Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Juryleden
Deze week
DG 1 Za, 14:45 - ZVVS DG2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
Za 14:45 SVH DG 1 ZVVS DG2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
BM 1 Za, 16:15 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
Za 16:15 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
CM 1 Za, 16:15 - MNC Dordrecht CM 1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Tessa Verveer, Nikki van Prooyen, Tessel Anemaat
Za 16:15 SVH CM 1 MNC Dordrecht CM 1 Sportcentrum de Wilgenring Tessa Verveer, Nikki van Prooyen, Tessel Anemaat
Dames 1 Za, 17:00 - Katwijk Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: dave kortvriend, Remy Letanoux, Ronald Visser
Za 17:00 SVH Dames 1 Katwijk Da2 Sportcentrum de Wilgenring dave kortvriend, Remy Letanoux, Ronald Visser
Heren 6 Za, 17:30 - Wiekslag H4 @ Sportcentrum Blokweer Za 17:30 Wiekslag H4 SVH Heren 6 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
Heren 3 Za, 17:50 - De Reigers (SG) H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Eva van de Cammen, Noëmi Claasz Coockson, Tessel Anemaat
Za 17:50 SVH Heren 3 De Reigers (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring Eva van de Cammen, Noëmi Claasz Coockson, Tessel Anemaat
Heren 1 Za, 19:00 - ZVL-1886 Tetteroo H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Eva van de Cammen, Noëmi Claasz Coockson, Jelmer van der Sanden, Victor van den Berg
Za 19:00 SVH Heren 1 ZVL-1886 Tetteroo H1 Sportcentrum de Wilgenring Eva van de Cammen, Noëmi Claasz Coockson, Jelmer van der Sanden, Victor van den Berg
Heren 5 Za, 20:00 - BZC H4 @ De Hofstee Za 20:00 BZC H4 SVH Heren 5 De Hofstee n.v.t.
Heren 2 Za, 20:20 - ZVL-1886 Tetteroo H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Max van Genabeek, Joop Sassen, Rick Vermeulen
Za 20:20 SVH Heren 2 ZVL-1886 Tetteroo H2 Sportcentrum de Wilgenring Max van Genabeek, Joop Sassen, Rick Vermeulen
Heren 4 Za, 21:15 - De Lansingh H2 @ De Lansingh Za 21:15 De Lansingh H2 SVH Heren 4 De Lansingh n.v.t.
BJ 1 Zo, 16:15 - Zeester-Meerval BJ1 @ Zwembad Drie Essen Zo 16:15 Zeester-Meerval BJ1 SVH BJ 1 Zwembad Drie Essen n.v.t.
DG 1 Zo, 17:15 - ZVVS DG2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, a2010nl
Zo 17:15 SVH DG 1 ZVVS DG2 Sportcentrum de Wilgenring Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, a2010nl
BM 1 Zo, 18:00 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Lucas Van Der Niet
Zo 18:00 SVH BM 1 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Lucas Van Der Niet
786 ms