Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0 Uitslag Z&PC Rotterdam EG3 - EG 1: 1 - 19 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 - AJ 1: 4 - 6 Uitslag MNC Dordrecht BJ2 - BJ 1: 3 - 15 Uitslag ZPB H&L Productions BM1 - BM 1: 4 - 5 Uitslag ZPB H&L Productions DG*2 - DG 1: 5 - 5 Uitslag Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2: 6 - 4 Uitslag ZVL-1886 H3 - Heren 2: 11 - 13 Uitslag Heren 3 - BZ&PC H2: 5 - 14 Uitslag Het Y H2 - Heren 2: 6 - 11 Een vliegende start voor heren 4 Uitslag Heren 3 - AZC H3: 7 - 12 Uitslag Wiekslag CJ*1 - CJ 1: 2 - 5 Uitslag Z&PC Rotterdam EG2 - EG 2: 22 - 1 Uitslag ZVVS H2 - Heren 3: 3 - 4 Uitslag BJ 1 - ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1: 4 - 1 Uitslag Aquadraat (SG) H5 - Heren 6: 6 - 13 Uitslag Dames 1 - ZVVS Da2: 5 - 3 Uitslag BJ 1 - D'Elft BJ*1: 1 - 9 Uitslag Westland H2 - Heren 5: 7 - 3 Uitslag Dames 1 - MNC Dordrecht Da2: 6 - 4 Uitslag ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1: 7 - 7 Heren 2 wint van het Y Uitslag Heren 2 - WZK H2: 11 - 12 Uitslag Heren 1 - Het Ravijn H1: 7 - 9 Uitslag Z&PC De Gouwe CJ1 - CJ 2: 22 - Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) DG1 - DG 1: 2 - 7 Uitslag Heren 5 - De Kempvis H4: 5 - 3 Uitslag SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4: 6 - 7 Uitslag CJ 1 - ZPB H&L Productions CJ1: 16 - 1 H1 doet zichzelf tekort tegen het Ravijn Uitslag Wave H2 - Heren 4: 3 - 9 Uitslag DG 2 - Poseidon DG*1: 2 - 12 Uitslag UZSC H3 - Heren 3: 9 - 4 Uitslag ZVVS H5 - Heren 5: 6 - 3 Uitslag Heren 6 - Waterpolo Residentie (SG) H4: 11 - 2 Uitslag ZPB H&L Productions DG5 - Pupillen (gemengd) O13 B: 2 - 17 Uitslag DG 2 - ZVVS DG*2: 11 - 4 Uitslag Heren 1 - ZV De Zaan H1: 9 - 12 Uitslag Poseidon'56 AJ1 - AJ 1: 3 - 11 Uitslag BM 1 - De Kempvis BM1: 7 - 4 Uitslag DG 1 - De Kempvis DG1: 2 - 9 Uitslag CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1: 1 - 28 Top seizoensstart Da2 Uitslag AZC Alphen H1 - Heren 1: 18 - 1 Uitslag Heren 4 - De Kempvis H5: 8 - 4 Heren 6 op kampioenskoers! Uitslag Westland H3 - Heren 6: 9 - 8 Uitslag BM 1 - ZPB H&L Productions BM1: 2 - 7 Uitslag De Linge/PCG (SG) BJ1 - BJ 1: 4 - 10 Uitslag Heren 6 - NZ&PC H3: 8 - 4 Uitslag AJ 1 - ZPB H&L Productions AJ1: 3 - 16 Uitslag Heren 2 - WIDEX GZC DONK H3: 9 - 7 Uitslag Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1: 5 - 7 Uitslag ZVVS EG2 - EG 2: 9 - 1 Uitslag WSG NieMo (SG) BJ*1 - BJ 1: 8 - 9 Da1 blijft ongeslagen! Uitslag AJ 1 - Poseidon'56 AJ1: 8 - 1 Uitslag CJ 1 - SCOM/ZeehondDuck CJ*2: 8 - 3 H2 gaat kopje onder tegen hekkensluiter? WZK2 Heren 1 verliest van AZC Uitslag Heren 4 - Z&PC Rotterdam H3: 12 - 6 Uitslag Poseidon'56 Da2 - Dames 2: 3 - 16 Uitslag Wiekslag EG*1 - EG 1: 6 - 7 Uitslag D'ELFT BM1 - BM 1: 2 - 5 Uitslag WSG NieMo (SG) CJ*1 - CJ 2: 17 - Uitslag Dames 2 - De Lansingh Da1: 13 - 0

Juryrooster

Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Uitslag Juryleden
Week 44 - 2018
EG 1 03-11, 14:15 - De Kempvis EG*2 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11 14:15 SVH EG 1 De Kempvis EG*2 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
EG 2 03-11, 14:55 - MNC Dordrecht EG5 @ Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
03-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG5 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
