Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Juryleden
Deze week
EG 2 Overmorgen, 14:00 - Scom/Zeehond/Duck EG*2 @ Hoogvliet Overmorgen 14:00 Scom/Zeehond/Duck EG*2 SVH EG 2 Hoogvliet n.v.t.
CJ 1 Overmorgen, 14:15 - De Kempvis CJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
Overmorgen 14:15 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 de Wilgenring nog niet bekend
EG 3 Zo, 13:00 - MNC Dordrecht EG3 @ Sportboulevard Zo 13:00 MNC Dordrecht EG3 SVH EG 3 Sportboulevard n.v.t.
DG 1 Zo, 13:40 - MNC Dordrecht DG3 @ Sportboulevard Zo 13:40 MNC Dordrecht DG3 SVH DG 1 Sportboulevard n.v.t.
Week 39 - 2019
EG 3 28-09, 13:00 - Wiekslag EG*1 @ Sportcentrum Blokweer 28-09 13:00 Wiekslag EG*1 SVH EG 3 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
DG 2 28-09, 14:15 - ZPS DG*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
28-09 14:15 SVH DG 2 ZPS DG*1 de Wilgenring nog niet bekend
EG 2 28-09, 15:00 - BZC EG*1 @ De Hofstee 28-09 15:00 BZC EG*1 SVH EG 2 De Hofstee n.v.t.
CJ 1 28-09, 15:00 - MNC Dordrecht CJ*2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
28-09 15:00 SVH CJ 1 MNC Dordrecht CJ*2 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 28-09, 15:10 - Wiekslag BM1 @ Sportcentrum Blokweer 28-09 15:10 Wiekslag BM1 SVH BM 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Dames 1 28-09, 15:45 - ZPB H&L Productions Da3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
28-09 15:45 SVH Dames 1 ZPB H&L Productions Da3 de Wilgenring nog niet bekend
BJ 2 28-09, 16:20 - Z&PC Rotterdam BJ1 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 28-09 16:20 Z&PC Rotterdam BJ1 SVH BJ 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Dames 2 28-09, 17:00 - ZVVS Da5 @ De Kulk 28-09 17:00 ZVVS Da5 SVH Dames 2 De Kulk n.v.t.
Heren 3 28-09, 17:00 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 @ Hofbad 28-09 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 SVH Heren 3 Hofbad n.v.t.
Heren 6 28-09, 18:35 - Z&PC Rotterdam H7 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 28-09 18:35 Z&PC Rotterdam H7 SVH Heren 6 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 5 28-09, 19:20 - Z&PC Rotterdam H8 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 28-09 19:20 Z&PC Rotterdam H8 SVH Heren 5 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Heren 1 28-09, 19:30 - Schuurman BZC H1 @ T Timpke 28-09 19:30 Schuurman BZC H1 SVH Heren 1 t Timpke n.v.t.
Heren 2 28-09, 21:00 - Schuurman BZC H2 @ T Timpke 28-09 21:00 Schuurman BZC H2 SVH Heren 2 t Timpke n.v.t.
BJ 1 29-09, 16:20 - VZV Njord BJ1 @ Zwembad Den Ekkerman 29-09 16:20 VZV Njord BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Den Ekkerman n.v.t.
CJ 2 29-09, 16:45 - ZPB CJ*3 @ Inge Bruijn Zwembad 29-09 16:45 ZPB CJ*3 SVH CJ 2 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Week 40 - 2019
DG 2 05-10, 12:40 - ZPB H&L Productions DG4 @ Inge Bruijn Zwembad 05-10 12:40 ZPB H&L Productions DG4 SVH DG 2 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
EG 2 05-10, 14:15 - ZPB H&L Productions EG3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 14:15 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG3 de Wilgenring nog niet bekend
EG 3 05-10, 14:55 - De Kempvis EG3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 14:55 SVH EG 3 De Kempvis EG3 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 05-10, 15:35 - BZ&PC Da3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 15:35 SVH Dames 2 BZ&PC Da3 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 05-10, 16:20 - ZZ&PC De Devel H3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 16:20 SVH Heren 6 ZZ&PC De Devel H3 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 05-10, 17:05 - Wiekslag BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 17:05 SVH BM 1 Wiekslag BM1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 05-10, 17:50 - WZC (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 17:50 SVH Heren 3 WZC (SG) H2 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 05-10, 18:10 - WSG NieMo (SG) Da1 @ Polderbad 05-10 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 SVH Dames 1 Polderbad n.v.t.
