Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag CJ 1 - De Kempvis CJ1: 6 - 7 Uitslag PSV Waterpolo H2 - Heren 2: 8 - 9 H1 pakt eerste punt! (Foto verslag) Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag EG 2 - ZVVS EG2: 4 - 7 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag DG 1 - WIDEX GZC DONK DG1: 1 - 23 Uitslag Dames 2 - NZ&PC Da1: 12 - 3 Uitslag AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1: 13 - SVH – ZPB Uitslag De Lansingh Da1 - Dames 2: 1 - 9 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 SVH H1 - ZVL1886 Uitslag Z&PC Rotterdam CJ*1 - CJ 2: 19 - Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 - AJ 1: 10 - 2 Uitslag De Kempvis DG*3 - DG 2: 10 - 2 Uitslag BZC/de Lansingh CJ*1 - CJ 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS Da3 - Dames 1: 6 - 3 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Heren 1 - ZPB H&L Productions H1: 8 - 10 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Start tweede seizoenshelft Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag ZPS CJ*1 - CJ 2: 20 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag Dames 1 - Katwijk Da2: 4 - 4 Uitslag Heren 5 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4: 2 - 5 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag Heren 5 - MNC Dordrecht H7: 7 - 7 Uitslag Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2: 8 - 6 Uitslag - : 18 - 1 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Heren 1: 11 - 10 Uitslag Schuurman BZC H3 - Heren 2: 10 - 13 Uitslag BJ 1 - ZPB H&L Productions BJ1: 9 - 7 Uitslag Heren 4 - WSG NieMo (SG) H3: 13 - 8 Uitslag Arethusa H2 - Heren 3: 9 - 14 Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag BJ 1 - De Kempvis BJ*1: 10 - 3 Uitslag WIDEX GZC DONK AJ1 - AJ 1: 14 - 4 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 2 - Aquadraat (SG) Da3: 13 - Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - ZVL-1886 H3: 10 - 9 Uitslag BM 1 - WSG NieMo (SG) BM1: 6 - 1 Uitslag EG 1 - De Kempvis EG*2: 15 - Winterstop tot 7jan Uitslag ZZ&PC De Devel DG1 - DG 2: 4 - 11 Uitslag Heren 1 - Polar Bears H1: 10 - 13 Uitslag MNC Dordrecht EG2 - EG 1: 4 - 8 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag BM 1 - D'ELFT BM1: 7 - 3 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H4: 9 - 7 Uitslag BZ&PC H7 - Heren 6: 4 - 8 Uitslag Heren 4 - De Vliet (SG) H2: 12 - 5 Uitslag AJ 1 - MNC Dordrecht AJ2: 10 - 5 Uitslag Heren 3 - PSV Waterpolo H3: 5 - 6 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag Heren 3 - ZVL-1886 H4: 7 - 10 Oliebollen! Uitslag Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4: 7 - 3 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Uitslag Heren 6 - Z&PC De Gouwe H6: 5 - 3 Uitslag ZPS H1 - Heren 5: 4 - 1 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag UZSC H1 - Heren 1: 12 - 3 Uitslag CJ 2 - D'ELFT CJ1: 4 - 9 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6: 3 - 4 Uitslag BZC Brandenburg H2 - Heren 2: 10 - 3 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 1 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag De Vliet/AZL BJ*1 - BJ 1: 5 - 10 Uitslag ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 - CJ 1: 1 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Heren 2 voert huzarenstukje op Uitslag Dames 2 - Alkemade Da2: 11 - 3 Uitslag De Kempvis DG1 - DG 1: 9 - 6 Uitslag WZC (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag De Kempvis BM1 - BM 1: 7 - 7 Uitslag BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1: 6 - 4 Uitslag Heren 4 - BZC H3: 18 - 4 Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag - : 2 - 7 Uitslag SCOMZeehondDuck EG*2 - EG 2: 2 - 4 Uitslag De Kempvis H4 - Heren 5: 4 - 7 Uitslag Schuurman BZC H1 - Heren 1: 14 - 6 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 SVH H2 - Donk H4 Uitslag MNC Dordrecht H7 - Heren 5: 11 - 7 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag AJ 1 - Wiekslag AJ1: 9 - 6 Uitslag Zwemvereniging Westland BJ1 - BJ 1: 6 - 8 Uitslag Wiekslag EG*2 - EG 2: 2 - 7 Uitslag EG 1 - Wiekslag EG*1: 10 - 3 Uitslag - : 22 - 2 Uitslag BM 1 - ZVVS BM1: 1 - 8 Uitslag - : 2 - 9 Uitslag ZVVS CJ*1 - CJ 1: 4 - 2 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag Heren 4 - Katwijk H5: 6 - 10 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1: 5 - 10 Uitslag WSG NieMo (SG) EG1 - EG 1: 12 - 5 Uitslag BJ 1 - BZC/de Lansingh BJ*1: 10 - 4 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag WZC CJ*1 - CJ 2: 25 - Uitslag De Lansingh H2 - Heren 5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZPS