Datum publicatie: 26 Maart 2012
Afgelopen zaterdagavond speelde SVH2 in Oosterhout de altijd lastige uitwedstrijd tegen De Warande 2
De mannen uit Rotterdam speelde na 3 weken eindelijk weer eens compleet
De eerste periode klapte SVH er vol op en maakte binnen 2 minuten 0-2. Daarna wilde SVH 2 door gaan, maar De Warande besloot anders.
De mannen uit Oosterhout kwamen beter in het spel en maakte 1-2. Erik Versluis gooide zijn welbekende “versluisje” erin bij het wegzwemmen van de midachter positie. Gevolg; uitsluiting waar de waranda de 2-2 uit maakte.
De tweede periode ging het gelijk op. SVH kwam maar niet verder los en miste behoorlijk veel kansen. Michael Macdonald had in deze periode zijn vizier niet op scherp en miste 2 x 1-0 situaties. Gelukkig vond hij daarna weer zijn normale spel, en maakte een paar onnavolgbare acties
SVH maakte het verschil pas in de derde periode door 4 manmeer doelpunten te maken. Igor Neve zorgde in deze wedstrijd er persoonlijk voor dat de mannen van de warande er bij bosjes uitgingen. De ene man meer was nog niet gescoord of de volgende man trapte in de draaimolen van Igor, die op een gegeven moment zoveel kwartjes had, dat hij aan het einde van de wedstrijd een rondje kon geven. Igor was de absolute man van de wedstrijd.
De vierde periode werd gedomineerd door de scheidsrechters, die van het ene op andere moment, voor de raarste dingen gingen fluiten. Aanvallen werden afgefloten en er gingen bij ons veel mannen naar de kant. Johan maakte zijn 2de 1-0 situatie af en bracht het verschil op drie doelpunten. Bij de volgende aanval kreeg hij zijn derde P en vertelde tegen de scheidsrechter waar hij zijn bril moest halen – wat een uitsluiting met vervanging betekende. In de resterende minuut maakte De Warande nog een doelpunt maar verder werd de wedstrijd door SVH rustig uitgespeeld.
De Warande 2 - SVH2 7-9