Toon:
Team Wedstrijd Datum Tijd Thuisploeg Gastploeg Locatie Juryleden
Week 05 - 2019
EG 1 Gespeeld - EG 1 - Z&PC Rotterdam EG3
Jury: Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
02-02 14:15 SVH EG 1 Z&PC Rotterdam EG3 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
CJ 1 Gespeeld - SCOM/ZeehondDuck CJ*2 - CJ 1 02-02 14:55 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 SVH CJ 1 De Rozenburcht n.v.t.
EG 2 Gespeeld - EG 2 - Z&PC Rotterdam EG2
Jury: Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
02-02 14:55 SVH EG 2 Z&PC Rotterdam EG2 de Wilgenring Caitlin van der Walle, Eline van der Ent
Dames 1 Gespeeld - Dames 1 - ZPB H&L Productions Da3
Jury: Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
02-02 15:35 SVH Dames 1 ZPB H&L Productions Da3 de Wilgenring Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
CJ 2 Gespeeld - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 - CJ 2 02-02 15:40 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 SVH CJ 2 De Rozenburcht n.v.t.
Gespeeld - - 02-02 15:40 SVH n.v.t.
AJ 1 02-02, 16:15 - Poseidon'56 AJ1 @ De Fakkel 02-02 16:15 Poseidon'56 AJ1 SVH AJ 1 De Fakkel n.v.t.
BJ 1 Gespeeld - BJ 1 - De Linge/PCG (SG) BJ1
Jury: Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
02-02 16:25 SVH BJ 1 De Linge/PCG (SG) BJ1 de Wilgenring Julia Romers, Judith Hordijk, Davine Hoeksema
BM 1 Gespeeld - BM 1 - ZPB H&L Productions BM1 02-02 17:10 SVH BM 1 ZPB H&L Productions BM1 de Wilgenring
Heren 6 Gespeeld - NZ&PC H3 - Heren 6 02-02 17:30 NZ&PC H3 SVH Heren 6 Binnenzee n.v.t.
Heren 1 02-02, 18:15 - AZC Alphen H1 @ Wilgenring
Jury: Jeroen Selten, Thijs Urselmann, Lisanne Pietermaat, Nikki van Prooyen
02-02 18:15 SVH Heren 1 AZC Alphen H1 de Wilgenring Jeroen Selten, Thijs Urselmann, Lisanne Pietermaat, Nikki van Prooyen
Gespeeld - - 02-02 18:15 SVH n.v.t.
DG 1 02-02, 18:30 - ZVL-1886 DG1 @ De Zijl 02-02 18:30 ZVL-1886 DG1 SVH DG 1 De Zijl n.v.t.
Heren 5 Gespeeld - D'ELFT H3 - Heren 5 02-02 19:10 D'ELFT H3 SVH Heren 5 Kerkpolder n.v.t.
Heren 2 Gespeeld - Heren 2 - Het Y H2
Jury: Wouter Beek, joris beek, Koen Vogel
02-02 19:30 SVH Heren 2 Het Y H2 de Wilgenring Wouter Beek, joris beek, Koen Vogel
Heren 4 Gespeeld - De Kempvis H5 - Heren 4 02-02 19:45 De Kempvis H5 SVH Heren 4 Rivièrabad n.v.t.
Heren 3 Gespeeld - BZ&PC H2 - Heren 3 02-02 20:45 BZ&PC H2 SVH Heren 3 De Kuil n.v.t.
DG 2 Gespeeld - ZVVS DG*2 - DG 2 03-02 12:15 ZVVS DG*2 SVH DG 2 De Kulk n.v.t.
Dames 2 Gespeeld - Waterpolo Residentie (SG) Da2 - Dames 2 03-02 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Da2 SVH Dames 2 Zuiderparkbad n.v.t.
870 ms