Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Heren 2 wint van het Y Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Heren 1 verliest van AZC Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter​ WZK2 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Top seizoensstart Da2 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7

Wedstrijden

Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Uitslag Juryleden
Deze week
BJ 1 Gespeeld - MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1 Gisteren 15:45 MNC Dordrecht BJ2 SVH BJ 1 Sportboulevard 3 - 15 n.v.t.
Week 43 - 2018
Heren 3 27-10, 18:00 - Arethusa H2 @ Golfbad Oss 27-10 18:00 Arethusa H2 SVH Heren 3 Golfbad Oss n.v.t.
Heren 1 27-10, 19:30 - Schuurman BZC H1 @ T Timpke 27-10 19:30 Schuurman BZC H1 SVH Heren 1 t Timpke n.v.t.
Heren 2 27-10, 19:30 - PSV Waterpolo H2 @ De Tongelreep 27-10 19:30 PSV Waterpolo H2 SVH Heren 2 De Tongelreep n.v.t.
Heren 4 28-10, 16:00 - WIDEX GZC DONK H6 @ Groenhovenbad 28-10 16:00 WIDEX GZC DONK H6 SVH Heren 4 Groenhovenbad n.v.t.
AJ 1 28-10, 17:30 - WIDEX GZC DONK AJ1 @ Groenhovenbad 28-10 17:30 WIDEX GZC DONK AJ1 SVH AJ 1 Groenhovenbad n.v.t.
Week 44 - 2018
EG 1 03-11, 14:15 - De Kempvis EG*2 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11 14:15 SVH EG 1 De Kempvis EG*2 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
EG 2 03-11, 14:55 - MNC Dordrecht EG5 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG5 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
Dames 1 03-11, 15:35 - Alkemade Da1 @ Wilgenring
Jury: Erik Versluis, Ronald Visser, Jeroen Bartels
03-11 15:35 SVH Dames 1 Alkemade Da1 de Wilgenring Erik Versluis, Ronald Visser, Jeroen Bartels
Heren 3 03-11, 16:25 - DZT'62 H2 @ Wilgenring
Jury: Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, sofie f schipper
03-11 16:25 SVH Heren 3 DZT'62 H2 de Wilgenring Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, sofie f schipper
BJ 1 03-11, 17:15 - Zwemvereniging Westland BJ1 @ Zwembad Maesemunde 03-11 17:15 Zwemvereniging Westland BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Maesemunde n.v.t.
Heren 2 03-11, 17:25 - Aqua-Novio'94 H2 @ Wilgenring
Jury: Jelmer van der Sanden, Ronald Visser, Gijs Ooms
03-11 17:25 SVH Heren 2 Aqua-Novio'94 H2 de Wilgenring Jelmer van der Sanden, Ronald Visser, Gijs Ooms
CJ 1 03-11, 17:30 - MNC Dordrecht CJ2 @ Sportboulevard 03-11 17:30 MNC Dordrecht CJ2 SVH CJ 1 Sportboulevard n.v.t.
Heren 1 03-11, 19:00 - Polar Bears H1 @ Wilgenring
Jury: adriaan ruesink, Jelmer van der Sanden, Gijs Ooms, Thijs Urselmann
03-11 19:00 SVH Heren 1 Polar Bears H1 de Wilgenring adriaan ruesink, Jelmer van der Sanden, Gijs Ooms, Thijs Urselmann
Week 45 - 2018
DG 1 10-11, 13:25 - Katwijk DG1 @ Aquamar 10-11 13:25 Katwijk DG1 SVH DG 1 Aquamar n.v.t.
CJ 2 10-11, 14:15 - D'ELFT CJ1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
10-11 14:15 SVH CJ 2 D'ELFT CJ1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
DG 2 10-11, 15:00 - ZZ&PC De Devel DG1 @ De Hoge Devel B.V. 10-11 15:00 ZZ&PC De Devel DG1 SVH DG 2 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
CJ 1 10-11, 15:00 - De Kempvis CJ1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
10-11 15:00 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
EG 1 10-11, 15:15 - WSG NieMo (SG) EG1 @ Polderbad 10-11 15:15 WSG NieMo (SG) EG1 SVH EG 1 Polderbad n.v.t.
