Op zaterdag 11 juli is het pasmoment bij het Zwarte Plasje van 10:00-14:00. Denk eraan je oude clubkleding mee te brengen en nieuwe outfit te bestellen!Heb je feedback over de nieuwsbrief? Laat het ons weten, zodat we het kunnen verbeteren.Vergeet niet 30 minuten eerder aanwezig te zijn voor de clinics om 10:00 en 11:30. Er zijn 2 tijdsloten beschikbaar, wisselen is niet mogelijk. Wij danken onze sponsoren: EMJE, JCR JUDO en Van Doorn Export Packing Bekijk alle 15 sponsoren Neem contact op met ons bestuur voor vragen of ideeën. Samen staan we sterker in onze vereniging.Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor verschillende commissies, zoals webmaster en wedstrijdcommissie. Maak een verschil voor onze vereniging met een paar uur per maand.Neem deze zomer SVH mee op vakantie! Stuur je foto in met een SVH-item voor een kans op een verrassing. Insturen kan tot en met 31 augustus. THUISWEDSTRIJDEN WEEK 37 HEREN 3 - HEREN 2 Bekijk wedstrijden Van 1 juli tot 31 augustus 2026 kun je je pasfoto zelf aanpassen in de KNZB waterpolo App. Op 11 en 12 juli tijdens het pannenkoekentoernooi kun je een nieuwe foto laten maken. UITSLAGEN WEEK 17 GZC DONK GO12-1 - GEMENGD 12-1: ZPC AMERSFOORT GO14-1 - GEMENGD 14-1: 6 - 3 De kempvis GO12-2 * - GEMENGD 12-4: GEMENGD 12-5 - SCOM/De Zeehond'73 (SG) GO12-2: En nog 11 wedstrijden We kijken terug op een geweldig seizoen met 2630 goals en kampioenschappen voor MO14 en Heren 5. Voorbereidingen voor ons 100-jarig bestaan zijn ook al gestart.SVH-veterinnen starten in september met training op vrijdagavond van 21:00-22:00 uur onder leiding van coach Katja. Een gezellig en sportief team voor dames.

Heren 2 sluit 2015 goed af met eerste uitoverwinning

Datum publicatie: 15 December 2015

Met een kleine bank maar met Martin als coach (en als extra speler) ging het tweede afgelopen zaterdag naar Wormerveer om voor het eind van het jaar toch eens de punten uit mee te nemen naar Rotterdam.

Na een weinig productieve eerste periode stond het wel 0-1 voor SVH na een schot van buiten de 5 meter van 'Sniper' Kees. De tweede periode ging gelijk op en nadat door de eerder genoemde speler alert werd gereageerd op een schop op de paal stond het 2-2. 'Moppersmurf' van der Sander deed vervolgens een duit in het zakje en schoot vanaf positie 1 in de manmeer snoeihard binnen. Bij de volgende manmeer vond de Ham nodig om met z'n tweeën op Erik te duiken, hij hield de bal nog even bij zich waarna 'Sniper' Kees hem rustig mocht binnen schieten. Daarna deed de Ham nog wel wat terug maar middels een afstandschot gingen we met een 3-5 voorsprong rusten. Onze 'smurfen' lieten in de tweede helft van zich horen via Niels die een bal heerlijk in de kruising krult vanaf positie 4 en daarna schiet Frits na een counter vanaf rechts onder de arm van de keeper door. Erik pakte zijn vertrouwde onnodige 'Sluizen' P-tje mee wat meteen zijn derde was waardoor Martin bijna nog het water in moest. Dit was uiteindelijk niet meer nodig. In de laatste periode werd de wedstrijd vakkundig uitgespeeld en wist de Ham nog twee keer te scoren. Onze Amsterdammer had nog een redelijke actie op de midvoor en speelde zo geen slechte wedstrijd. Met een 7-5 winst zijn de eerste uit punten een feit.

Periodestanden: 0-1, 3-5, 3-7, 5-7

Doelpunten: Kees Mourik 4x, Jelmer van der Sanden, Niels de Bruin en Frits van Schendel allen 1.

U20: Erik Versluis 3, Remy Letanoux en Michael Mac Donald beide 1.

Contact us!