Trainingstijden CJ 2

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
19:00 20:00 Zwemcentrum Zuid
Donderdag
18:00 18:45 Wilgenring
Vrijdag
20:00 21:00 Wilgenring

Wedstrijden CJ 2

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - ZPB CJ*3 - CJ 2 29-09-2019 16:45 ZPB CJ*3 Inge de Bruijn Zwembad 3 - 12 n.v.t.
Gespeeld - CJ 2 - ZPS CJ*1 02-11-2019 17:30 ZPS CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 9
Gespeeld - Wiekslag CJ*1 - CJ 2 09-11-2019 15:50 Wiekslag CJ*1 Sportcentrum Blokweer 15 - 4 n.v.t.
Gespeeld - CJ 2 - ZVVS CJ*1 16-11-2019 15:35 ZVVS CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 14
Gespeeld - CJ 2 - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1
Jury: David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio, Maarten van Hal
23-11-2019 15:00 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 8 David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio, Maarten van Hal
Gespeeld - De Linge/PCG (SG) CJ1 - CJ 2 30-11-2019 17:30 De Linge/PCG (SG) CJ1 Caribabad 18 - 2 n.v.t.
Gespeeld - CJ 2 - WSG NieMo (SG) CJ1
Jury: Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Eva van de Cammen
07-12-2019 15:45 WSG NieMo (SG) CJ1 Sportcentrum de Wilgenring - 5 Caitlin van der Walle, Marianne Brouwer, Eva van de Cammen
Gespeeld - CJ 2 - ZPB CJ*3 11-01 15:35 ZPB CJ*3 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 7
Gespeeld - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 - CJ 2 18-01 16:25 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 De Rozenburcht 19 - n.v.t.
Gespeeld - ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 - CJ 2 08-02 16:00 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 De Hoge Devel B.V. 14 - 2 n.v.t.
Gespeeld - CJ 2 - SCOM/Zeehond/Duck CJ*1
Jury: Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
15-02 18:20 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 28 Lars de Bruin, Vuk Djekic, Luca Civile
Gespeeld - CJ 2 - Wiekslag CJ*1
Jury: Willem Bel, Danny Battjes, Coen Veldhorst
07-03 15:00 Wiekslag CJ*1 Sportcentrum de Wilgenring - 16 Willem Bel, Danny Battjes, Coen Veldhorst
14-03, 17:15 - ZPS CJ*1 @ De Hofstee 14-03 17:15 ZPS CJ*1 De Hofstee n.v.t.
21-03, 14:00 - ZVVS CJ*1 @ De Kulk 21-03 14:00 ZVVS CJ*1 De Kulk n.v.t.
04-04, 17:45 - De Linge/PCG (SG) CJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Nikki van Prooyen, Lucas Van Der Niet, Aiden Doorson
04-04 17:45 De Linge/PCG (SG) CJ1 Sportcentrum de Wilgenring Nikki van Prooyen, Lucas Van Der Niet, Aiden Doorson
18-04, 16:45 - WSG NieMo (SG) CJ1 @ Polderbad 18-04 16:45 WSG NieMo (SG) CJ1 Polderbad n.v.t.
3010 ms