04-12 Verslagen: SVH - UZSC én Het Ravijn -...
26-11 SVH H1 - Borculo H1
26-11 ​Heren 2 uit de beker gestoten,

04-12 - Verslagen: SVH - UZSC én Het Ravijn - SVH

Hieronder volgen de verslagen van H1 thuis tegen UZSC en uit tegen Het Ravijn Lees bericht

26-11 - SVH H1 - Borculo H1

Op zondag speelde heren 1 tegen BZC Schuurman uit Borculo. Uit werd de wedstrijd nipt met 9-8 verloren. Hierdoor was er ook extra veel pit aanwezig in het team... Lees bericht

26-11 - ​Heren 2 uit de beker gestoten,

Een uitgedunt heren 2 vertrok vroeg op de dag naar het verre Nijverdal voor een beker wedstrijd tegen het Ravijn 2. De tegenstander staat in de competitie nagenoeg... Lees bericht

Aankomende wedstrijden

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie
DG 2 Morgen, 14:15 - WSG NieMo (SG) DG1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer
Morgen 14:15 SVH DG 2 WSG NieMo (SG) DG1 Sportcentrum de Wilgenring
CJ 1 Morgen, 15:00 - Katwijk CJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Eva van de Cammen
Morgen 15:00 SVH CJ 1 Katwijk CJ1 Sportcentrum de Wilgenring
CJ 2 Morgen, 15:45 - WSG NieMo (SG) CJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Eva van de Cammen
Morgen 15:45 SVH CJ 2 WSG NieMo (SG) CJ1 Sportcentrum de Wilgenring
Dames 2 Morgen, 16:15 - WZC (SG) Da4 @ De Veur Morgen 16:15 WZC (SG) Da4 SVH Dames 2 De Veur
Dames 1 Morgen, 16:30 - De Kempvis Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: joris beek, Erik Versluis, Ronald Visser
Morgen 16:30 SVH Dames 1 De Kempvis Da1 Sportcentrum de Wilgenring
BJ 2 Morgen, 16:50 - BZ&PC BJ1 @ De Kuil Morgen 16:50 BZ&PC BJ1 SVH BJ 2 De Kuil
Heren 6 Morgen, 17:45 - De Lansingh H3 @ De Lansingh Morgen 17:45 De Lansingh H3 SVH Heren 6 De Lansingh
Heren 1 Morgen, 18:35 - ZV De Zaan H1 @ De Slag Morgen 18:35 ZV De Zaan H1 SVH Heren 1 De Slag
Heren 4 Morgen, 19:15 - De Kempvis H5 @ Rivièrabad Morgen 19:15 De Kempvis H5 SVH Heren 4 Rivièrabad
BM 1 Morgen, 19:55 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 @ Overbosch Morgen 19:55 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 SVH BM 1 Overbosch
Heren 2 Morgen, 21:15 - ZV De Zaan H2 @ De Slag Morgen 21:15 ZV De Zaan H2 SVH Heren 2 De Slag
Heren 5 Overmorgen, 13:45 - D'ELFT H7 @ Kerkpolder Overmorgen 13:45 D'ELFT H7 SVH Heren 5 Kerkpolder
BJ 1 Overmorgen, 15:30 - ENC Arnhem (SG) BJ1 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Dries Tielemans, Joseph Kaplanis
Overmorgen 15:30 SVH BJ 1 ENC Arnhem (SG) BJ1 Zwemcentrum Rotterdam
EG 1 Overmorgen, 16:00 - ZPB H&L Productions EG2 @ Inge Bruijn Zwembad Overmorgen 16:00 ZPB H&L Productions EG2 SVH EG 1 Inge de Bruijn Zwembad

Instagram @svhwaterpolo

De instagram feed wordt geladen...

Hoofdsponsor van SVH Waterpolo

hoofdsponsor SVH Waterpolo |  /images/sponsors/400x0/hoofdsponsorbanner_2019_02_03_012038.png
2602 ms