Heren 1 05-10, 19:00 - ZPB H&L Productions H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 19:00 SVH Heren 1 ZPB H&L Productions H1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 2 05-10, 20:20 - ZPB H&L Productions H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-10 20:20 SVH Heren 2 ZPB H&L Productions H2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 06-10, 17:05 - Poseidon'56 H3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
06-10 17:05 SVH Heren 5 Poseidon'56 H3 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 06-10, 17:50 - Poseidon'56 H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
06-10 17:50 SVH Heren 4 Poseidon'56 H2 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 06-10, 18:30 - AZC CJ1 @ AquaRijn 06-10 18:30 AZC CJ1 SVH CJ 1 AquaRijn n.v.t.
Week 41 - 2019
EG 2 12-10, 12:40 - ZPB H&L Productions EG4 @ Inge Bruijn Zwembad 12-10 12:40 ZPB H&L Productions EG4 SVH EG 2 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
EG 3 12-10, 14:00 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 @ Hoogvliet 12-10 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 SVH EG 3 Hoogvliet n.v.t.
CJ 1 12-10, 14:45 - ZPB CJ*2 @ Inge Bruijn Zwembad 12-10 14:45 ZPB CJ*2 SVH CJ 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
EG 3 12-10, 15:20 - De Kempvis EG3 @ Rivièrabad 12-10 15:20 De Kempvis EG3 SVH EG 3 Rivièrabad n.v.t.
DG 1 12-10, 16:05 - ZVS/Numansdorp DG*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
12-10 16:05 SVH DG 1 ZVS/Numansdorp DG*1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 12-10, 16:40 - ZZ&PC De Devel Da1 @ De Hoge Devel B.V. 12-10 16:40 ZZ&PC De Devel Da1 SVH Dames 2 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
DG 2 12-10, 16:50 - ZVVS DG1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
12-10 16:50 SVH DG 2 ZVVS DG1 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 12-10, 17:25 - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 @ De Hoge Devel B.V. 12-10 17:25 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 SVH BM 1 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
Heren 5 12-10, 17:55 - Wiekslag H5 @ Sportcentrum Blokweer 12-10 17:55 Wiekslag H5 SVH Heren 5 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Dames 1 12-10, 18:20 - ZVVS Da2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
12-10 18:20 SVH Dames 1 ZVVS Da2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 12-10, 20:15 - Waterpolo Residentie (SG) H2 @ Zuiderparkbad 12-10 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 SVH Heren 4 Zuiderparkbad n.v.t.
Heren 6 12-10, 20:40 - SCOMZeehondDuck (SG) H3 @ De Rozenburcht 12-10 20:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 SVH Heren 6 De Rozenburcht n.v.t.
Week 42 - 2019
EG 3 19-10, 14:15 - Wiekslag EG*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-10 14:15 SVH EG 3 Wiekslag EG*1 de Wilgenring nog niet bekend
EG 3 19-10, 14:55 - ZPB H&L Productions EG2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-10 14:55 SVH EG 3 ZPB H&L Productions EG2 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 19-10, 15:35 - Delft CJ*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-10 15:35 SVH CJ 1 Delft CJ*1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 19-10, 16:20 - BZC H4 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-10 16:20 SVH Heren 5 BZC H4 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 2 19-10, 16:40 - WIDEX GZC DONK H2 @ Groenhovenbad 19-10 16:40 WIDEX GZC DONK H2 SVH Heren 2 Groenhovenbad n.v.t.
Heren 3 19-10, 17:05 - ZVL-1886 Tetteroo H5 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-10 17:05 SVH Heren 3 ZVL-1886 Tetteroo H5 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 19-10, 17:25 - D'ELFT Da2 @ Kerkpolder 19-10 17:25 D'ELFT Da2 SVH Dames 2 Kerkpolder n.v.t.
Heren 1 19-10, 18:10 - WIDEX GZC DONK H1 @ Groenhovenbad 19-10 18:10 WIDEX GZC DONK H1 SVH Heren 1 Groenhovenbad n.v.t.
Week 43 - 2019
Heren 6 26-10, 15:15 - MNC Dordrecht H9 @ Sportboulevard 26-10 15:15 MNC Dordrecht H9 SVH Heren 6 Sportboulevard n.v.t.
