Trainingstijden BM 1

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
20:00 21:30 Zwemcentrum Zuid
Donderdag
19:30 20:15 Wilgenring
Vrijdag
19:00 20:00 Wilgenring
Foto WaterpoloTeam BM 1

Wedstrijden BM 1

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Wiekslag BM1 - BM 1 28-09-2019 15:10 Wiekslag BM1 Sportcentrum Blokweer 5 - 5 n.v.t.
Gespeeld - BM 1 - Wiekslag BM1
Jury: Remy van der Pluijm, Jasper de Bruin, Jan Talsma
05-10-2019 17:05 Wiekslag BM1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 5 Remy van der Pluijm, Jasper de Bruin, Jan Talsma
Gespeeld - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 - BM 1 12-10-2019 17:25 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 De Hoge Devel B.V. 4 - 8 n.v.t.
Gespeeld - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 - BM 1 26-10-2019 17:10 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 De Hoge Devel B.V. 6 - 3 n.v.t.
Gespeeld - BZC/de Lansingh BM*1 - BM 1 02-11-2019 16:30 BZC/de Lansingh BM*1 De Hofstee 2 - 7 n.v.t.
Gespeeld - BM 1 - Z&PC Rotterdam BM1 09-11-2019 17:15 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 5
Gespeeld - ZPB H&L Productions BM1 - BM 1 16-11-2019 18:05 ZPB H&L Productions BM1 Inge de Bruijn Zwembad 5 - 9 n.v.t.
Gespeeld - BM 1 - ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1
Jury: alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
23-11-2019 18:00 ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 2 alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
Gespeeld - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 - BM 1 07-12-2019 19:55 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Overbosch 5 - 7 n.v.t.
14-12-2019, 16:15 - Z&PC Rotterdam BM1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-12-2019 16:15 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Gespeeld - BM 1 - Z&PC Rotterdam BM1
Jury: Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Lucas Van Der Niet
15-12-2019 18:00 Z&PC Rotterdam BM1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 1 Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Lucas Van Der Niet
Gespeeld - BM 1 - ZPB H&L Productions BM1 11-01 17:05 ZPB H&L Productions BM1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 2
Gespeeld - BM 1 - De Kempvis BM*1 18-01 17:40 De Kempvis BM*1 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 3
Gespeeld - ZPB H&L Productions BM1 - BM 1 25-01 14:10 ZPB H&L Productions BM1 Inge de Bruijn Zwembad 1 - 7 n.v.t.
Gespeeld - BM 1 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1
Jury: Bart Joosten, Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus
01-02 18:35 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 4 Bart Joosten, Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus
Gespeeld - BM 1 - BZC/de Lansingh BM*1
Jury: Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
08-02 16:15 BZC/de Lansingh BM*1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - Marcel Daalhuizen, Jaap Zwetsloot, Ronald Visser
Gespeeld - De Kempvis BM*1 - BM 1 15-02 18:30 De Kempvis BM*1 Rivièrabad 5 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Z&PC Rotterdam BM1 - BM 1 07-03 16:50 Z&PC Rotterdam BM1 Sportfondsenbad Rdam-Noord 3 - 2 n.v.t.
14-03, 18:00 - BZC/de Lansingh BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen, Sanne Krul
14-03 18:00 BZC/de Lansingh BM*1 Sportcentrum de Wilgenring Ingeborg vd Geest, Stefanie van der Veen, Sanne Krul
22-03, 17:00 - De Kempvis BM*1 @ Rivièrabad 22-03 17:00 De Kempvis BM*1 Rivièrabad n.v.t.
04-04, 16:00 - Wiekslag BM1 @ Sportcentrum Blokweer 04-04 16:00 Wiekslag BM1 Sportcentrum Blokweer n.v.t.
19-04, 18:20 - Westland/ZDHC/DSZ BM*1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lars de Bruin, Thomas de Koning, Luca Civile
19-04 18:20 Westland/ZDHC/DSZ BM*1 Sportcentrum de Wilgenring Lars de Bruin, Thomas de Koning, Luca Civile
4093 ms