Dames 1 03-11, 15:35 - Alkemade Da1 @ Wilgenring
Jury: Erik Versluis, Ronald Visser, Jeroen Bartels
03-11 15:35 SVH Dames 1 Alkemade Da1 de Wilgenring Erik Versluis, Ronald Visser, Jeroen Bartels
Heren 3 03-11, 16:25 - DZT'62 H2 @ Wilgenring
Jury: Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, sofie f schipper
03-11 16:25 SVH Heren 3 DZT'62 H2 de Wilgenring Eva van de Cammen, Eline Van Der Ent, sofie f schipper
Heren 2 03-11, 17:25 - Aqua-Novio'94 H2 @ Wilgenring
Jury: Jelmer van der Sanden, Ronald Visser, Gijs Ooms
03-11 17:25 SVH Heren 2 Aqua-Novio'94 H2 de Wilgenring Jelmer van der Sanden, Ronald Visser, Gijs Ooms
Heren 1 03-11, 19:00 - Polar Bears H1 @ Wilgenring
Jury: adriaan ruesink, Jelmer van der Sanden, Gijs Ooms, Thijs Urselmann
03-11 19:00 SVH Heren 1 Polar Bears H1 de Wilgenring adriaan ruesink, Jelmer van der Sanden, Gijs Ooms, Thijs Urselmann
Week 45 - 2018
CJ 2 10-11, 14:15 - D'ELFT CJ1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
10-11 14:15 SVH CJ 2 D'ELFT CJ1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
CJ 1 10-11, 15:00 - De Kempvis CJ1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
10-11 15:00 SVH CJ 1 De Kempvis CJ1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Jay Molendijk, Lexander Kouwenhoven
AJ 1 10-11, 15:45 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 @ Wilgenring
Jury: Joseph Kaplanis, Jochem Zunderman, Thomas de Koning
10-11 15:45 SVH AJ 1 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 de Wilgenring Joseph Kaplanis, Jochem Zunderman, Thomas de Koning
BJ 1 10-11, 16:45 - ZPB H&L Productions BJ1 @ Wilgenring
Jury: Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
10-11 16:45 SVH BJ 1 ZPB H&L Productions BJ1 de Wilgenring Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
Heren 5 10-11, 17:30 - MNC Dordrecht H7 @ Wilgenring
Jury: Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
10-11 17:30 SVH Heren 5 MNC Dordrecht H7 de Wilgenring Ton Pannekoek, rob freeke, Patrick van der Elst
Heren 4 10-11, 18:15 - De Vliet (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier, Jasper Peters
10-11 18:15 SVH Heren 4 De Vliet (SG) H2 de Wilgenring Bas Krootjes, Valentijn Goeijenbier, Jasper Peters
Week 46 - 2018
EG 1 17-11, 14:15 - MNC Dordrecht EG3 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 14:15 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG3 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
EG 2 17-11, 14:55 - MNC Dordrecht EG4 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 14:55 SVH EG 2 MNC Dordrecht EG4 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
DG 2 17-11, 15:35 - ZPS DG1 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 15:35 SVH DG 2 ZPS DG1 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
DG 1 17-11, 16:20 - MNC Dordrecht DG1 @ Wilgenring
Jury: Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
17-11 16:20 SVH DG 1 MNC Dordrecht DG1 de Wilgenring Isis Beijersbergen, Adrielle Kox
BM 1 17-11, 17:05 - D'ELFT BM1 @ Wilgenring
Jury: Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
17-11 17:05 SVH BM 1 D'ELFT BM1 de Wilgenring Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
Dames 1 17-11, 18:50 - Katwijk Da2 @ Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