BM 1 26-10, 17:10 - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 @ De Hoge Devel B.V. 26-10 17:10 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 SVH BM 1 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
Heren 1 26-10, 19:00 - PSV Waterpolo H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
26-10 19:00 SVH Heren 1 PSV Waterpolo H1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 26-10, 19:45 - Wave H2 @ Kerkpolder 26-10 19:45 Wave H2 SVH Heren 4 Kerkpolder n.v.t.
Heren 2 26-10, 20:20 - Polar Bears H3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
26-10 20:20 SVH Heren 2 Polar Bears H3 de Wilgenring nog niet bekend
DG 1 27-10, 13:15 - ZVVS DG2 @ De Kulk 27-10 13:15 ZVVS DG2 SVH DG 1 De Kulk n.v.t.
Heren 3 27-10, 14:45 - ZVVS H2 @ De Kulk 27-10 14:45 ZVVS H2 SVH Heren 3 De Kulk n.v.t.
BJ 1 27-10, 16:30 - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 @ De Zijl 27-10 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 SVH BJ 1 De Zijl n.v.t.
Week 44 - 2019
DG 2 02-11, 14:10 - Rotterdam DG*2 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 02-11 14:10 Rotterdam DG*2 SVH DG 2 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
EG 3 02-11, 14:15 - MNC Dordrecht EG3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 14:15 SVH EG 3 MNC Dordrecht EG3 de Wilgenring nog niet bekend
EG 2 02-11, 14:55 - De Devel EG*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 14:55 SVH EG 2 De Devel EG*1 de Wilgenring nog niet bekend
EG 3 02-11, 15:35 - MNC Dordrecht EG4 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 15:35 SVH EG 3 MNC Dordrecht EG4 de Wilgenring nog niet bekend
BJ 2 02-11, 16:15 - OZV BJ*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 16:15 SVH BJ 2 OZV BJ*1 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 02-11, 16:30 - BZC/de Lansingh BM*1 @ De Hofstee 02-11 16:30 BZC/de Lansingh BM*1 SVH BM 1 De Hofstee n.v.t.
CJ 2 02-11, 17:00 - ZPS CJ*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 17:00 SVH CJ 2 ZPS CJ*1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 02-11, 17:00 - De Linge/PCG (SG) Da2 @ Berenschot 02-11 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 SVH Dames 2 Berenschot n.v.t.
Heren 1 02-11, 17:30 - Polar Bears H1 @ De Peppel 02-11 17:30 Polar Bears H1 SVH Heren 1 De Peppel n.v.t.
DG 1 02-11, 17:30 - Wiekslag DG*1 @ Sportcentrum Blokweer 02-11 17:30 Wiekslag DG*1 SVH DG 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Heren 5 02-11, 17:45 - ZVVS H5 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 17:45 SVH Heren 5 ZVVS H5 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 02-11, 18:10 - BZ&PC Da2 @ De Kuil 02-11 18:10 BZ&PC Da2 SVH Dames 1 De Kuil n.v.t.
Heren 6 02-11, 18:30 - MNC Dordrecht H9 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 18:30 SVH Heren 6 MNC Dordrecht H9 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 02-11, 19:00 - MNC Dordrecht CJ*2 @ Sportboulevard 02-11 19:00 MNC Dordrecht CJ*2 SVH CJ 1 Sportboulevard n.v.t.
Heren 2 02-11, 19:00 - Polar Bears H2 @ De Peppel 02-11 19:00 Polar Bears H2 SVH Heren 2 De Peppel n.v.t.
Heren 4 02-11, 19:15 - Rotterdam/Ragnar 5 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 19:15 SVH Heren 4 Rotterdam/Ragnar 5 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 02-11, 20:00 - BZ&PC H3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-11 20:00 SVH Heren 3 BZ&PC H3 de Wilgenring nog niet bekend
RTBJ2 03-11, 15:30 - BJ 1 @ Zwemcentrum Rotterdam 03-11 15:30 BJ 1 SVH Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Zwemcentrum Rotterdam n.v.t.
Week 45 - 2019
Heren 5 09-11, 14:45 - DWF H1 @ De Lockhorst 09-11 14:45 DWF H1 SVH Heren 5 De Lockhorst n.v.t.
DG 1 09-11, 15:00 - Poseidon DG*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 15:00 SVH DG 1 Poseidon DG*1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 09-11, 15:45 - AZC CJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 15:45 SVH CJ 1 AZC CJ1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 09-11, 15:50 - Wiekslag CJ*1 @ Sportcentrum Blokweer 09-11 15:50 Wiekslag CJ*1 SVH CJ 2 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Dames 2 09-11, 16:30 - Sassenheim Da3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 16:30 SVH Dames 2 Sassenheim Da3 de Wilgenring nog niet bekend
EG 3 09-11, 17:00 - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 @ De Rozenburcht 09-11 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 SVH EG 3 De Rozenburcht n.v.t.