AJ 1 10-11, 15:45 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 @ Wilgenring
Jury: Joseph Kaplanis, Jochem Zunderman, Thomas de Koning
10-11 15:45 SVH AJ 1 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 de Wilgenring Joseph Kaplanis, Jochem Zunderman, Thomas de Koning
BJ 1 10-11, 16:45 - ZPB H&L Productions BJ1 @ Wilgenring
Jury: Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
10-11 16:45 SVH BJ 1 ZPB H&L Productions BJ1 de Wilgenring Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
Heren 5 10-11, 17:30 - MNC Dordrecht H7 @ Wilgenring
Jury: Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
10-11 17:30 SVH Heren 5 MNC Dordrecht H7 de Wilgenring Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
BM 1 10-11, 18:00 - De Kempvis BM1 @ Rivièrabad 10-11 18:00 De Kempvis BM1 SVH BM 1 Rivièrabad n.v.t.
Heren 4 10-11, 18:15 - De Vliet (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier, Jasper Peters
10-11 18:15 SVH Heren 4 De Vliet (SG) H2 de Wilgenring Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier, Jasper Peters
Dames 1 10-11, 18:30 - WZC (SG) Da2 @ De Veur 10-11 18:30 WZC (SG) Da2 SVH Dames 1 De Veur n.v.t.
Heren 1 10-11, 20:15 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 @ Amerena 10-11 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 SVH Heren 1 Amerena n.v.t.
Heren 3 10-11, 21:00 - MNC Dordrecht H3 @ Sportboulevard 10-11 21:00 MNC Dordrecht H3 SVH Heren 3 Sportboulevard n.v.t.
Heren 2 11-11, 17:20 - Schuurman BZC H3 @ T Timpke 11-11 17:20 Schuurman BZC H3 SVH Heren 2 t Timpke n.v.t.
Week 46 - 2018
EG 1 17-11, 14:15 - MNC Dordrecht EG3 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 14:15 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG3 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
EG 2 17-11, 14:55 - MNC Dordrecht EG4 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG4 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
DG 2 17-11, 15:35 - ZPS DG1 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 15:35 SVH DG 2 ZPS DG1 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
CJ 1 17-11, 15:45 - BZC/de Lansingh CJ*1 @ De Hofstee 17-11 15:45 BZC/de Lansingh CJ*1 SVH CJ 1 De Hofstee n.v.t.
DG 1 17-11, 16:20 - MNC Dordrecht DG1 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 16:20 SVH DG 1 MNC Dordrecht DG1 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
CJ 2 17-11, 16:45 - WZC CJ*1 @ De Veur 17-11 16:45 WZC CJ*1 SVH CJ 2 De Veur n.v.t.
BM 1 17-11, 17:05 - D'ELFT BM1 @ Wilgenring
Jury: Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
17-11 17:05 SVH BM 1 D'ELFT BM1 de Wilgenring Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
Heren 6 17-11, 18:15 - D'ELFT H7 @ Kerkpolder 17-11 18:15 D'ELFT H7 SVH Heren 6 Kerkpolder n.v.t.
Dames 1 17-11, 18:50 - Katwijk Da2 @ Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
17-11 18:50 SVH Dames 1 Katwijk Da2 de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
Heren 5 17-11, 19:00 - De Lansingh H2 @ De Lansingh 17-11 19:00 De Lansingh H2 SVH Heren 5 De Lansingh n.v.t.
Heren 2 17-11, 19:40 - HZPC/Avéna (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
17-11 19:40 SVH Heren 2 HZPC/Avéna (SG) H2 de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
Dames 2 17-11, 19:40 - De Vliet (SG) Da2 @ Sportcentrum Forum Kwadraat 17-11 19:40 De Vliet (SG) Da2 SVH Dames 2 Sportcentrum Forum Kwadraat n.v.t.
