Op zaterdag 11 juli is het pasmoment bij het Zwarte Plasje van 10:00-14:00. Denk eraan je oude clubkleding mee te brengen en nieuwe outfit te bestellen!Heb je feedback over de nieuwsbrief? Laat het ons weten, zodat we het kunnen verbeteren.Vergeet niet 30 minuten eerder aanwezig te zijn voor de clinics om 10:00 en 11:30. Er zijn 2 tijdsloten beschikbaar, wisselen is niet mogelijk. Wij danken onze sponsoren: Van der Velden Marine Systems B.V., Rommerts Ship Design en Kwiek Sport Bekijk alle 15 sponsoren Neem contact op met ons bestuur voor vragen of ideeën. Samen staan we sterker in onze vereniging.Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor verschillende commissies, zoals webmaster en wedstrijdcommissie. Maak een verschil voor onze vereniging met een paar uur per maand.Neem deze zomer SVH mee op vakantie! Stuur je foto in met een SVH-item voor een kans op een verrassing. Insturen kan tot en met 31 augustus. THUISWEDSTRIJDEN WEEK 37 HEREN 3 - HEREN 2 Bekijk wedstrijden Van 1 juli tot 31 augustus 2026 kun je je pasfoto zelf aanpassen in de KNZB waterpolo App. Op 11 en 12 juli tijdens het pannenkoekentoernooi kun je een nieuwe foto laten maken. UITSLAGEN WEEK 17 GZC DONK GO12-1 - GEMENGD 12-1: ZPC AMERSFOORT GO14-1 - GEMENGD 14-1: 6 - 3 De kempvis GO12-2 * - GEMENGD 12-4: GEMENGD 12-5 - SCOM/De Zeehond'73 (SG) GO12-2: En nog 11 wedstrijden We kijken terug op een geweldig seizoen met 2630 goals en kampioenschappen voor MO14 en Heren 5. Voorbereidingen voor ons 100-jarig bestaan zijn ook al gestart.SVH-veterinnen starten in september met training op vrijdagavond van 21:00-22:00 uur onder leiding van coach Katja. Een gezellig en sportief team voor dames.

BZ&PC - SVH

Datum publicatie: 26 Maart 2013

BZ&PC - SVH

Zaterdag stond de confrontatie met BZ&PC op het programma. Dit maal was dit voor de competitie, komende zaterdag zullen we dit team in de eigen Wilgenring ontvangen voor de beker. SVH speelde de competitie wedstrijd zonder de (voor 1 wedstrijd) geschorste Jesse Vermeijden en Milovan Colic. Ook de geblesseerde verdediger Hidde van der Wal kon niets anders doen dan vanaf de tribune lijdzaam toezien hoe de gastheren deze wedstrijd beter waren. De wedstrijd eindigde in een 16-10 nederlaag.

Al snel na aanvang van de wedstrijd keek SVH tegen een 4-1 achterstand aan, die in de loop van de 2e periode zelfs op liep tot 11-2. Verdedigend kwam SVH niet eens slecht voor de dag (hoewel de score anders doet vermoeden), maar aanvallend bleek de afwezigheid van 3 basis krachten te veel gezien de weinige kansen die gecreëerd (en afgemaakt) werden.Positief was wel het eerste doelpunt in de hoofdmacht van Menno Venema. In de derde en vierde periode moest SVH uit een ander vaatje tappen om de nederlaag te beperken. Het beperken van de score ging na een paar tactische omzettingen beter; er werd de tweede helft van de wedstrijd zelfs gewonnen (5-8). 

SVH was dankzij de afwezige spelers eigenlijk al geheel bezig met de ontmoeting volgende week. Het devies luidde: geen schorsingen en blessures oplopen, en niet de tactiek spelen die we in de halve finale willen hanteren (Bodegraven heeft de wedstrijd uit verscheidene hoeken op film vastgelegd, maar de video-analyse zal ze niets wijzer maken). Wat betreft deze doelstellingen is SVH wel geslaagd ;)

Ondanks de oorwassing heeft SVH nog het volste vertrouwen om volgende week met succes sportieve revanche te nemen. Extra trainingen om de tactiek te optimaliseren zijn ingelast, en het bestuur is vol bezig met de voorbereidingen om 30 maart een feestelijke dag te maken. Met de steun van het nu al massaal aangemelde publiek gaat de selectie deze week vol vertrouwen aan de slag.

BZ&PC - SVH 16-10

Doelpunten SVH: Yorick ter Heegde (3x), Joris Beek en Jan-Maarten de Reus (2x), Menno Venema, Maarten Beek, Peter Zwamborn

U20 SVH: Joris Zwamborn 3x, Maarten Beek, Jan-Maarten de Reus en Peter Zwamborn (allen 2), Joris Beek, Jelle van de Sandt

Contact us!