EG 2 09-11, 17:00 - ZVVS EG*2 @ De Kulk 09-11 17:00 ZVVS EG*2 SVH EG 2 De Kulk n.v.t.
BM 1 09-11, 17:15 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 17:15 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 09-11, 17:30 - Z&PC De Gouwe H4 @ De Sniep 09-11 17:30 Z&PC De Gouwe H4 SVH Heren 4 De Sniep n.v.t.
Dames 1 09-11, 18:00 - De Linge/PCG (SG) Da1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 18:00 SVH Dames 1 De Linge/PCG (SG) Da1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 1 09-11, 19:00 - De Ham H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 19:00 SVH Heren 1 De Ham H1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 09-11, 19:00 - WSG NieMo (SG) H6 @ Polderbad 09-11 19:00 WSG NieMo (SG) H6 SVH Heren 6 Polderbad n.v.t.
Heren 2 09-11, 20:20 - De Ham H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11 20:20 SVH Heren 2 De Ham H2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 3 09-11, 20:50 - Wiekslag H2 @ Sportcentrum Blokweer 09-11 20:50 Wiekslag H2 SVH Heren 3 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
EG 3 10-11, 13:00 - MNC Dordrecht EG4 @ Sportboulevard 10-11 13:00 MNC Dordrecht EG4 SVH EG 3 Sportboulevard n.v.t.
Polar Bears BJ2/VZC BJ2 10-11, 15:30 - BJ 1 @ Zwemcentrum Rotterdam 10-11 15:30 BJ 1 SVH Polar Bears BJ2/VZC BJ2 Zwemcentrum Rotterdam n.v.t.
Week 46 - 2019
EG 3 16-11, 14:15 - EG 3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 14:15 SVH EG 3 EG 3 de Wilgenring nog niet bekend
EG 2 16-11, 14:55 - MNC Dordrecht EG5 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG5 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 16-11, 15:35 - ZVVS CJ*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 15:35 SVH CJ 2 ZVVS CJ*1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 16-11, 15:45 - De Kempvis Da3 @ Rivièrabad 16-11 15:45 De Kempvis Da3 SVH Dames 2 Rivièrabad n.v.t.
BJ 2 16-11, 16:20 - De Linge/PCG (SG) BJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 16:20 SVH BJ 2 De Linge/PCG (SG) BJ1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 16-11, 17:05 - De Kempvis CJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 17:05 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 de Wilgenring nog niet bekend
DG 2 16-11, 17:20 - De Devel DG*1 @ De Hoge Devel B.V. 16-11 17:20 De Devel DG*1 SVH DG 2 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
BM 1 16-11, 18:05 - ZPB H&L Productions BM1 @ Inge Bruijn Zwembad 16-11 18:05 ZPB H&L Productions BM1 SVH BM 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Dames 1 16-11, 18:30 - WZC (SG) Da2 @ De Veur 16-11 18:30 WZC (SG) Da2 SVH Dames 1 De Veur n.v.t.
Heren 2 16-11, 18:35 - AZC H2 @ AquaRijn 16-11 18:35 AZC H2 SVH Heren 2 AquaRijn n.v.t.
Heren 4 16-11, 18:35 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 18:35 SVH Heren 4 De Linge/PCG (SG) H3 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 16-11, 19:00 - ZPC Numansdorp H1 @ De Waterstee 16-11 19:00 ZPC Numansdorp H1 SVH Heren 6 De Waterstee n.v.t.
Heren 3 16-11, 19:20 - WIDEX GZC DONK H5 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 19:20 SVH Heren 3 WIDEX GZC DONK H5 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 1 16-11, 20:00 - AZC H1 @ AquaRijn 16-11 20:00 AZC H1 SVH Heren 1 AquaRijn n.v.t.
Heren 5 16-11, 20:15 - Z&PC De Gouwe H5 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
16-11 20:15 SVH Heren 5 Z&PC De Gouwe H5 de Wilgenring nog niet bekend
BJ 1 17-11, 17:30 - Het Ravijn BJ2 @ Het Ravijn 17-11 17:30 Het Ravijn BJ2 SVH BJ 1 Het Ravijn n.v.t.
