Over Heren 5

Coach: Tjitse Venema

Trainingstijden Heren 5

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
20:00 21:00 Wilgenring
Donderdag
18:45 19:30 Wilgenring
18:45 19:30 Wilgenring

Teamindeling


  • Bram Gussekloo
  • Frits van Schendel
  • Han Spek
  • Hidde van de Wal
  • Jaap de Boer
  • Jasper Peters
  • Jay Molendijk
  • Jelle Duba
  • Jelle van de Sandt
  • Jeroen Bartels
  • Jesse Vermeijden
  • Lucas Cluistra
  • Martinus Ruimschotel
  • Morten Haas
  • Rik Moonen
  • Roderick Schraa
  • Sam van Schaick
  • Wouter Bosch
Foto WaterpoloTeam Heren 5

Wedstrijden Heren 5

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Z&PC Rotterdam H8 - Heren 5 28-09-2019 19:20 Z&PC Rotterdam H8 Sportfondsenbad Rdam-Noord 8 - 12 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - Poseidon'56 H3
Jury: Patrick van der Elst, Joost de Schepper, Johan van der Linden
06-10-2019 19:10 Poseidon'56 H3 Sportcentrum de Wilgenring 19 - 1 Patrick van der Elst, Joost de Schepper, Johan van der Linden
Gespeeld - Wiekslag H5 - Heren 5 12-10-2019 17:55 Wiekslag H5 Sportcentrum Blokweer 11 - 9 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - BZC H4
Jury: Jan Maarten De Reus, joris beek, Timon de Vries
19-10-2019 17:00 BZC H4 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 8 Jan Maarten De Reus, joris beek, Timon de Vries
Gespeeld - Heren 5 - ZVVS H5 02-11-2019 18:15 ZVVS H5 Sportcentrum de Wilgenring 18 - 5
Gespeeld - DWF H1 - Heren 5 09-11-2019 14:45 DWF H1 De Lockhorst 5 - 11 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - Z&PC De Gouwe H5 16-11-2019 20:15 Z&PC De Gouwe H5 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 2
Gespeeld - Heren 5 - MNC Dordrecht H8
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
23-11-2019 20:50 MNC Dordrecht H8 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 3 Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
Gespeeld - Heren 5 - WSG NieMo (SG) H4
Jury: Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
30-11-2019 16:25 WSG NieMo (SG) H4 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 6 Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
Gespeeld - D'ELFT H7 - Heren 5 08-12-2019 13:45 D'ELFT H7 Kerkpolder 3 - 23 n.v.t.
Gespeeld - BZC H4 - Heren 5 14-12-2019 20:00 BZC H4 De Hofstee 7 - 12 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - Z&PC Rotterdam H8 11-01 18:35 Z&PC Rotterdam H8 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 5
Gespeeld - ZZ&PC De Devel H4 - Heren 5 18-01 18:30 ZZ&PC De Devel H4 De Hoge Devel B.V. - 14 n.v.t.
Gespeeld - Poseidon'56 H3 - Heren 5 25-01 19:30 Poseidon'56 H3 De Fakkel 1 - 23 n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - Wiekslag H5
Jury: Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
01-02 16:20 Wiekslag H5 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 5 Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
09-02, 19:25 - MNC Dordrecht H8 @ Sportboulevard 09-02 19:25 MNC Dordrecht H8 Sportboulevard n.v.t.
Gespeeld - Heren 5 - ZZ&PC De Devel H4
Jury: alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
15-02 19:50 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 1 alexandra hendrikse, Lotte Hoogland, Tica de Wit
Gespeeld - Heren 5 - DWF H1
Jury: Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Bart Joosten
07-03 17:15 DWF H1 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 6 Patrick van der Elst, Maarten Neomagus, Bart Joosten
14-03, 19:10 - ZVVS H5 @ De Kulk 14-03 19:10 ZVVS H5 De Kulk n.v.t.
21-03, 18:45 - Z&PC De Gouwe H5 @ De Sniep 21-03 18:45 Z&PC De Gouwe H5 De Sniep n.v.t.
28-03, 20:45 - MNC Dordrecht H8 @ Sportboulevard 28-03 20:45 MNC Dordrecht H8 Sportboulevard n.v.t.
04-04, 20:35 - WSG NieMo (SG) H4 @ Polderbad 04-04 20:35 WSG NieMo (SG) H4 Polderbad n.v.t.
18-04, 18:40 - D'ELFT H7 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, alexandra hendrikse, Femke van der Sloot
18-04 18:40 D'ELFT H7 Sportcentrum de Wilgenring Lotte Hoogland, alexandra hendrikse, Femke van der Sloot
3410 ms