Heren 3 17-11, 20:55 - ZVL-1886 H4 @ Wilgenring
Jury: Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Peter Zwamborn
17-11 20:55 SVH Heren 3 ZVL-1886 H4 de Wilgenring Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Peter Zwamborn
Week 47 - 2018
DG 1 24-11, 12:50 - ZPB H&L Productions DG1 @ Inge Bruijn Zwembad 24-11 12:50 ZPB H&L Productions DG1 SVH DG 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
EG 1 24-11, 14:00 - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 @ Hoogvliet 24-11 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 SVH EG 1 Hoogvliet n.v.t.
Dames 2 24-11, 14:15 - Alkemade Da2 @ Wilgenring
Jury: Joost de Schepper, Maarten Neomagus, Martin Schreij
24-11 14:15 SVH Dames 2 Alkemade Da2 de Wilgenring Joost de Schepper, Maarten Neomagus, Martin Schreij
Heren 4 24-11, 15:00 - WSG NieMo (SG) H3 @ Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen
24-11 15:00 SVH Heren 4 WSG NieMo (SG) H3 de Wilgenring alexandra hendrikse, Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen
EG 2 24-11, 15:30 - SCOMZeehondDuck EG*2 @ De Rozenburcht 24-11 15:30 SCOMZeehondDuck EG*2 SVH EG 2 De Rozenburcht n.v.t.
CJ 2 24-11, 16:35 - ZPS CJ*1 @ De Hofstee 24-11 16:35 ZPS CJ*1 SVH CJ 2 De Hofstee n.v.t.
BM 1 24-11, 16:40 - WSG NieMo (SG) BM1 @ Polderbad 24-11 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 SVH BM 1 Polderbad n.v.t.
CJ 1 24-11, 16:45 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 @ De Hoge Devel B.V. 24-11 16:45 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 SVH CJ 1 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
Dames 1 24-11, 17:00 - Wiekslag Da2 @ Sportcentrum Blokweer 24-11 17:00 Wiekslag Da2 SVH Dames 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Heren 2 24-11, 18:30 - BZC Brandenburg H2 @ Brandenburg 24-11 18:30 BZC Brandenburg H2 SVH Heren 2 Brandenburg n.v.t.
Heren 5 24-11, 19:35 - ZPS H1 @ De Hofstee 24-11 19:35 ZPS H1 SVH Heren 5 De Hofstee n.v.t.
Heren 1 24-11, 19:45 - De Ham H1 @ De Crommenije 24-11 19:45 De Ham H1 SVH Heren 1 De Crommenije n.v.t.
Heren 3 24-11, 20:45 - De Reigers (SG) H2 @ De Waterthor 24-11 20:45 De Reigers (SG) H2 SVH Heren 3 De Waterthor n.v.t.
Week 48 - 2018
DG 2 01-12, 14:15 - ZVS/Numansdorp DG*1 @ Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
01-12 14:15 SVH DG 2 ZVS/Numansdorp DG*1 de Wilgenring Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
CJ 1 01-12, 15:00 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
01-12 15:00 SVH CJ 1 De Linge/PCG (SG) CJ1 de Wilgenring Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
CJ 2 01-12, 15:45 - OZV CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
01-12 15:45 SVH CJ 2 OZV CJ*1 de Wilgenring Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
EG 2 01-12, 16:00 - Wiekslag EG*2 @ Sportcentrum Blokweer 01-12 16:00 Wiekslag EG*2 SVH EG 2 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
AJ 1 01-12, 16:30 - MNC Dordrecht AJ2 @ Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
01-12 16:30 SVH AJ 1 MNC Dordrecht AJ2 de Wilgenring Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
AJ 1 01-12, 16:30 - MNC Dordrecht AJ2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
01-12 16:30 SVH AJ 1 MNC Dordrecht AJ2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 01-12, 17:30 - OZV H3 @ Wilgenring
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
01-12 17:30 SVH Heren 6 OZV H3 de Wilgenring Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
Heren 5 01-12, 18:15 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Wilgenring
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
01-12 18:15 SVH Heren 5 De Linge/PCG (SG) H3 de Wilgenring Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
Dames 2 01-12, 18:15 - WSG NieMo (SG) Da3 @ Polderbad 01-12 18:15 WSG NieMo (SG) Da3 SVH Dames 2 Polderbad n.v.t.
