17-11 AZC H1 - SVH H1
05-11 Polar Bears - SVH
03-11 In memoriam Piet Ophof

17-11 - AZC H1 - SVH H1

Afgelopen zaterdag stond er voor heren 1 de wedstrijd tegen AZC uit alphen op de planning. AZC dat vergeleken met vorig jaar flink is verzwakt staat vooraf gaand... Lees bericht

05-11 - Polar Bears - SVH

De mannen van SVH H1 moesten afgelopen zaterdag een lastige uitwedstrijd tegen Polar Bears uit Ede. Een tegenstander die ons heren 1 pas heeft uitgeschakeld in... Lees bericht

03-11 - In memoriam Piet Ophof

Veel huidige leden zal deze naam weinig of niets zeggen. De wat ouderen onder ons des te meer! Piet, een man die op vele manieren veel voor onze vereniging betekend... Lees bericht

Aankomende wedstrijden

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie
DG 1 Overmorgen, 14:00 - De Kempvis DG*2 @ Rivièrabad Overmorgen 14:00 De Kempvis DG*2 SVH DG 1 Rivièrabad
EG 1 Overmorgen, 14:20 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio
Overmorgen 14:20 SVH EG 1 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 Sportcentrum de Wilgenring
CJ 2 Overmorgen, 15:00 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio, Maarten van Hal
Overmorgen 15:00 SVH CJ 2 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring
BJ 2 Overmorgen, 15:45 - De Kempvis BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
Overmorgen 15:45 SVH BJ 2 De Kempvis BJ1 Sportcentrum de Wilgenring
WZK/ZVL CM*1 Overmorgen, 16:20 - CM 1 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord Overmorgen 16:20 CM 1 SVH WZK/ZVL CM*1 Sportfondsenbad Rdam-Noord
Dames 2 Overmorgen, 16:30 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
Overmorgen 16:30 SVH Dames 2 Z&PC Rotterdam Da4 Sportcentrum de Wilgenring
Heren 6 Overmorgen, 17:15 - ZPS H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
Overmorgen 17:15 SVH Heren 6 ZPS H2 Sportcentrum de Wilgenring
DG 2 Overmorgen, 17:55 - Wiekslag DG2 @ Sportcentrum Blokweer Overmorgen 17:55 Wiekslag DG2 SVH DG 2 Sportcentrum Blokweer
BM 1 Overmorgen, 18:00 - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
Overmorgen 18:00 SVH BM 1 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 Sportcentrum de Wilgenring
Dames 1 Overmorgen, 18:40 - Wiekslag Da2 @ Sportcentrum Blokweer Overmorgen 18:40 Wiekslag Da2 SVH Dames 1 Sportcentrum Blokweer
Heren 1 Overmorgen, 19:00 - UZSC H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jelmer van der Sanden, Jaap de Boer, Frits van Schendel, Bram Gussekloo
Overmorgen 19:00 SVH Heren 1 UZSC H1 Sportcentrum de Wilgenring
CJ 1 Overmorgen, 19:10 - ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 @ De Zijl Overmorgen 19:10 ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 SVH CJ 1 De Zijl
Heren 4 Overmorgen, 20:05 - SCOMZeehondDuck (SG) H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
Overmorgen 20:05 SVH Heren 4 SCOMZeehondDuck (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring
Heren 5 Overmorgen, 20:50 - MNC Dordrecht H8 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
Overmorgen 20:50 SVH Heren 5 MNC Dordrecht H8 Sportcentrum de Wilgenring
BJ 1 Zo, 15:30 - SWOL 1894 BJ1 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Zeliha Berber, Meryem Freeke, Jasmijn Cluistra
Zo 15:30 SVH BJ 1 SWOL 1894 BJ1 Zwemcentrum Rotterdam
EG 1 Zo, 17:15 - De Kempvis EG3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jelmer van der Sanden, Jaap de Boer
Zo 17:15 SVH EG 1 De Kempvis EG3 Sportcentrum de Wilgenring
Heren 1 Zo, 18:10 - Schuurman BZC H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jaap de Boer, Jelmer van der Sanden, Daphne Kruk
Zo 18:10 SVH Heren 1 Schuurman BZC H1 Sportcentrum de Wilgenring

Instagram @svhwaterpolo

De instagram feed wordt geladen...

Hoofdsponsor van SVH Waterpolo

hoofdsponsor SVH Waterpolo |  /images/sponsors/400x0/hoofdsponsorbanner_2019_02_03_012038.png
2272 ms