DG1: 1 - 3 Uitslag Heren 3 - DZT'62 H2: 11 - 5 Uitslag CJ 1 - De Linge/PCG (SG) CJ1: 11 - 3 Uitslag - : 4 - 12 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1: 3 - 9 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag Heren 2 - HZPC/Avéna (SG) H2: 28 - Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag De Ham H1 - Heren 1: 9 - 5 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag ZVS H1 - Heren 5: 12 - 3 Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Uitslag DG 2 - ZVS/Numansdorp DG*1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht H2 - Heren 2: 9 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1: 8 - 6 Uitslag ZPB H&L Productions EG3 - EG 2: 11 - 2 Uitslag Dames 1 - Alkemade Da1: 6 - 9 Uitslag De Reigers (SG) H2 - Heren 3: 6 - 3 Uitslag Heren 5 - De Linge/PCG (SG) H3: 7 - 9 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 Uitslag De Vliet (SG) Da2 - Dames 2: 3 - 8 Uitslag Katwijk DG1 - DG 1: 9 - 4 Uitslag WIDEX GZC DONK H6 - Heren 4: 4 - 12 Uitslag EG 1 - MNC Dordrecht EG3: 6 - 2 Uitslag Dames 1 - Sassenheim Da1: 4 - 10 Uitslag - : 9 - 4 Uitslag Wiekslag Da2 - Dames 1: 5 - 3 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag DG 1 - MNC Dordrecht DG1: 4 - 12 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Heren 1 - ZVL-1886 H1: 9 - 12 Uitslag Heren 2 - Aqua-Novio'94 H2: 8 - 3 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag EG 1 - ZPB H&L Productions EG2: 7 - Uitslag Heren 6 - OZV H3: 12 - 5 Uitslag EG 2 - ZPB H&L Productions EG4: 6 - 7 Uitslag CJ 2 - OZV CJ*1: 4 - 10 Uitslag Poseidon DG*1 - DG 2: 14 - 3 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) EG1 - EG 1: 3 - 16 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag EG 2 - MNC Dordrecht EG5: 3 - 4 Uitslag VZV Njord H2 - Heren 3: 4 - 7 Uitslag WSG NieMo (SG) Da3 - Dames 2: 6 - 7 Uitslag MNC Dordrecht CJ2 - CJ 1: 12 - 3 Uitslag Heren 1 - Schuurman BZC H1: 12 - 12 Uitslag AZC H3 - Heren 3: 9 - 5 Uitslag D'ELFT H7 - Heren 6: 6 - 10 Uitslag - : 5 - 5 Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag MNC Dordrecht H3 - Heren 3: 4 - 6 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1
Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Uitslag Juryleden
Deze week
CJ 1 Gespeeld - ZPB H&L Productions CJ1 - CJ 1 Gisteren 13:20 ZPB H&L Productions CJ1 SVH CJ 1 Inge de Bruijn Zwembad 5 - 10 n.v.t.
EG 1 Gespeeld - EG 1 - Wiekslag EG*1
Jury: Roel Laluan, Ticiano da Silva Jesus
Gisteren 14:15 SVH EG 1 Wiekslag EG*1 de Wilgenring 10 - 3 Roel Laluan, Ticiano da Silva Jesus
EG 2 Gespeeld - EG 2 - ZVVS EG2
Jury: Roel Laluan, Ticiano da Silva Jesus
Gisteren 14:55 SVH EG 2 ZVVS EG2 de Wilgenring 4 - 7 Roel Laluan, Ticiano da Silva Jesus
DG 2 Gespeeld - Poseidon DG*1 - DG 2 Gisteren 15:00 Poseidon DG*1 SVH DG 2 De Fakkel 14 - 3 n.v.t.
AJ 1 Gespeeld - ZPB H&L Productions AJ1 - AJ 1 Gisteren 15:00 ZPB H&L Productions AJ1 SVH AJ 1 Inge de Bruijn Zwembad 8 - 6 n.v.t.
Dames 1 Gespeeld - Dames 1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2
Jury: Jasper de Bruin, Vuk Djekic, Lucas Van Der Niet
Gisteren 15:35 SVH Dames 1 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 de Wilgenring 8 - 6 Jasper de Bruin, Vuk Djekic, Lucas Van Der Niet
BJ 1 Gespeeld - BJ 1 - WSG NieMo (SG) BJ*1
Jury: Jaap Zwetsloot, Timon de Vries, Dennis Dieben
Gisteren 16:25 SVH BJ 1 WSG NieMo (SG) BJ*1 de Wilgenring 6 - 4 Jaap Zwetsloot, Timon de Vries, Dennis Dieben
DG 1 Gisteren, 16:30 - De Kempvis DG1 @ Rivièrabad Gisteren 16:30 De Kempvis DG1 SVH DG 1 Rivièrabad n.v.t.
DG 1 Gespeeld - De Kempvis DG1 - DG 1 Gisteren 16:30 De Kempvis DG1 SVH DG 1 Rivièrabad 9 - 6 n.v.t.
BM 1 Gespeeld - WSG NieMo (SG) BM1 - BM 1 Gisteren 16:40 WSG NieMo (SG) BM1 SVH BM 1 Polderbad 1 - 7 n.v.t.
CJ 2 Gisteren, 18:00 - ZVL-1886 CJ2 @ De Zijl Gisteren 18:00 ZVL-1886 CJ2 SVH CJ 2 De Zijl n.v.t.
Heren 2 Gespeeld - Heren 2 - ZVL-1886 H3
Jury: Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, Sofie Schipper
Gisteren 18:45 SVH Heren 2 ZVL-1886 H3 de Wilgenring 10 - 9 Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, Sofie Schipper
Heren 5 Gespeeld - De Kempvis H4 - Heren 5 Gisteren 18:45 De Kempvis H4 SVH Heren 5 Rivièrabad 4 - 7 n.v.t.
Heren 3 Gespeeld - AZC H3 - Heren 3 Gisteren 19:15 AZC H3 SVH Heren 3 AquaRijn 9 - 5 n.v.t.
Heren 1 Gespeeld - Heren 1 - Schuurman BZC H1 Gisteren 20:00 SVH Heren 1 Schuurman BZC H1 de Wilgenring 12 - 12
Heren 4 Gespeeld - Z&PC Rotterdam H3 - Heren 4 Gisteren 20:05 Z&PC Rotterdam H3 SVH Heren 4 Sportfondsenbad Rdam-Noord 7 - 3 n.v.t.