Heren 1 01-12, 18:30 - UZSC H1 @ De Krommerijn 01-12 18:30 UZSC H1 SVH Heren 1 De Krommerijn n.v.t.
Heren 4 01-12, 19:00 - BZC H3 @ Wilgenring
Jury: Ronald Visser, Marcel Daalhuizen, Jeroen Bartels
01-12 19:00 SVH Heren 4 BZC H3 de Wilgenring Ronald Visser, Marcel Daalhuizen, Jeroen Bartels
Heren 3 01-12, 19:45 - PSV Waterpolo H3 @ Wilgenring
Jury: leo vandenberg, Marc van der Mijn, Marcel Nijmeijer
01-12 19:45 SVH Heren 3 PSV Waterpolo H3 de Wilgenring leo vandenberg, Marc van der Mijn, Marcel Nijmeijer
Heren 2 01-12, 21:25 - MNC Dordrecht H2 @ Sportboulevard 01-12 21:25 MNC Dordrecht H2 SVH Heren 2 Sportboulevard n.v.t.
EG 1 02-12, 14:15 - MNC Dordrecht EG2 @ Sportboulevard 02-12 14:15 MNC Dordrecht EG2 SVH EG 1 Sportboulevard n.v.t.
BJ 1 02-12, 14:55 - De Vliet/AZL BJ*1 @ De Schilp 02-12 14:55 De Vliet/AZL BJ*1 SVH BJ 1 De Schilp n.v.t.
Dames 1 02-12, 17:00 - ZVVS Da3 @ De Kulk 02-12 17:00 ZVVS Da3 SVH Dames 1 De Kulk n.v.t.
Week 49 - 2018
EG 1 08-12, 14:15 - ZPB H&L Productions EG2 @ Wilgenring
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
08-12 14:15 SVH EG 1 ZPB H&L Productions EG2 de Wilgenring Floor Klapwijk, Adrielle Kox
AJ 1 08-12, 14:30 - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 @ Hofbad 08-12 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 SVH AJ 1 Hofbad n.v.t.
AJ 1 08-12, 14:30 - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 @ Hofbad 08-12 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 SVH AJ 1 Hofbad n.v.t.
EG 2 08-12, 14:55 - ZPB H&L Productions EG4 @ Wilgenring
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
08-12 14:55 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG4 de Wilgenring Floor Klapwijk, Adrielle Kox
DG 2 08-12, 15:30 - De Kempvis DG*3 @ Rivièrabad 08-12 15:30 De Kempvis DG*3 SVH DG 2 Rivièrabad n.v.t.
BM 1 08-12, 15:35 - ZVVS BM1 @ Wilgenring
Jury: Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden, Bart Joosten
08-12 15:35 SVH BM 1 ZVVS BM1 de Wilgenring Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden, Bart Joosten
BJ 1 08-12, 16:20 - De Kempvis BJ*1 @ Wilgenring
Jury: Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
08-12 16:20 SVH BJ 1 De Kempvis BJ*1 de Wilgenring Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
Dames 2 08-12, 17:05 - Aquadraat (SG) Da3 @ Wilgenring
Jury: Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
08-12 17:05 SVH Dames 2 Aquadraat (SG) Da3 de Wilgenring Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
Heren 3 08-12, 17:30 - VZV Njord H2 @ Zwembad Den Ekkerman 08-12 17:30 VZV Njord H2 SVH Heren 3 Zwembad Den Ekkerman n.v.t.
Heren 5 08-12, 17:45 - ZVS H1 @ De Wellen 08-12 17:45 ZVS H1 SVH Heren 5 De Wellen n.v.t.