Week 47 - 2019
DG 1 23-11, 14:00 - De Kempvis DG*2 @ Rivièrabad 23-11 14:00 De Kempvis DG*2 SVH DG 1 Rivièrabad n.v.t.
EG 3 23-11, 14:20 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 14:20 SVH EG 3 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 23-11, 15:00 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 15:00 SVH CJ 2 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 de Wilgenring nog niet bekend
BJ 2 23-11, 15:45 - De Kempvis BJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 15:45 SVH BJ 2 De Kempvis BJ1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 23-11, 16:30 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 16:30 SVH Dames 2 Z&PC Rotterdam Da4 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 23-11, 17:15 - ZPS H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 17:15 SVH Heren 6 ZPS H2 de Wilgenring nog niet bekend
DG 2 23-11, 17:55 - Wiekslag DG2 @ Sportcentrum Blokweer 23-11 17:55 Wiekslag DG2 SVH DG 2 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
BM 1 23-11, 18:00 - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 18:00 SVH BM 1 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 23-11, 18:40 - Wiekslag Da2 @ Sportcentrum Blokweer 23-11 18:40 Wiekslag Da2 SVH Dames 1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Heren 1 23-11, 19:00 - UZSC H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 19:00 SVH Heren 1 UZSC H1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 23-11, 19:10 - ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 @ De Zijl 23-11 19:10 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 SVH CJ 1 De Zijl n.v.t.
Heren 4 23-11, 20:05 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 20:05 SVH Heren 4 SCOMZeehondDuck (SG) H2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 23-11, 20:50 - MNC Dordrecht H8 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-11 20:50 SVH Heren 5 MNC Dordrecht H8 de Wilgenring nog niet bekend
L1894BJ1 24-11, 15:30 - BJ 1 @ Zwemcentrum Rotterdam 24-11 15:30 BJ 1 SVH SWOL 1894 BJ1 Zwemcentrum Rotterdam n.v.t.
Heren 1 24-11, 18:00 - Schuurman BZC H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
24-11 18:00 SVH Heren 1 Schuurman BZC H1 de Wilgenring nog niet bekend
Week 48 - 2019
CJ 1 30-11, 13:30 - ZPB CJ*2 @ Inge Bruijn Zwembad 30-11 13:30 ZPB CJ*2 SVH CJ 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
EG 3 30-11, 14:15 - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
30-11 14:15 SVH EG 3 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 30-11, 14:30 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 @ Hofbad 30-11 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 SVH Dames 1 Hofbad n.v.t.
BJ 2 30-11, 14:55 - Westland BJ*1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
30-11 14:55 SVH BJ 2 Westland BJ*1 de Wilgenring nog niet bekend
DG 1 30-11, 15:20 - SCOM/Zeehond/Duck DG*1 @ Hoogvliet 30-11 15:20 SCOM/Zeehond/Duck DG*1 SVH DG 1 Hoogvliet n.v.t.
Dames 2 30-11, 15:40 - D'ELFT Da2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
30-11 15:40 SVH Dames 2 D'ELFT Da2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 30-11, 16:25 - WSG NieMo (SG) H4 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
30-11 16:25 SVH Heren 5 WSG NieMo (SG) H4 de Wilgenring nog niet bekend
DG 2 30-11, 16:45 - De Linge/PCG (SG) DG1 @ Caribabad 30-11 16:45 De Linge/PCG (SG) DG1 SVH DG 2 Caribabad n.v.t.
Heren 4 30-11, 17:10 - Wave H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
30-11 17:10 SVH Heren 4 Wave H2 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 30-11, 17:30 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Caribabad 30-11 17:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 SVH CJ 2 Caribabad n.v.t.
Heren 1 30-11, 19:15 - Het Ravijn H1 @ Het Ravijn 30-11 19:15 Het Ravijn H1 SVH Heren 1 Het Ravijn n.v.t.
Heren 3 30-11, 19:35 - MNC Dordrecht H3 @ Sportboulevard 30-11 19:35 MNC Dordrecht H3 SVH Heren 3 Sportboulevard n.v.t.
Heren 2 30-11, 20:40 - Het Ravijn H2 @ Het Ravijn 30-11 20:40 Het Ravijn H2 SVH Heren 2 Het Ravijn n.v.t.
BJ 1 01-12, 15:40 - Aquapoldro BJ1 @ Sprenkelaar 01-12 15:40 Aquapoldro BJ1 SVH BJ 1 Sprenkelaar n.v.t.