Dames 2 Gespeeld - De Lansingh Da1 - Dames 2 Gisteren 20:30 De Lansingh Da1 SVH Dames 2 De Lansingh 1 - 9 n.v.t.
Heren 6 Gespeeld - Waterpolo Residentie (SG) H4 - Heren 6 Vandaag 18:25 Waterpolo Residentie (SG) H4 SVH Heren 6 Zuiderparkbad 3 - 4 n.v.t.
Week 04 - 2019
DG 1 26-01, 14:15 - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 @ Wilgenring
Jury: Ronald Visser, Jeroen Bartels
26-01 14:15 SVH DG 1 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 de Wilgenring Ronald Visser, Jeroen Bartels
DG 1 26-01, 14:15 - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
26-01 14:15 SVH DG 1 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 26-01, 15:45 - ZVVS H2 @ Wilgenring
Jury: Ramon Lansbergen, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
26-01 15:45 SVH Heren 3 ZVVS H2 de Wilgenring Ramon Lansbergen, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
BJ 1 26-01, 16:15 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 @ De Hoge Devel B.V. 26-01 16:15 ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 SVH BJ 1 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
CJ 2 26-01, 16:45 - WSG NieMo (SG) CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Ramon Lansbergen, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
26-01 16:45 SVH CJ 2 WSG NieMo (SG) CJ*1 de Wilgenring Ramon Lansbergen, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
Heren 6 26-01, 17:30 - Westland H3 @ Wilgenring
Jury: Sam van Schaick, Bram Gussekloo, Jasper Peters
26-01 17:30 SVH Heren 6 Westland H3 de Wilgenring Sam van Schaick, Bram Gussekloo, Jasper Peters
Heren 4 26-01, 18:15 - Wave H2 @ Wilgenring
Jury: Sam van Schaick, Bram Gussekloo, Jasper Peters
26-01 18:15 SVH Heren 4 Wave H2 de Wilgenring Sam van Schaick, Bram Gussekloo, Jasper Peters
Heren 1 26-01, 19:00 - ZV De Zaan H1 @ De Slag 26-01 19:00 ZV De Zaan H1 SVH Heren 1 De Slag n.v.t.
Heren 5 26-01, 19:00 - Westland H2 @ Wilgenring
Jury: Joost de Schepper, Ton Verveer, Maarten Neomagus
26-01 19:00 SVH Heren 5 Westland H2 de Wilgenring Joost de Schepper, Ton Verveer, Maarten Neomagus
Dames 1 26-01, 20:35 - ZVVS Da2 @ De Kulk 26-01 20:35 ZVVS Da2 SVH Dames 1 De Kulk n.v.t.
Heren 2 26-01, 21:00 - WIDEX GZC DONK H3 @ Groenhovenbad 26-01 21:00 WIDEX GZC DONK H3 SVH Heren 2 Groenhovenbad n.v.t.
Week 05 - 2019
EG 1 02-02, 14:15 - Z&PC Rotterdam EG3 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
02-02 14:15 SVH EG 1 Z&PC Rotterdam EG3 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
CJ 1 02-02, 14:55 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2 @ De Rozenburcht 02-02 14:55 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 SVH CJ 1 De Rozenburcht n.v.t.
EG 2 02-02, 14:55 - Z&PC Rotterdam EG2 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
02-02 14:55 SVH EG 2 Z&PC Rotterdam EG2 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
Dames 1 02-02, 15:35 - ZPB H&L Productions Da3 @ Wilgenring
Jury: Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
02-02 15:35 SVH Dames 1 ZPB H&L Productions Da3 de Wilgenring Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
CJ 2 02-02, 15:40 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 @ De Rozenburcht 02-02 15:40 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 SVH CJ 2 De Rozenburcht n.v.t.
AJ 1 02-02, 16:15 - Poseidon'56 AJ1 @ De Fakkel 02-02 16:15 Poseidon'56 AJ1 SVH AJ 1 De Fakkel n.v.t.
BJ 1 02-02, 16:25 - De Linge/PCG (SG) BJ1 @ Wilgenring
Jury: Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
02-02 16:25 SVH BJ 1 De Linge/PCG (SG) BJ1 de Wilgenring Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
BM 1 02-02, 17:10 - ZPB H&L Productions BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-02 17:10 SVH BM 1 ZPB H&L Productions BM1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 02-02, 17:30 - NZ&PC H3 @ Binnenzee 02-02 17:30 NZ&PC H3 SVH Heren 6 Binnenzee n.v.t.
Heren 1 02-02, 18:15 - AZC Alphen H1 @ Wilgenring
Jury: Jeroen Selten, Thijs Urselmann, Lisanne Pietermaat, Nikki van Prooyen
02-02 18:15 SVH Heren 1 AZC Alphen H1 de Wilgenring Jeroen Selten, Thijs Urselmann, Lisanne Pietermaat, Nikki van Prooyen
Heren 1 02-02, 18:15 - AZC H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-02 18:15 SVH Heren 1 AZC H1 de Wilgenring nog niet bekend
DG 1 02-02, 18:30 - ZVL-1886 DG1 @ De Zijl 02-02 18:30 ZVL-1886 DG1 SVH DG 1 De Zijl n.v.t.
DG 1 02-02, 18:30 - ZVL-1886 DG1 @ De Zijl 02-02 18:30 ZVL-1886 DG1 SVH DG 1 De Zijl n.v.t.
