Datum publicatie: 01 Februari 2016
Heren 3 mocht dit weekend op bezoek bij de Warande. Ons team is niet in vorm op het moment maar met de wedstrijd tegen de nummer laatst hoopte we weer vertrouwen te kunnen tanken voor de rest van het seizoen. De wedstrijd eindigde helaas in een zwaarbevochten 5-5 waar ze zeker bij de Warande erg pissig over waren. Deze beste mannen zijn namelijk van mening dat een goal gescoord nadat de scheidsrechter (weliswaar foutief; om het signaal van de laatste minuut) het spel stil legt toch echt zou moeten tellen….
Na afloop van de wedstrijd maakte onze 'sterspeler' bekend dat hij liever in het tweede dan in het derde mee wilt spelen voor de rest van het seizoen en dat dit zijn laatste wedstrijd was. Vanwege zijn 'uitmuntende' prestaties van dit seizoen wilden we graag Maarten in het zonnetje zetten met een uitgebreid afscheidsinterview.
Zo Maarten, hoe vond je het gaan deze laatste wedstrijd?
Nou, ik heb lekker gespeeld hoor! Uiteraard heb ik me wel gespaard omdat ik straks nog een echt belangrijke wedstrijd moet spelen maar ik was duidelijk de beste van onze kant! Vandaar ook dat ik mijn maten verder in de steek laat en ga spelen met jongens die wat meer van mijn niveau zijn.
Eeeh Maarten, heb jij wel dezelfde wedstrijd gespeeld als die ik heb gezien?
Ja, natuurlijk! Ik heb toch een van die 5 goals gemaakt en ik was ook veel bij de andere goals betrokken!
De tegengoals bedoel je? Volgens mij lag je bij 3 van de 5 tegengoals verkeerd…
Nou dat weet ik nog zo net niet; dat zeg jij. En dat valt sowieso weg tegen alle goede dingen die ik heb gedaan op de midvoor!
Maar behalve je goal en een 1 max 2 p's heb je daar toch alleen maar ballen verloren… Als je er uberhaupt al lag; meestal lag je op de 4 meter 'midvoor' te spelen.
Wat zeg je nou?! Ik ben gewoon de beste en hoor in een beter team thuis.
Hoezo ben je de beste dan? Je goals dit seizoen voor het derde zijn toch op één hand te tellen?
Ben jij nou zo slim of ben ik nou zo dom?! Iedereen kan zien dat het niveau van het derde niet bij iemand zoals ik past en ik heb geen zin om hier nog langer met jou over te praten! Dit interview is over!
Maarten, we zullen je missen…
Je maten van het derde