Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Juryleden
Week 06 - 2019
BM 1 Gespeeld - ZPB H&L Productions BM1 - BM 1 09-02 13:40 ZPB H&L Productions BM1 SVH BM 1 Inge de Bruijn Zwembad n.v.t.
DG 2 Gespeeld - DG 2 - ZPB H&L Productions DG5
Jury: alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
09-02 14:15 SVH DG 2 ZPB H&L Productions DG5 de Wilgenring alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
DG 1 09-02, 15:00 - ZPB H&L Productions DG*2 @ Wilgenring
Jury: alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
09-02 15:00 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG*2 de Wilgenring alexandra hendrikse, Eline Schooneveld
DG 1 Gespeeld - DG 1 - ZPB H&L Productions DG*2 09-02 15:00 SVH DG 1 ZPB H&L Productions DG*2 de Wilgenring
Dames 2 Gespeeld - Dames 2 - Poseidon'56 Da2
Jury: Jasper de Bruin, Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm
09-02 15:45 SVH Dames 2 Poseidon'56 Da2 de Wilgenring Jasper de Bruin, Lexander Kouwenhoven, Remy van der Pluijm
AJ 1 Gespeeld - AJ 1 - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1
Jury: Ingeborg vd Geest, Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen
09-02 16:30 SVH AJ 1 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 de Wilgenring Ingeborg vd Geest, Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen
Heren 1 Gespeeld - Het Ravijn H1 - Heren 1 09-02 17:00 Het Ravijn H1 SVH Heren 1 Het Ravijn n.v.t.
CJ 2 Gespeeld - CJ 2 - Z&PC De Gouwe CJ1
Jury: Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
09-02 17:30 SVH CJ 2 Z&PC De Gouwe CJ1 de Wilgenring Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
CJ 1 Gespeeld - CJ 1 - Wiekslag CJ*1
Jury: Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
09-02 18:15 SVH CJ 1 Wiekslag CJ*1 de Wilgenring Danny Battjes, Vincent Baas, Willem Bel
Heren 6 Gespeeld - Heren 6 - Aquadraat (SG) H5
Jury: Jaap de Boer, Morten Haas, Sam van Schaick
09-02 19:00 SVH Heren 6 Aquadraat (SG) H5 de Wilgenring Jaap de Boer, Morten Haas, Sam van Schaick
BJ 1 Gespeeld - D'Elft BJ*1 - BJ 1 09-02 19:15 D'Elft BJ*1 SVH BJ 1 Kerkpolder n.v.t.
Heren 2 Gespeeld - WZK H2 - Heren 2 09-02 19:40 WZK H2 SVH Heren 2 Sterrenbad n.v.t.
Heren 5 Gespeeld - Heren 5 - ZVVS H5
Jury: Rik Moonen, Jan Talsma, Robin van Holst
09-02 19:45 SVH Heren 5 ZVVS H5 de Wilgenring Rik Moonen, Jan Talsma, Robin van Holst
Heren 4 Gespeeld - Heren 4 - SCOMZeehondDuck (SG) H2
Jury: Marcel Daalhuizen, Erik Versluis, Niels van de Berg
09-02 20:30 SVH Heren 4 SCOMZeehondDuck (SG) H2 de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Erik Versluis, Niels van de Berg
Heren 3 Gespeeld - Heren 3 - UZSC H3
Jury: Patrick van der Elst, Aleksandar Obradovic, Maarten Neomagus
09-02 21:15 SVH Heren 3 UZSC H3 de Wilgenring Patrick van der Elst, Aleksandar Obradovic, Maarten Neomagus
Dames 1 Gespeeld - MNC Dordrecht Da2 - Dames 1 10-02 16:45 MNC Dordrecht Da2 SVH Dames 1 Sportboulevard n.v.t.
966 ms