Over Heren 6

Coach: Tjitse Venema

Trainingstijden Heren 6

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
20:00 21:00 Wilgenring
Donderdag
18:45 19:30 Wilgenring

Teamindeling

  • Coen Veldhorst
  • Danny Battjes
  • Dirk-Pieter Suijlekom
  • Jan Talsma
  • Jaron van de Berg
  • Jasper de Bruin
  • Jean van de Sluis
  • Jesse Wanrooij
  • Maarten van Wijnen
  • Niels Flinterman
  • Raymond Hoeksema
  • Remy van der Pluim
  • Robin van Holst
  • Sjoerd Jonkers
  • Tom Bekker
  • Thom Lantinga
  • Ticiano da Silva Jesus
  • Willem Bel
Foto WaterpoloTeam Heren 6

Wedstrijden Heren 6

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Heren 6 - Wiekslag H4 14-09-2019 19:00 Heren 6 Sportfondsenbad Rdam-Noord 4 - 17 n.v.t.
Gespeeld - Z&PC Rotterdam H7 - Heren 6 28-09-2019 18:35 Z&PC Rotterdam H7 Sportfondsenbad Rdam-Noord 18 - 6 n.v.t.
Gespeeld - Heren 6 - ZZ&PC De Devel H3
Jury: Meryem Freeke, Isis Beijersbergen, Zeliha Berber
05-10-2019 16:20 ZZ&PC De Devel H3 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 16 Meryem Freeke, Isis Beijersbergen, Zeliha Berber
Gespeeld - SCOMZeehondDuck (SG) H3 - Heren 6 12-10-2019 20:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 De Rozenburcht 7 - 6 n.v.t.
Gespeeld - MNC Dordrecht H9 - Heren 6 26-10-2019 15:15 MNC Dordrecht H9 Sportboulevard 10 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Heren 6 - MNC Dordrecht H9 02-11-2019 19:00 MNC Dordrecht H9 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 16
Gespeeld - WSG NieMo (SG) H6 - Heren 6 09-11-2019 19:00 WSG NieMo (SG) H6 Polderbad 7 - 10 n.v.t.
Gespeeld - ZPC Numansdorp H1 - Heren 6 16-11-2019 19:00 ZPC Numansdorp H1 De Waterstee 18 - 11 n.v.t.
Gespeeld - Heren 6 - ZPS H2
Jury: alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
23-11-2019 17:15 ZPS H2 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 4 alexandra hendrikse, Femke van der Sloot, Sanne Krul
Gespeeld - De Lansingh H3 - Heren 6 07-12-2019 17:45 De Lansingh H3 De Lansingh 11 - 5 n.v.t.
Gespeeld - Wiekslag H4 - Heren 6 14-12-2019 17:30 Wiekslag H4 Sportcentrum Blokweer 11 - 2 n.v.t.
Gespeeld - Heren 6 - Z&PC Rotterdam H7 11-01 17:50 Z&PC Rotterdam H7 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 12
Gespeeld - ZVVS H6 - Heren 6 18-01 17:25 ZVVS H6 De Kulk 20 - 9 n.v.t.
Gespeeld - ZZ&PC De Devel H3 - Heren 6 25-01 18:55 ZZ&PC De Devel H3 De Hoge Devel B.V. 7 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Heren 6 - SCOMZeehondDuck (SG) H3
Jury: Lucas Cluistra, roderick schraa, Han Spek
01-02 17:50 SCOMZeehondDuck (SG) H3 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 4 Lucas Cluistra, roderick schraa, Han Spek
Gespeeld - ZPS H2 - Heren 6 08-02 18:00 ZPS H2 De Hofstee 16 - 5 n.v.t.
Gespeeld - Heren 6 - ZVVS H6
Jury: alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
15-02 20:35 ZVVS H6 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 15 alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
Gespeeld - Heren 6 - WSG NieMo (SG) H6
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Bart Joosten
07-03 16:30 WSG NieMo (SG) H6 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 9 Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Bart Joosten
21-03, 17:00 - ZPC Numansdorp H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: lisanne pietermaat, Tessel Anemaat, Noëmi Claasz Coockson
21-03 17:00 ZPC Numansdorp H1 Sportcentrum de Wilgenring lisanne pietermaat, Tessel Anemaat, Noëmi Claasz Coockson
18-04, 17:55 - De Lansingh H3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Jay Molendijk, Rik Moonen, Han Spek
18-04 17:55 De Lansingh H3 Sportcentrum de Wilgenring Jay Molendijk, Rik Moonen, Han Spek
4086 ms