THUISWEDSTRIJDEN WEEK 37 HEREN 3 - HEREN 2 Bekijk wedstrijden UITSLAGEN WEEK 17 GZC DONK GO12-1 - GEMENGD 12-1: ZPC AMERSFOORT GO14-1 - GEMENGD 14-1: 6 - 3 De kempvis GO12-2 * - GEMENGD 12-4: GEMENGD 12-5 - SCOM/De Zeehond'73 (SG) GO12-2: En nog 11 wedstrijden Op 5 september 2026 vieren we een jubileumdag met een alle-leeftijden-toernooi, receptie en feest in ons clubhuis. Kom in je gouden outfit en geniet samen met SVH-ers!

De dames moeten punten pakken.

Datum publicatie: 29 Oktober 2012

De dames moeten punten pakken.

wedstrijdverslag SVH D1- Delft2   27-10-2012

De dames moeten punten pakken.
Na een iets chaotische laatste wedstrijd en een trainerswissel en een uitgestelde teambespreking.

 Ja, ook de dames hebben dat. Jelle bedankt voor het drie jaar lang goed leiding en structuur geven aan het team, we vinden het jammer dat je ons niet meer traint, maar we gaan er vanuit dat O19 heel blij met je is. Adriaan Ruesink is Jelle komen vervangen, dus wij zijn blij dat we nog steeds met voldoende verbale mankracht en technische kennis, in toom gehouden worden om verder te groeien. Dit wordt een wedstrijd waarin we geacht worden de punten te behouden.


De wedstrijd begon niet echt lekker want D elft scoorde twee keer. Echter D elft had het zwaar, want aan de zijde van D elft werden veel dames met een U20 aan de kant gestuurd, iets wat ons de afgelopen wedstrijden niet zo was gegund. Sofie wist een kans te benutten, daarna schoot Eva vanuit links, tijdens een man meer, in het net. Gelijk.
Aad die voor het eerst als coach aan de kant stond gaf duidelijke instructies en de tactiek werd aangepast. Met succes, de midvoor kon niet meer in bal bezit komen en we creëerden veel meer kansen. Ingeborg was dicht bij haar eerste doelpunt voor svh, Sofie kwam twee keer mooi door, en zo waren er nog meer pogingen, maar het doel heeft veel randen en soms ligt er ook nog een keeper in. Ons derde doelpunt was van Marianne B. een lekker afstandsschot. Als vierde schoot Marisca hem hard vanaf een bijna onmogelijke hoek tijdens een man meer in. En onze vijfde treffer kwam uit de nieuwe doos van Lisanne, LAAG en hard. Yes! Noemi lag midachter met een midvoor, die ongeveer 3x zo zwaar was en Zij zette haar aan de kant en had de bal! Zo zie je maar, de juiste techniek is soms beter dan grote hoeveelheden kracht en gewicht. D elft benutte nog een mogelijkheid, klein verdedigend foutje, waarvan we nu weten hoe we het kunnen verbeteren.
Met geconcentreerd en als team spelende ploeg bleven de punten in Rotterdam. Dit smaakt naar meer.

Contact us!