Heren 5 02-02, 19:10 - D'ELFT H3 @ Kerkpolder 02-02 19:10 D'ELFT H3 SVH Heren 5 Kerkpolder n.v.t.
Heren 2 02-02, 19:30 - Het Y H2 @ Wilgenring
Jury: Wouter Beek, joris beek, Koen Vogel
02-02 19:30 SVH Heren 2 Het Y H2 de Wilgenring Wouter Beek, joris beek, Koen Vogel
Heren 4 02-02, 19:45 - De Kempvis H5 @ Rivièrabad 02-02 19:45 De Kempvis H5 SVH Heren 4 Rivièrabad n.v.t.
Heren 3 02-02, 20:45 - BZ&PC H2 @ De Kuil 02-02 20:45 BZ&PC H2 SVH Heren 3 De Kuil n.v.t.
DG 2 03-02, 12:15 - ZVVS DG*2 @ De Kulk 03-02 12:15 ZVVS DG*2 SVH DG 2 De Kulk n.v.t.
Dames 2 03-02, 18:25 - Waterpolo Residentie (SG) Da2 @ Zuiderparkbad 03-02 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Da2 SVH Dames 2 Zuiderparkbad n.v.t.
Week 06 - 2019
BM 1 09-02, 13:40 - ZPB H&L Productions BM1 @ Inge Bruijn Zwembad 09-02 13:40 ZPB H&L Productions BM1 SVH BM 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
DG 2 09-02, 14:15 - ZPB H&L Productions DG5 @ Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
09-02 14:15 SVH DG 2 ZPB H&L Productions DG5 de Wilgenring alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
DG 1 09-02, 15:00 - ZPB H&L Productions DG*2 @ Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
09-02 15:00 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG*2 de Wilgenring alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
DG 1 09-02, 15:00 - ZPB H&L Productions DG*2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-02 15:00 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG*2 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 09-02, 15:45 - Poseidon'56 Da2 @ Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm
09-02 15:45 SVH Dames 2 Poseidon'56 Da2 de Wilgenring Jasper de Bruin, Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm
AJ 1 09-02, 16:30 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 @ Wilgenring
Jury: Ingeborg vd Geest, Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen
09-02 16:30 SVH AJ 1 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 de Wilgenring Ingeborg vd Geest, Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen
Heren 1 09-02, 17:00 - Het Ravijn H1 @ Het Ravijn 09-02 17:00 Het Ravijn H1 SVH Heren 1 Het Ravijn n.v.t.
CJ 2 09-02, 17:30 - Z&PC De Gouwe CJ1 @ Wilgenring
Jury: Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
09-02 17:30 SVH CJ 2 Z&PC De Gouwe CJ1 de Wilgenring Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
CJ 1 09-02, 18:15 - Wiekslag CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
09-02 18:15 SVH CJ 1 Wiekslag CJ*1 de Wilgenring Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
Heren 6 09-02, 19:00 - Aquadraat (SG) H5 @ Wilgenring
Jury: Jaap de Boer, Morten Haas, Sam van Schaick
09-02 19:00 SVH Heren 6 Aquadraat (SG) H5 de Wilgenring Jaap de Boer, Morten Haas, Sam van Schaick
BJ 1 09-02, 19:15 - D'Elft BJ*1 @ Kerkpolder 09-02 19:15 D'Elft BJ*1 SVH BJ 1 Kerkpolder n.v.t.
Heren 2 09-02, 19:40 - WZK H2 @ Sterrenbad 09-02 19:40 WZK H2 SVH Heren 2 Sterrenbad n.v.t.
Heren 5 09-02, 19:45 - ZVVS H5 @ Wilgenring
Jury: Jaap de Boer, Morten Haas, Sam van Schaick
09-02 19:45 SVH Heren 5 ZVVS H5 de Wilgenring Jaap de Boer, Morten Haas, Sam van Schaick
Heren 4 09-02, 20:30 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Erik Versluis, Niels van de Berg
09-02 20:30 SVH Heren 4 SCOMZeehondDuck (SG) H2 de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Erik Versluis, Niels van de Berg
Heren 3 09-02, 21:15 - UZSC H3 @ Wilgenring
Jury: rob freeke, Aleksandar Obradovic, Maarten Neomagus
09-02 21:15 SVH Heren 3 UZSC H3 de Wilgenring rob freeke, Aleksandar Obradovic, Maarten Neomagus
Dames 1 10-02, 16:45 - MNC Dordrecht Da2 @ Sportboulevard 10-02 16:45 MNC Dordrecht Da2 SVH Dames 1 Sportboulevard n.v.t.
Week 07 - 2019
EG 2 16-02, 14:15 - ZPB H&L Productions EG3 @ Wilgenring
Jury: Tessa Verveer, Jasmijn Cluistra, Femke van der Sloot
16-02 14:15 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG3 de Wilgenring Tessa Verveer, Jasmijn Cluistra, Femke van der Sloot
Dames 1 16-02, 14:55 - WSG NieMo (SG) Da1 @ Wilgenring
Jury: Tessa Verveer, Jasmijn Cluistra, Femke van der Sloot
16-02 14:55 SVH Dames 1 WSG NieMo (SG) Da1 de Wilgenring Tessa Verveer, Jasmijn Cluistra, Femke van der Sloot
DG 1 16-02, 15:15 - WIDEX GZC DONK DG1 @ Groenhovenbad 16-02 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 SVH DG 1 Groenhovenbad n.v.t.
DG 1 16-02, 15:15 - WIDEX GZC DONK DG1 @ Groenhovenbad 16-02 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 SVH DG 1 Groenhovenbad n.v.t.