17-11 18:50 SVH Dames 1 Katwijk Da2 de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
Heren 2 17-11, 19:40 - HZPC/Avéna (SG) H2 @ Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
17-11 19:40 SVH Heren 2 HZPC/Avéna (SG) H2 de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Jan Schrama
Heren 3 17-11, 20:55 - ZVL-1886 H4 @ Wilgenring
Jury: Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Peter Zwamborn
17-11 20:55 SVH Heren 3 ZVL-1886 H4 de Wilgenring Jan-Maarten de Reus, Jaap Zwetsloot, Peter Zwamborn
Week 47 - 2018
Dames 2 24-11, 14:15 - Alkemade Da2 @ Wilgenring
Jury: Joost de Schepper, Maarten Neomagus, Martin Schreij
24-11 14:15 SVH Dames 2 Alkemade Da2 de Wilgenring Joost de Schepper, Maarten Neomagus, Martin Schreij
Heren 4 24-11, 15:00 - WSG NieMo (SG) H3 @ Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen
24-11 15:00 SVH Heren 4 WSG NieMo (SG) H3 de Wilgenring alexandra hendrikse, Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen
Week 48 - 2018
DG 2 01-12, 14:15 - ZVS/Numansdorp DG*1 @ Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
01-12 14:15 SVH DG 2 ZVS/Numansdorp DG*1 de Wilgenring Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
CJ 1 01-12, 15:00 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Wilgenring
Jury: Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
01-12 15:00 SVH CJ 1 De Linge/PCG (SG) CJ1 de Wilgenring Jasper de Bruin, Josten Korteling, Jay Molendijk
CJ 2 01-12, 15:45 - OZV CJ*1 @ Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
01-12 15:45 SVH CJ 2 OZV CJ*1 de Wilgenring Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
AJ 1 01-12, 16:30 - MNC Dordrecht AJ2 @ Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
01-12 16:30 SVH AJ 1 MNC Dordrecht AJ2 de Wilgenring Maarten Wijnen, Ramon Lansbergen, Vincent Baas
AJ 1 01-12, 16:30 - MNC Dordrecht AJ2 @ Wilgenring
Jury: nog niet bekend
01-12 16:30 SVH AJ 1 MNC Dordrecht AJ2 de Wilgenring nog niet bekend
Heren 6 01-12, 17:30 - OZV H3 @ Wilgenring
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
01-12 17:30 SVH Heren 6 OZV H3 de Wilgenring Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
Heren 5 01-12, 18:15 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Wilgenring
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
01-12 18:15 SVH Heren 5 De Linge/PCG (SG) H3 de Wilgenring Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Ton Verveer
Heren 4 01-12, 19:00 - BZC H3 @ Wilgenring
Jury: Ronald Visser, Marcel Daalhuizen, Jeroen Bartels
01-12 19:00 SVH Heren 4 BZC H3 de Wilgenring Ronald Visser, Marcel Daalhuizen, Jeroen Bartels
Heren 3 01-12, 19:45 - PSV Waterpolo H3 @ Wilgenring
Jury: leo vandenberg, Marc van der Mijn, Marcel Nijmeijer
01-12 19:45 SVH Heren 3 PSV Waterpolo H3 de Wilgenring leo vandenberg, Marc van der Mijn, Marcel Nijmeijer
Week 49 - 2018
EG 1 08-12, 14:15 - ZPB H&L Productions EG2 @ Wilgenring
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
08-12 14:15 SVH EG 1 ZPB H&L Productions EG2 de Wilgenring Floor Klapwijk, Adrielle Kox
EG 2 08-12, 14:55 - ZPB H&L Productions EG4 @ Wilgenring
Jury: Floor Klapwijk, Adrielle Kox
08-12 14:55 SVH EG 2 ZPB H&L Productions EG4 de Wilgenring Floor Klapwijk, Adrielle Kox
BM 1 08-12, 15:35 - ZVVS BM1 @ Wilgenring
