:15 - De Linge/PCG (SG) DG1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 16:15 SVH DG 2 De Linge/PCG (SG) DG1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
DG 1 04-04, 17:00 - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 17:00 SVH DG 1 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BJ 2 04-04, 17:30 - Westland BJ*1 @ Zwembad Maesemunde 04-04 17:30 Westland BJ*1 SVH BJ 2 Zwembad Maesemunde n.v.t.
CJ 2 04-04, 17:45 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 17:45 SVH CJ 2 De Linge/PCG (SG) CJ1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 04-04, 18:30 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 18:30 SVH Dames 1 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 04-04, 19:20 - MNC Dordrecht H3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 19:20 SVH Heren 3 MNC Dordrecht H3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 1 04-04, 20:00 - UZSC H1 @ De Krommerijn 04-04 20:00 UZSC H1 SVH Heren 1 De Krommerijn n.v.t.
Heren 5 04-04, 20:35 - WSG NieMo (SG) H4 @ Polderbad 04-04 20:35 WSG NieMo (SG) H4 SVH Heren 5 Polderbad n.v.t.
Heren 2 04-04, 21:15 - UZSC H2 @ De Krommerijn 04-04 21:15 UZSC H2 SVH Heren 2 De Krommerijn n.v.t.
Heren 1 05-04, 17:30 - Het Ravijn H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
05-04 17:30 SVH Heren 1 Het Ravijn H1 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
Heren 2 05-04, 18:50 - Het Ravijn H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
05-04 18:50 SVH Heren 2 Het Ravijn H2 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
Week 15 - 2020
Heren 1 11-04, 19:00 - ZV De Zaan H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
11-04 19:00 SVH Heren 1 ZV De Zaan H1 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
Heren 2 11-04, 20:20 - ZV De Zaan H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
11-04 20:20 SVH Heren 2 ZV De Zaan H2 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
Week 16 - 2020
EG3 18-04, 15:40 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 15:40 SVH EG3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
DG 2 18-04, 16:00 - WSG NieMo (SG) DG1 @ Polderbad 18-04 16:00 WSG NieMo (SG) DG1 SVH DG 2 Polderbad n.v.t.
BJ 2 18-04, 16:20 - BZ&PC BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 16:20 SVH BJ 2 BZ&PC BJ1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 18-04, 16:40 - Katwijk CJ1 @ Aquamar 18-04 16:40 Katwijk CJ1 SVH CJ 1 Aquamar n.v.t.
CJ 2 18-04, 16:45 - WSG NieMo (SG) CJ1 @ Polderbad 18-04 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 SVH CJ 2 Polderbad n.v.t.
Heren 6 18-04, 17:05 - De Lansingh H3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 17:05 SVH Heren 6 De Lansingh H3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 18-04, 17:50 - D'ELFT H7 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 17:50 SVH Heren 5 D'ELFT H7 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 18-04, 18:35 - De Kempvis H5 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 18:35 SVH Heren 4 De Kempvis H5 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Heren 1 18-04, 19:05 - ZVL-1886 Tetteroo H1 @ De Zijl 18-04 19:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 SVH Heren 1 De Zijl n.v.t.
Dames 2 18-04, 19:20 - WZC (SG) Da4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 19:20 SVH Dames 2 WZC (SG) Da4 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 18-04, 19:45 - De Kempvis Da1 @ Rivièrabad 18-04 19:45 De Kempvis Da1 SVH Dames 1 Rivièrabad n.v.t.
Heren 2 18-04, 20:25 - ZVL-1886 Tetteroo H2 @ De Zijl 18-04 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 SVH Heren 2 De Zijl n.v.t.
Heren 3 18-04, 20:50 - De Reigers (SG) H2 @ De Waterthor 18-04 20:50 De Reigers (SG) H2 SVH Heren 3 De Waterthor n.v.t.
BJ 1 19-04, 15:30 - Zeester-Meerval BJ1 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: nog niet bekend
19-04 15:30 SVH BJ 1 Zeester-Meerval BJ1 Zwemcentrum Rotterdam nog niet bekend
Heren 1 19-04, 17:00 - UZSC H1 @ De Krommerijn 19-04 17:00 UZSC H1 SVH Heren 1 De Krommerijn n.v.t.
BM 1 19-04, 18:20 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-04 18:20 SVH BM 1 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Week 17 - 2020
BJ 1 26-04, 13:30 - De Ham BJ1 @ De Crommenije 26-04 13:30 De Ham BJ1 SVH BJ 1 De Crommenije n.v.t.
766 ms