BM 1 16-02, 15:45 - ZVVS BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-02 15:45 SVH BM 1 ZVVS BM1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 1 16-02, 17:30 - WIDEX GZC DONK H1 @ Groenhovenbad 16-02 17:30 WIDEX GZC DONK H1 SVH Heren 1 Groenhovenbad n.v.t.
Dames 2 16-02, 17:30 - NZ&PC Da1 @ Binnenzee 16-02 17:30 NZ&PC Da1 SVH Dames 2 Binnenzee n.v.t.
BJ 1 16-02, 17:45 - BZC/de Lansingh BJ*1 @ De Hofstee 16-02 17:45 BZC/de Lansingh BJ*1 SVH BJ 1 De Hofstee n.v.t.
AJ 1 16-02, 18:00 - Wiekslag AJ1 @ Sportcentrum Blokweer 16-02 18:00 Wiekslag AJ1 SVH AJ 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
AJ 1 16-02, 18:00 - Wiekslag AJ1 @ Sportcentrum Blokweer 16-02 18:00 Wiekslag AJ1 SVH AJ 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Heren 5 16-02, 18:30 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 16-02 18:30 Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 SVH Heren 5 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 4 16-02, 18:30 - Katwijk H5 @ Aquamar 16-02 18:30 Katwijk H5 SVH Heren 4 Aquamar n.v.t.
Heren 6 16-02, 20:30 - Z&PC De Gouwe H6 @ De Sniep 16-02 20:30 Z&PC De Gouwe H6 SVH Heren 6 De Sniep n.v.t.
Week 08 - 2019
Heren 3 23-02, 15:00 - Arethusa H2 @ Wilgenring
Jury: Dennis Dieben, Remy letanoux, Peter Zwamborn
23-02 15:00 SVH Heren 3 Arethusa H2 de Wilgenring Dennis Dieben, Remy letanoux, Peter Zwamborn
Heren 2 23-02, 16:00 - PSV Waterpolo H2 @ Wilgenring
Jury: Bart Joosten, Jan Schrama, Jeroen Bartels
23-02 16:00 SVH Heren 2 PSV Waterpolo H2 de Wilgenring Bart Joosten, Jan Schrama, Jeroen Bartels
Week 09 - 2019
Heren 1 02-03, 18:30 - Polar Bears H1 @ De Peppel 02-03 18:30 Polar Bears H1 SVH Heren 1 De Peppel n.v.t.
Week 10 - 2019
EG 1 09-03, 13:40 - De Kempvis EG*2 @ Rivièrabad 09-03 13:40 De Kempvis EG*2 SVH EG 1 Rivièrabad n.v.t.
CJ 1 09-03, 14:15 - MNC Dordrecht CJ2 @ Wilgenring
Jury: Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm, Tijn Snijders
09-03 14:15 SVH CJ 1 MNC Dordrecht CJ2 de Wilgenring Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm, Tijn Snijders
BJ 1 09-03, 15:00 - Zwemvereniging Westland BJ1 @ Wilgenring
Jury: Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm, Tijn Snijders
09-03 15:00 SVH BJ 1 Zwemvereniging Westland BJ1 de Wilgenring Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm, Tijn Snijders
Heren 4 09-03, 16:45 - WIDEX GZC DONK H6 @ Wilgenring
Jury: Remy van der Pluijm, Josten Korteling, Jasper de Bruin
09-03 16:45 SVH Heren 4 WIDEX GZC DONK H6 de Wilgenring Remy van der Pluijm, Josten Korteling, Jasper de Bruin
Heren 1 09-03, 17:30 - WIDEX GZC DONK H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-03 17:30 SVH Heren 1 WIDEX GZC DONK H1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 2 09-03, 18:45 - Aqua-Novio'94 H2 @ Erica Terpstra Sportfondsenbad 09-03 18:45 Aqua-Novio'94 H2 SVH Heren 2 Erica Terpstra Sportfondsenbad n.v.t.
EG 2 10-03, 14:15 - MNC Dordrecht EG5 @ Sportboulevard 10-03 14:15 MNC Dordrecht EG5 SVH EG 2 Sportboulevard n.v.t.
Dames 1 10-03, 15:45 - Alkemade Da1 @ De Tweesprong 10-03 15:45 Alkemade Da1 SVH Dames 1 De Tweesprong n.v.t.
Heren 3 10-03, 17:00 - DZT'62 H2 @ Zwembad De Wiemel 10-03 17:00 DZT'62 H2 SVH Heren 3 Zwembad De Wiemel n.v.t.
Week 11 - 2019
EG 1 16-03, 14:15 - WSG NieMo (SG) EG1 @ Wilgenring
Jury: Zeliha Berber, Bibi Havinga
16-03 14:15 SVH EG 1 WSG NieMo (SG) EG1 de Wilgenring Zeliha Berber, Bibi Havinga
DG 2 16-03, 14:55 - ZZ&PC De Devel DG1 @ Wilgenring
Jury: Zeliha Berber, Bibi Havinga
16-03 14:55 SVH DG 2 ZZ&PC De Devel DG1 de Wilgenring Zeliha Berber, Bibi Havinga
DG 1 16-03, 15:40 - Katwijk DG1 @ Wilgenring
Jury: Zeliha Berber, Bibi Havinga
16-03 15:40 SVH DG 1 Katwijk DG1 de Wilgenring Zeliha Berber, Bibi Havinga
DG 1 16-03, 15:40 - Katwijk DG1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-03 15:40 SVH DG 1 Katwijk DG1 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 16-03, 16:25 - De Kempvis BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-03 16:25 SVH BM 1 De Kempvis BM1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 16-03, 17:10 - WZC (SG) Da2 @ Wilgenring
Jury: Jan Schrama, Victor van den Berg, Gijs Ooms
16-03 17:10 SVH Dames 1 WZC (SG) Da2 de Wilgenring Jan Schrama, Victor van den Berg, Gijs Ooms
CJ 2 16-03, 17:40 - D'ELFT CJ1 @ Kerkpolder 16-03 17:40 D'ELFT CJ1 SVH CJ 2 Kerkpolder n.v.t.
