Over Heren 4

Coach:

Trainingstijden Heren 4

Begintijd Eindtijd Zwembad
Maandag
20:00 21:00 Wilgenring
Vrijdag
20:45 21:45 Zwemcentrum Zuid

Teamindeling

  • Aleksander Obradovic
  • Bart Joosten
  • Cees Romers
  • Johan van der Linden
  • Joost de Schepper
  • Leo van der Berg
  • Maarten Neomagus
  • Marc van der Mijn
  • Marcel Nijmeijer
  • Marc Peter Verveer
  • Martin Schreij
  • Niels van der Berg
  • Patrick van der Elst
  • Rob Freeke
  • Ton Verveer
  • Ubbo Rommerts
Foto WaterpoloTeam Heren 4

Wedstrijden Heren 4

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Heren 4 - De Lansingh H2 14-09-2019 19:45 Heren 4 Sportfondsenbad Rdam-Noord 13 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Heren 4 - Poseidon'56 H2
Jury: Jay Molendijk, Morten HAAS, Jelle van de Sandt
06-10-2019 19:55 Poseidon'56 H2 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 3 Jay Molendijk, Morten HAAS, Jelle van de Sandt
Gespeeld - Waterpolo Residentie (SG) H2 - Heren 4 12-10-2019 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H2 Zuiderparkbad 6 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Wave H2 - Heren 4 26-10-2019 19:45 Wave H2 Kerkpolder 4 - 5 n.v.t.
Gespeeld - Heren 4 - Rotterdam/Ragnar 5 02-11-2019 19:45 Rotterdam/Ragnar 5 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 11
Gespeeld - Z&PC De Gouwe H4 - Heren 4 09-11-2019 17:30 Z&PC De Gouwe H4 De Sniep 11 - 17 n.v.t.
Gespeeld - Heren 4 - De Linge/PCG (SG) H3 16-11-2019 18:35 De Linge/PCG (SG) H3 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 2
Gespeeld - Heren 4 - SCOMZeehondDuck (SG) H2
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
23-11-2019 20:05 SCOMZeehondDuck (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 7 Frank Bot, Yannick vd Burg, Milan de Koff
Gespeeld - Heren 4 - Wave H2
Jury: Wouter Bosch, Martinus Ruimschotel, Rik Moonen
30-11-2019 17:10 Wave H2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 2 Wouter Bosch, Martinus Ruimschotel, Rik Moonen
Gespeeld - De Kempvis H5 - Heren 4 07-12-2019 19:15 De Kempvis H5 Rivièrabad 5 - 13 n.v.t.
Gespeeld - De Lansingh H2 - Heren 4 14-12-2019 21:15 De Lansingh H2 De Lansingh 9 - 10 n.v.t.
Gespeeld - D'ELFT H4 - Heren 4 18-01 18:15 D'ELFT H4 Kerkpolder 4 - 9 n.v.t.
Gespeeld - Poseidon'56 H2 - Heren 4 25-01 17:15 Poseidon'56 H2 De Fakkel 3 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Heren 4 - Waterpolo Residentie (SG) H2
Jury: Isis Beijersbergen, Zeliha Berber, Floor Klapwijk
01-02 19:20 Waterpolo Residentie (SG) H2 Sportcentrum de Wilgenring 15 - 4 Isis Beijersbergen, Zeliha Berber, Floor Klapwijk
Gespeeld - SCOMZeehondDuck (SG) H2 - Heren 4 08-02 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H2 De Rozenburcht 9 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Heren 4 - D'ELFT H4
Jury: Nils Flinterman, Jan Talsma, Coen Veldhorst
15-02 21:20 D'ELFT H4 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 6 Nils Flinterman, Jan Talsma, Coen Veldhorst
Gespeeld - Heren 4 - Z&PC De Gouwe H4
Jury: Lucas Cluistra, Jasper Peters, Sam van Schaick
07-03 18:00 Z&PC De Gouwe H4 Sportcentrum de Wilgenring 14 - 4 Lucas Cluistra, Jasper Peters, Sam van Schaick
14-03, 19:45 - Rotterdam/Ragnar 5 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 14-03 19:45 Rotterdam/Ragnar 5 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
21-03, 20:05 - De Linge/PCG (SG) H3 @ Berenschot 21-03 20:05 De Linge/PCG (SG) H3 Berenschot n.v.t.
18-04, 19:25 - De Kempvis H5 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, alexandra hendrikse, Femke van der Sloot
18-04 19:25 De Kempvis H5 Sportcentrum de Wilgenring Lotte Hoogland, alexandra hendrikse, Femke van der Sloot
3636 ms