Dames 1 08-12, 17:50 - Sassenheim Da1 @ Wilgenring
Jury: Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
08-12 17:50 SVH Dames 1 Sassenheim Da1 de Wilgenring Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
Heren 6 08-12, 18:15 - BZ&PC H7 @ De Kuil 08-12 18:15 BZ&PC H7 SVH Heren 6 De Kuil n.v.t.
CJ 2 08-12, 18:15 - Z&PC Rotterdam CJ*1 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 08-12 18:15 Z&PC Rotterdam CJ*1 SVH CJ 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 2 08-12, 18:40 - WIDEX GZC DONK H4 @ Wilgenring
Jury: Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
08-12 18:40 SVH Heren 2 WIDEX GZC DONK H4 de Wilgenring Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
CJ 1 08-12, 18:40 - ZVVS CJ*1 @ De Kulk 08-12 18:40 ZVVS CJ*1 SVH CJ 1 De Kulk n.v.t.
Heren 1 08-12, 20:15 - ZVL-1886 H1 @ Wilgenring
Jury: Michele Rivella, adriaan ruesink, Dave kortvriend, Thijs Urselmann
08-12 20:15 SVH Heren 1 ZVL-1886 H1 de Wilgenring Michele Rivella, adriaan ruesink, Dave kortvriend, Thijs Urselmann
Week 50 - 2018
EG 2 15-12, 12:00 - ZPB H&L Productions EG3 @ Inge Bruijn Zwembad 15-12 12:00 ZPB H&L Productions EG3 SVH EG 2 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
DG 1 15-12, 14:15 - WIDEX GZC DONK DG1 @ Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Julia Romers
15-12 14:15 SVH DG 1 WIDEX GZC DONK DG1 de Wilgenring Jasmijn Cluistra, Julia Romers
BJ 1 15-12, 15:00 - BZC/de Lansingh BJ*1 @ Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Julia Romers, Floor Klapwijk
15-12 15:00 SVH BJ 1 BZC/de Lansingh BJ*1 de Wilgenring Jasmijn Cluistra, Julia Romers, Floor Klapwijk
BM 1 15-12, 15:45 - WSG NieMo (SG) BM1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Josten Korteling, Tijn Snijders
15-12 15:45 SVH BM 1 WSG NieMo (SG) BM1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Josten Korteling, Tijn Snijders
AJ 1 15-12, 16:30 - Wiekslag AJ1 @ Wilgenring
Jury: Lars de Bruin, Adam Markoic, Dries Tielemans
15-12 16:30 SVH AJ 1 Wiekslag AJ1 de Wilgenring Lars de Bruin, Adam Markoic, Dries Tielemans
Dames 1 15-12, 16:45 - WSG NieMo (SG) Da1 @ Polderbad 15-12 16:45 WSG NieMo (SG) Da1 SVH Dames 1 Polderbad n.v.t.
Heren 4 15-12, 17:30 - Katwijk H5 @ Wilgenring
Jury: Michel van Leeuwen, Bram Gussekloo, Jaap de Boer
15-12 17:30 SVH Heren 4 Katwijk H5 de Wilgenring Michel van Leeuwen, Bram Gussekloo, Jaap de Boer
Heren 5 15-12, 18:15 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 @ Wilgenring
Jury: Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
15-12 18:15 SVH Heren 5 Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 de Wilgenring Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
Heren 6 15-12, 19:00 - Z&PC De Gouwe H6 @ Wilgenring
Jury: Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
15-12 19:00 SVH Heren 6 Z&PC De Gouwe H6 de Wilgenring Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
Dames 2 15-12, 19:45 - NZ&PC Da1 @ Wilgenring
Jury: Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch
15-12 19:45 SVH Dames 2 NZ&PC Da1 de Wilgenring Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch
Heren 1 15-12, 20:50 - ZPB H&L Productions H1 @ Wilgenring
Jury: Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch, Ingeborg vd Geest
15-12 20:50 SVH Heren 1 ZPB H&L Productions H1 de Wilgenring Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch, Ingeborg vd Geest
9332 ms