Heren 2 16-03, 18:00 - Schuurman BZC H3 @ Wilgenring
Jury: Jan Schrama, Victor van den Berg, Gijs Ooms
16-03 18:00 SVH Heren 2 Schuurman BZC H3 de Wilgenring Jan Schrama, Victor van den Berg, Gijs Ooms
Heren 3 16-03, 19:15 - MNC Dordrecht H3 @ Wilgenring
Jury: Thijs Urselmann, Jeroen Selten, Robin van Bommel
16-03 19:15 SVH Heren 3 MNC Dordrecht H3 de Wilgenring Thijs Urselmann, Jeroen Selten, Robin van Bommel
BJ 1 16-03, 19:40 - ZPB H&L Productions BJ1 @ Inge Bruijn Zwembad 16-03 19:40 ZPB H&L Productions BJ1 SVH BJ 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Heren 1 16-03, 20:40 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 @ Wilgenring
Jury: Thijs Urselmann, Jeroen Selten, Robin van Bommel, Dave kortvriend
16-03 20:40 SVH Heren 1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 de Wilgenring Thijs Urselmann, Jeroen Selten, Robin van Bommel, Dave kortvriend
CJ 1 17-03, 13:20 - De Kempvis CJ1 @ Rivièrabad 17-03 13:20 De Kempvis CJ1 SVH CJ 1 Rivièrabad n.v.t.
Heren 4 17-03, 14:10 - De Vliet (SG) H2 @ De Schilp 17-03 14:10 De Vliet (SG) H2 SVH Heren 4 De Schilp n.v.t.
Week 12 - 2019
EG 1 23-03, 13:30 - MNC Dordrecht EG3 @ Sportboulevard 23-03 13:30 MNC Dordrecht EG3 SVH EG 1 Sportboulevard n.v.t.
CJ 1 23-03, 14:15 - BZC/de Lansingh CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Van Der Niet, Jochem Zunderman, Ticiano da Silva Jesus
23-03 14:15 SVH CJ 1 BZC/de Lansingh CJ*1 de Wilgenring Lucas Van Der Niet, Jochem Zunderman, Ticiano da Silva Jesus
EG 2 23-03, 14:15 - MNC Dordrecht EG4 @ Sportboulevard 23-03 14:15 MNC Dordrecht EG4 SVH EG 2 Sportboulevard n.v.t.
CJ 2 23-03, 15:00 - WZC CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Van Der Niet, Jochem Zunderman, Ticiano da Silva Jesus
23-03 15:00 SVH CJ 2 WZC CJ*1 de Wilgenring Lucas Van Der Niet, Jochem Zunderman, Ticiano da Silva Jesus
DG 1 23-03, 15:00 - MNC Dordrecht DG1 @ Sportboulevard 23-03 15:00 MNC Dordrecht DG1 SVH DG 1 Sportboulevard n.v.t.
DG 1 23-03, 15:00 - MNC Dordrecht DG1 @ Sportboulevard 23-03 15:00 MNC Dordrecht DG1 SVH DG 1 Sportboulevard n.v.t.
BJ 1 23-03, 15:45 - MNC Dordrecht BJ2 @ Wilgenring
Jury: Michel van Leeuwen, Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier
23-03 15:45 SVH BJ 1 MNC Dordrecht BJ2 de Wilgenring Michel van Leeuwen, Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier
DG 2 23-03, 15:50 - ZPS DG1 @ De Hofstee 23-03 15:50 ZPS DG1 SVH DG 2 De Hofstee n.v.t.
Dames 1 23-03, 16:10 - Katwijk Da2 @ Aquamar 23-03 16:10 Katwijk Da2 SVH Dames 1 Aquamar n.v.t.
AJ 1 23-03, 16:30 - WIDEX GZC DONK AJ1 @ Wilgenring
Jury: Michel van Leeuwen, Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier
23-03 16:30 SVH AJ 1 WIDEX GZC DONK AJ1 de Wilgenring Michel van Leeuwen, Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier
AJ 1 23-03, 16:30 - WIDEX GZC DONK AJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-03 16:30 SVH AJ 1 WIDEX GZC DONK AJ1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 23-03, 17:30 - De Lansingh H2 @ Wilgenring
Jury: José Foncke, Tica de Wit, Lotte Hoogland
23-03 17:30 SVH Heren 5 De Lansingh H2 de Wilgenring José Foncke, Tica de Wit, Lotte Hoogland
BM 1 23-03, 17:45 - D'ELFT BM1 @ Kerkpolder 23-03 17:45 D'ELFT BM1 SVH BM 1 Kerkpolder n.v.t.
Heren 6 23-03, 18:15 - D'ELFT H7 @ Wilgenring
Jury: José Foncke, Tica de Wit, Lotte Hoogland
23-03 18:15 SVH Heren 6 D'ELFT H7 de Wilgenring José Foncke, Tica de Wit, Lotte Hoogland
Heren 3 23-03, 18:45 - ZVL-1886 H4 @ Vijf Meibad 23-03 18:45 ZVL-1886 H4 SVH Heren 3 Vijf Meibad n.v.t.