Jury: Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden, Bart Joosten
08-12 15:35 SVH BM 1 ZVVS BM1 de Wilgenring Victor van den Berg, Jelmer van der Sanden, Bart Joosten
BJ 1 08-12, 16:20 - De Kempvis BJ*1 @ Wilgenring
Jury: Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
08-12 16:20 SVH BJ 1 De Kempvis BJ*1 de Wilgenring Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
Dames 2 08-12, 17:05 - Aquadraat (SG) Da3 @ Wilgenring
Jury: Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
08-12 17:05 SVH Dames 2 Aquadraat (SG) Da3 de Wilgenring Kiki Hoek, Sofie Schipper, Noemi Claasz Coockson
Dames 1 08-12, 17:50 - Sassenheim Da1 @ Wilgenring
Jury: Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
08-12 17:50 SVH Dames 1 Sassenheim Da1 de Wilgenring Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
Heren 2 08-12, 18:40 - WIDEX GZC DONK H4 @ Wilgenring
Jury: Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
08-12 18:40 SVH Heren 2 WIDEX GZC DONK H4 de Wilgenring Eline Schooneveld, José Foncke, alexandra hendrikse
Heren 1 08-12, 20:15 - ZVL-1886 H1 @ Wilgenring
Jury: Michele Rivella, adriaan ruesink, Dave kortvriend, Thijs Urselmann
08-12 20:15 SVH Heren 1 ZVL-1886 H1 de Wilgenring Michele Rivella, adriaan ruesink, Dave kortvriend, Thijs Urselmann
Week 50 - 2018
DG 1 15-12, 14:15 - WIDEX GZC DONK DG1 @ Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Julia Romers
15-12 14:15 SVH DG 1 WIDEX GZC DONK DG1 de Wilgenring Jasmijn Cluistra, Julia Romers
BJ 1 15-12, 15:00 - BZC/de Lansingh BJ*1 @ Wilgenring
Jury: Jasmijn Cluistra, Julia Romers, Floor Klapwijk
15-12 15:00 SVH BJ 1 BZC/de Lansingh BJ*1 de Wilgenring Jasmijn Cluistra, Julia Romers, Floor Klapwijk
BM 1 15-12, 15:45 - WSG NieMo (SG) BM1 @ Wilgenring
Jury: Lucas Cluistra, Josten Korteling, Tijn Snijders
15-12 15:45 SVH BM 1 WSG NieMo (SG) BM1 de Wilgenring Lucas Cluistra, Josten Korteling, Tijn Snijders
AJ 1 15-12, 16:30 - Wiekslag AJ1 @ Wilgenring
Jury: Lars de Bruin, Adam Markoic, Dries Tielemans
15-12 16:30 SVH AJ 1 Wiekslag AJ1 de Wilgenring Lars de Bruin, Adam Markoic, Dries Tielemans
Heren 4 15-12, 17:30 - Katwijk H5 @ Wilgenring
Jury: Michel van Leeuwen, Bram Gussekloo, Jaap de Boer
15-12 17:30 SVH Heren 4 Katwijk H5 de Wilgenring Michel van Leeuwen, Bram Gussekloo, Jaap de Boer
Heren 5 15-12, 18:15 - Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 @ Wilgenring
Jury: Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
15-12 18:15 SVH Heren 5 Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 de Wilgenring Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
Heren 6 15-12, 19:00 - Z&PC De Gouwe H6 @ Wilgenring
Jury: Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
15-12 19:00 SVH Heren 6 Z&PC De Gouwe H6 de Wilgenring Ton Verveer, Maarten Neomagus, Joost de Schepper
Dames 2 15-12, 19:45 - NZ&PC Da1 @ Wilgenring
Jury: Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch
15-12 19:45 SVH Dames 2 NZ&PC Da1 de Wilgenring Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch
Heren 1 15-12, 20:50 - ZPB H&L Productions H1 @ Wilgenring
Jury: Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch, Ingeborg vd Geest
15-12 20:50 SVH Heren 1 ZPB H&L Productions H1 de Wilgenring Martinus Ruimschotel, robin, Wouter Bosch, Ingeborg vd Geest
3177 ms | 123m