Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Juryleden
Week 14 - 2019
EG 1 Gespeeld - EG 1 - MNC Dordrecht EG2
Jury: Ingeborg vd Geest, a2010nl, Stefanie van der Veen
06-04 14:15 SVH EG 1 MNC Dordrecht EG2 de Wilgenring Ingeborg vd Geest, a2010nl, Stefanie van der Veen
EG 2 Gespeeld - EG 2 - Wiekslag EG*2
Jury: Ingeborg vd Geest, a2010nl, Stefanie van der Veen
06-04 14:55 SVH EG 2 Wiekslag EG*2 de Wilgenring Ingeborg vd Geest, a2010nl, Stefanie van der Veen
Dames 2 Gespeeld - Dames 2 - WSG NieMo (SG) Da3
Jury: Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
06-04 15:35 SVH Dames 2 WSG NieMo (SG) Da3 de Wilgenring Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de koning
BM 1 Gespeeld - BM 1 - D'ELFT BM1
Jury: Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de Koning
06-04 16:20 SVH BM 1 D'ELFT BM1 de Wilgenring Ozan Akman, Joseph Kaplanis, Thomas de Koning
CJ 2 Gespeeld - OZV CJ*1 - CJ 2 06-04 17:00 OZV CJ*1 SVH CJ 2 H2O n.v.t.
CJ 1 Gespeeld - De Linge/PCG (SG) CJ1 - CJ 1 06-04 17:00 De Linge/PCG (SG) CJ1 SVH CJ 1 Berenschot n.v.t.
CJ 1 Gespeeld - De Linge/PCG(SG) CJ*1 - CJ 1 06-04 17:00 De Linge/PCG(SG) CJ*1 SVH CJ 1 Berenschot n.v.t.
Gespeeld - - 06-04 17:00 SVH n.v.t.
BJ 1 Gespeeld - BJ 1 - De Vliet/AZL BJ*1
Jury: Femke van der Sloot, Julia Romers, Isis Beijersbergen
06-04 17:05 SVH BJ 1 De Vliet/AZL BJ*1 de Wilgenring Femke van der Sloot, Julia Romers, Isis Beijersbergen
Dames 1 Gespeeld - Dames 1 - ZVVS Da3
Jury: Jan Maarten De Reus, Jaap Zwetsloot, Dennis Dieben
06-04 17:50 SVH Dames 1 ZVVS Da3 de Wilgenring Jan Maarten De Reus, Jaap Zwetsloot, Dennis Dieben
Heren 6 Gespeeld - OZV H3 - Heren 6 06-04 18:30 OZV H3 SVH Heren 6 H2O n.v.t.
DG 2 Gespeeld - ZVS/Numansdorp DG*1 - DG 2 06-04 18:30 ZVS/Numansdorp DG*1 SVH DG 2 De Wellen n.v.t.
Heren 1 Gespeeld - Heren 1 - UZSC H1
Jury: Elise Pietermaat, Sofie Schipper, Eva van de Cammen, Nikki van Prooyen
06-04 19:00 SVH Heren 1 UZSC H1 de Wilgenring Elise Pietermaat, Sofie Schipper, Eva van de Cammen, Nikki van Prooyen
AJ 1 Gespeeld - MNC Dordrecht AJ2 - AJ 1 06-04 19:00 MNC Dordrecht AJ2 SVH AJ 1 Sportboulevard n.v.t.
Heren 4 Gespeeld - BZC H3 - Heren 4 06-04 19:15 BZC H3 SVH Heren 4 De Hofstee n.v.t.
Heren 5 Gespeeld - De Linge/PCG (SG) H3 - Heren 5 06-04 20:00 De Linge/PCG (SG) H3 SVH Heren 5 Berenschot n.v.t.
Heren 2 Gespeeld - Heren 2 - MNC Dordrecht H2
Jury: Koen Vogel, Milan de Koff, Jelle Kleiss
06-04 20:15 SVH Heren 2 MNC Dordrecht H2 de Wilgenring Koen Vogel, Milan de Koff, Jelle Kleiss
Heren 3 Gespeeld - PSV Waterpolo H3 - Heren 3 07-04 20:40 PSV Waterpolo H3 SVH Heren 3 De Tongelreep n.v.t.
918 ms