Week 49 - 2019
DG 2 07-12, 14:15 - WSG NieMo (SG) DG1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-12 14:15 SVH DG 2 WSG NieMo (SG) DG1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 1 07-12, 15:00 - Katwijk CJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-12 15:00 SVH CJ 1 Katwijk CJ1 de Wilgenring nog niet bekend
CJ 2 07-12, 15:45 - WSG NieMo (SG) CJ1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-12 15:45 SVH CJ 2 WSG NieMo (SG) CJ1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 2 07-12, 16:15 - WZC (SG) Da4 @ De Veur 07-12 16:15 WZC (SG) Da4 SVH Dames 2 De Veur n.v.t.
Dames 1 07-12, 16:30 - De Kempvis Da1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-12 16:30 SVH Dames 1 De Kempvis Da1 de Wilgenring nog niet bekend
BJ 2 07-12, 16:50 - BZ&PC BJ1 @ De Kuil 07-12 16:50 BZ&PC BJ1 SVH BJ 2 De Kuil n.v.t.
Heren 6 07-12, 17:45 - De Lansingh H3 @ De Lansingh 07-12 17:45 De Lansingh H3 SVH Heren 6 De Lansingh n.v.t.
Heren 1 07-12, 18:35 - ZV De Zaan H1 @ De Slag 07-12 18:35 ZV De Zaan H1 SVH Heren 1 De Slag n.v.t.
Heren 4 07-12, 19:15 - De Kempvis H5 @ Rivièrabad 07-12 19:15 De Kempvis H5 SVH Heren 4 Rivièrabad n.v.t.
BM 1 07-12, 19:55 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 @ Overbosch 07-12 19:55 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 SVH BM 1 Overbosch n.v.t.
Heren 2 07-12, 21:15 - ZV De Zaan H2 @ De Slag 07-12 21:15 ZV De Zaan H2 SVH Heren 2 De Slag n.v.t.
Heren 5 08-12, 13:45 - D'ELFT H7 @ Kerkpolder 08-12 13:45 D'ELFT H7 SVH Heren 5 Kerkpolder n.v.t.
ENC Arnhem (SG) BJ1 08-12, 15:30 - BJ 1 @ Zwemcentrum Rotterdam 08-12 15:30 BJ 1 SVH ENC Arnhem (SG) BJ1 Zwemcentrum Rotterdam n.v.t.
EG 3 08-12, 16:00 - ZPB H&L Productions EG2 @ Inge Bruijn Zwembad 08-12 16:00 ZPB H&L Productions EG2 SVH EG 3 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
Week 50 - 2019
DG 1 14-12, 14:45 - ZVVS DG2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12 14:45 SVH DG 1 ZVVS DG2 de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 14-12, 16:15 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12 16:15 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 de Wilgenring nog niet bekend
Dames 1 14-12, 17:00 - Katwijk Da2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12 17:00 SVH Dames 1 Katwijk Da2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 14-12, 17:30 - Wiekslag H4 @ Sportcentrum Blokweer 14-12 17:30 Wiekslag H4 SVH Heren 6 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Heren 3 14-12, 17:50 - De Reigers (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12 17:50 SVH Heren 3 De Reigers (SG) H2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 1 14-12, 19:00 - ZVL-1886 Tetteroo H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12 19:00 SVH Heren 1 ZVL-1886 Tetteroo H1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 5 14-12, 20:00 - BZC H4 @ De Hofstee 14-12 20:00 BZC H4 SVH Heren 5 De Hofstee n.v.t.
Heren 2 14-12, 20:20 - ZVL-1886 Tetteroo H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12 20:20 SVH Heren 2 ZVL-1886 Tetteroo H2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 4 14-12, 21:15 - De Lansingh H2 @ De Lansingh 14-12 21:15 De Lansingh H2 SVH Heren 4 De Lansingh n.v.t.
BJ 1 15-12, 16:15 - Zeester-Meerval BJ1 @ Zwembad Drie Essen 15-12 16:15 Zeester-Meerval BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Drie Essen n.v.t.
Week 51 - 2019
Heren 1 21-12, 19:00 - Schuurman BZC H1 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-12 19:00 SVH Heren 1 Schuurman BZC H1 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 2 21-12, 20:20 - Schuurman BZC H2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-12 20:20 SVH Heren 2 Schuurman BZC H2 de Wilgenring nog niet bekend
843 ms