Over Heren 5

Coach: Tjitse Venema

Trainingstijden Heren 5

Begintijd Eindtijd Zwembad
Donderdag
18:45 19:30 Wilgenring

Teamindeling


  • Bram Gussekloo
  • Frits van Schendel
  • Han Spek
  • Hidde van de Wal
  • Jaap de Boer
  • Jasper Peters
  • Jay Molendijk
  • Jelle Duba
  • Jelle van de Sandt
  • Jeroen Bartels
  • Jesse Vermeijden
  • Lucas Cluistra
  • Martinus Ruimschotel
  • Morten Haas
  • Rik Moonen
  • Roderick Schraa
  • Sam van Schaick
  • Wouter Bosch
Foto WaterpoloTeam Heren 5

Wedstrijden Heren 5

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Z&PC Rotterdam H8 - Heren 5 28-09 19:20 Z&PC Rotterdam H8 Sportfondsenbad Rdam-Noord 8 - 12 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - Poseidon'56 H3
Jury: Patrick van der Elst, Joost de Schepper, Johan van der Linden
06-10 19:10 Poseidon'56 H3 Sportcentrum de Wilgenring 19 - 1 Patrick van der Elst, Joost de Schepper, Johan van der Linden
Gespeeld - Wiekslag H5 - Heren 5 12-10 17:55 Wiekslag H5 Sportcentrum Blokweer 11 - 9 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - BZC H4
Jury: Jan Maarten De Reus, joris beek, Timon de Vries
19-10 17:00 BZC H4 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 8 Jan Maarten De Reus, joris beek, Timon de Vries
Gespeeld - Heren 5 - ZVVS H5 02-11 18:15 ZVVS H5 Sportcentrum de Wilgenring 18 - 5
Gespeeld - DWF H1 - Heren 5 09-11 14:45 DWF H1 De Lockhorst 5 - 11 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - Z&PC De Gouwe H5 16-11 20:15 Z&PC De Gouwe H5 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 2
Overmorgen, 20:50 - MNC Dordrecht H8 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
Overmorgen 20:50 MNC Dordrecht H8 Sportcentrum de Wilgenring Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
30-11, 16:25 - WSG NieMo (SG) H4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
30-11 16:25 WSG NieMo (SG) H4 Sportcentrum de Wilgenring Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
08-12, 13:45 - D'ELFT H7 @ Kerkpolder 08-12 13:45 D'ELFT H7 Kerkpolder n.v.t.
14-12, 20:00 - BZC H4 @ De Hofstee 14-12 20:00 BZC H4 De Hofstee n.v.t.
11-01-2020, 18:35 - Z&PC Rotterdam H8 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
11-01-2020 18:35 Z&PC Rotterdam H8 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
18-01-2020, 18:30 - ZZ&PC De Devel H4 @ De Hoge Devel B.V. 18-01-2020 18:30 ZZ&PC De Devel H4 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
25-01-2020, 19:30 - Poseidon'56 H3 @ De Fakkel 25-01-2020 19:30 Poseidon'56 H3 De Fakkel n.v.t.
01-02-2020, 16:20 - Wiekslag H5 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
01-02-2020 16:20 Wiekslag H5 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
09-02-2020, 19:25 - MNC Dordrecht H8 @ Sportboulevard 09-02-2020 19:25 MNC Dordrecht H8 Sportboulevard n.v.t.
15-02-2020, 18:35 - ZZ&PC De Devel H4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
15-02-2020 18:35 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
07-03-2020, 17:15 - DWF H1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
07-03-2020 17:15 DWF H1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
14-03-2020, 19:10 - ZVVS H5 @ De Kulk 14-03-2020 19:10 ZVVS H5 De Kulk n.v.t.
21-03-2020, 18:45 - Z&PC De Gouwe H5 @ De Sniep 21-03-2020 18:45 Z&PC De Gouwe H5 De Sniep n.v.t.
04-04-2020, 20:35 - WSG NieMo (SG) H4 @ Polderbad 04-04-2020 20:35 WSG NieMo (SG) H4 Polderbad n.v.t.
18-04-2020, 17:50 - D'ELFT H7 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04-2020 17:50 D'ELFT H7 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
3783 ms