Heren 1 23-03, 19:00 - ZPB H&L Productions H1 @ Inge Bruijn Zwembad 23-03 19:00 ZPB H&L Productions H1 SVH Heren 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Dames 2 23-03, 19:00 - De Vliet (SG) Da2 @ Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Jan Talsma, Martinus Ruimschotel
23-03 19:00 SVH Dames 2 De Vliet (SG) Da2 de Wilgenring Maarten Wijnen, Jan Talsma, Martinus Ruimschotel
Heren 2 23-03, 20:00 - HZPC/Avéna (SG) H2 @ Sportstad Heerenveen BV 23-03 20:00 HZPC/Avéna (SG) H2 SVH Heren 2 Sportstad Heerenveen BV n.v.t.
Week 13 - 2019
EG 1 30-03, 14:15 - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 @ Wilgenring
Jury: Michel van Leeuwen, Morten Haas
30-03 14:15 SVH EG 1 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 de Wilgenring Michel van Leeuwen, Morten Haas
EG 2 30-03, 14:55 - SCOMZeehondDuck EG*2 @ Wilgenring
Jury: Michel van Leeuwen, Morten Haas
30-03 14:55 SVH EG 2 SCOMZeehondDuck EG*2 de Wilgenring Michel van Leeuwen, Morten Haas
Heren 5 30-03, 15:35 - ZPS H1 @ Wilgenring
Jury: Marianne Brouwer, Kiki Hoek, Eline van der Ent
30-03 15:35 SVH Heren 5 ZPS H1 de Wilgenring Marianne Brouwer, Kiki Hoek, Eline van der Ent
CJ 2 30-03, 16:20 - ZPS CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Marianne Brouwer, Kiki Hoek, Eline van der Ent
30-03 16:20 SVH CJ 2 ZPS CJ*1 de Wilgenring Marianne Brouwer, Kiki Hoek, Eline van der Ent
CJ 1 30-03, 17:05 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 @ Wilgenring
Jury: Marianne Brouwer, Kiki Hoek, Eline van der Ent
30-03 17:05 SVH CJ 1 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 de Wilgenring Marianne Brouwer, Kiki Hoek, Eline van der Ent
Dames 1 30-03, 17:50 - Wiekslag Da2 @ Wilgenring
Jury: Gijs Ooms, Jelle v/d Sandt, Bart Joosten
30-03 17:50 SVH Dames 1 Wiekslag Da2 de Wilgenring Gijs Ooms, Jelle v/d Sandt, Bart Joosten
Heren 2 30-03, 18:40 - BZC Brandenburg H2 @ Wilgenring
Jury: Gijs Ooms, Jelle v/d Sandt, Bart Joosten
30-03 18:40 SVH Heren 2 BZC Brandenburg H2 de Wilgenring Gijs Ooms, Jelle v/d Sandt, Bart Joosten
Heren 4 30-03, 19:45 - WSG NieMo (SG) H3 @ Polderbad 30-03 19:45 WSG NieMo (SG) H3 SVH Heren 4 Polderbad n.v.t.
Heren 3 30-03, 19:55 - De Reigers (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: Dave kortvriend, adriaan ruesink, Remy letanoux
30-03 19:55 SVH Heren 3 De Reigers (SG) H2 de Wilgenring Dave kortvriend, adriaan ruesink, Remy letanoux
Heren 1 30-03, 21:20 - De Ham H1 @ Wilgenring
Jury: Dave kortvriend, adriaan ruesink, Remy letanoux, Erik Versluis
30-03 21:20 SVH Heren 1 De Ham H1 de Wilgenring Dave kortvriend, adriaan ruesink, Remy letanoux, Erik Versluis
DG 1 31-03, 15:00 - ZPB H&L Productions DG1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Josten Korteling
31-03 15:00 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Josten Korteling
Dames 2 31-03, 15:00 - Alkemade Da2 @ De Tweesprong 31-03 15:00 Alkemade Da2 SVH Dames 2 De Tweesprong n.v.t.
DG 1 31-03, 15:00 - ZPB H&L Productions DG1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
31-03 15:00 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG1 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 31-03, 15:45 - WSG NieMo (SG) BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
31-03 15:45 SVH BM 1 WSG NieMo (SG) BM1 de Wilgenring nog niet bekend
AJ 1 31-03, 16:30 - ZPB H&L Productions AJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
31-03 16:30 SVH AJ 1 ZPB H&L Productions AJ1 de Wilgenring nog niet bekend
Week 14 - 2019
EG 1 06-04, 14:15 - MNC Dordrecht EG2 @ Wilgenring
Jury: Ingeborg vd Geest, Eline Schooneveld, Stefanie van der Veen
06-04 14:15 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG2 de Wilgenring Ingeborg vd Geest, Eline Schooneveld, Stefanie van der Veen
EG 2 06-04, 14:55 - Wiekslag EG*2 @ Wilgenring
Jury: Ingeborg vd Geest, Eline Schooneveld, Stefanie van der Veen
06-04 14:55 SVH EG 2 Wiekslag EG*2 de Wilgenring Ingeborg vd Geest, Eline Schooneveld, Stefanie van der Veen
Dames 2 06-04, 15:35 - WSG NieMo (SG) Da3 @ Wilgenring
Jury: Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
06-04 15:35 SVH Dames 2 WSG NieMo (SG) Da3 de Wilgenring Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
BM 1 06-04, 16:20 - D'ELFT BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
06-04 16:20 SVH BM 1 D'ELFT BM1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 06-04, 17:00 - OZV CJ*1 @ H2O 06-04 17:00 OZV CJ*1 SVH CJ 2 H2O n.v.t.
CJ 1 06-04, 17:00 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Berenschot 06-04 17:00 De Linge/PCG (SG) CJ1 SVH CJ 1 Berenschot n.v.t.
BJ 1 06-04, 17:05 - De Vliet/AZL BJ*1 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Elise Pietermaat, Nikki van Prooyen
06-04 17:05 SVH BJ 1 De Vliet/AZL BJ*1 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Elise Pietermaat, Nikki van Prooyen
Dames 1 06-04, 17:50 - ZVVS Da3 @ Wilgenring
Jury: Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Timon de Vries
06-04 17:50 SVH Dames 1 ZVVS Da3 de Wilgenring Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Timon de Vries
Heren 6 06-04, 18:30 - OZV H3 @ H2O 06-04 18:30 OZV H3 SVH Heren 6 H2O n.v.t.
DG 2 06-04, 18:30 - ZVS/Numansdorp DG*1 @ De Wellen 06-04 18:30 ZVS/Numansdorp DG*1 SVH DG 2 De Wellen n.v.t.
Heren 1 06-04, 19:00 - UZSC H1 @ Wilgenring
Jury: Elise Pietermaat, Sofie Schipper, Lisanne Pietermaat, Nikki van Prooyen
06-04 19:00 SVH Heren 1 UZSC H1 de Wilgenring Elise Pietermaat, Sofie Schipper, Lisanne Pietermaat, Nikki van Prooyen
AJ 1 06-04, 19:00 - MNC Dordrecht AJ2 @ Sportboulevard 06-04 19:00 MNC Dordrecht AJ2 SVH AJ 1 Sportboulevard n.v.t.
Heren 4 06-04, 19:15 - BZC H3 @ De Hofstee 06-04 19:15 BZC H3 SVH Heren 4 De Hofstee n.v.t.
Heren 5 06-04, 20:00 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Berenschot 06-04 20:00 De Linge/PCG (SG) H3 SVH Heren 5 Berenschot n.v.t.
Heren 2 06-04, 20:15 - MNC Dordrecht H2 @ Wilgenring
Jury: Hidde van der Wal, Milan de Koff, Jelle Kleiss
06-04 20:15 SVH Heren 2 MNC Dordrecht H2 de Wilgenring Hidde van der Wal, Milan de Koff, Jelle Kleiss
Heren 3 07-04, 20:40 - PSV Waterpolo H3 @ De Tongelreep 07-04 20:40 PSV Waterpolo H3 SVH Heren 3 De Tongelreep n.v.t.
Week 15 - 2019
EG 1 13-04, 12:00 - ZPB H&L Productions EG2 @ Inge Bruijn Zwembad 13-04 12:00 ZPB H&L Productions EG2 SVH EG 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
EG 2 13-04, 12:40 - ZPB H&L Productions EG4 @ Inge Bruijn Zwembad 13-04 12:40 ZPB H&L Productions EG4 SVH EG 2 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
DG 2 13-04, 14:15 - De Kempvis DG*3 @ Wilgenring
Jury: Bas Krootjes, Jaap de Boer, Sam van Schaick
13-04 14:15 SVH DG 2 De Kempvis DG*3 de Wilgenring Bas Krootjes, Jaap de Boer, Sam van Schaick
BM 1 13-04, 14:45 - ZVVS BM1 @ De Kulk 13-04 14:45 ZVVS BM1 SVH BM 1 De Kulk n.v.t.
Heren 6 13-04, 15:00 - BZ&PC H7 @ Wilgenring
Jury: Bas Krootjes, Jaap de Boer, Sam van Schaick
13-04 15:00 SVH Heren 6 BZ&PC H7 de Wilgenring Bas Krootjes, Jaap de Boer, Sam van Schaick
Heren 5 13-04, 15:45 - ZVS H1 @ Wilgenring
Jury: robin, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
13-04 15:45 SVH Heren 5 ZVS H1 de Wilgenring robin, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
BJ 1 13-04, 16:15 - De Kempvis BJ*1 @ Rivièrabad 13-04 16:15 De Kempvis BJ*1 SVH BJ 1 Rivièrabad n.v.t.
Dames 2 13-04, 16:15 - Aquadraat (SG) Da3 @ De Does 13-04 16:15 Aquadraat (SG) Da3 SVH Dames 2 De Does n.v.t.
CJ 1 13-04, 16:30 - ZVVS CJ*1 @ Wilgenring
Jury: robin, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
13-04 16:30 SVH CJ 1 ZVVS CJ*1 de Wilgenring robin, Nils Flinterman, Adriaan Trampe
CJ 2 13-04, 17:15 - Z&PC Rotterdam CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Niels van de Berg, Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden
13-04 17:15 SVH CJ 2 Z&PC Rotterdam CJ*1 de Wilgenring Niels van de Berg, Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden
AJ 1 13-04, 18:00 - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 @ Wilgenring
Jury: Niels van de Berg, Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden
13-04 18:00 SVH AJ 1 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 de Wilgenring Niels van de Berg, Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden
Heren 1 13-04, 19:00 - ZVL-1886 H1 @ De Zijl 13-04 19:00 ZVL-1886 H1 SVH Heren 1 De Zijl n.v.t.
Heren 3 13-04, 19:00 - VZV Njord H2 @ Wilgenring
Jury: Lexander Kouwenhoven, Tijn Snijders, Josten Korteling
13-04 19:00 SVH Heren 3 VZV Njord H2 de Wilgenring Lexander Kouwenhoven, Tijn Snijders, Josten Korteling
Heren 2 13-04, 19:10 - WIDEX GZC DONK H4 @ Groenhovenbad 13-04 19:10 WIDEX GZC DONK H4 SVH Heren 2 Groenhovenbad n.v.t.
Dames 1 14-04, 17:45 - Sassenheim Da1 @ Wasbeek 14-04 17:45 Sassenheim Da1 SVH Dames 1 Wasbeek n.v.t.
5556 ms