Over Heren 2

Coach: Michael Mac Donald

Trainingstijden Heren 2

Begintijd Eindtijd Zwembad
Maandag
20:30 22:00 Zwemcentrum Zuid
Woensdag
20:30 22:00 Alexanderbad
Donderdag
19:30 21:00 Wilgenring

Teamindeling

  • Darko Jovanovic
  • Dave Kortvriend
  • Dennis Dieben
  • Fabian van den Berg
  • Gergo Bernula
  • Jaap Zwetsloot
  • Jelle Kleiss
  • Jeroen Selten
  • Lars de Bruin
  • Luca Civile
  • Menno Venema
  • Michele Rivella
  • Mihialo Djokic
  • Remi Letanoux
  • Robin van Bommel
  • Rok Resnik
  • Thijs Urselmann
  • Timon de Vries
  • Vuk Djekic
  • Wouter Beek
Foto WaterpoloTeam Heren 2

Wedstrijden Heren 2

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Schuurman BZC H2 - Heren 2 28-09-2019 21:00 Schuurman BZC H2 t Timpke 11 - 17 n.v.t.
Gespeeld - Heren 2 - ZPB H&L Productions H2
Jury: Joop Sassen, Milan de Koff, Max van Genabeek
05-10-2019 20:20 ZPB H&L Productions H2 Sportcentrum de Wilgenring 14 - 8 Joop Sassen, Milan de Koff, Max van Genabeek
Gespeeld - WIDEX GZC DONK H2 - Heren 2 19-10-2019 16:40 WIDEX GZC DONK H2 Groenhovenbad 13 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Heren 2 - Polar Bears H3
Jury: Bram Gussekloo, Frits van Schendel, Jelle Duba
26-10-2019 20:20 Polar Bears H3 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 13 Bram Gussekloo, Frits van Schendel, Jelle Duba
Gespeeld - Polar Bears H2 - Heren 2 02-11-2019 20:30 Polar Bears H2 De Peppel 19 - 6 n.v.t.
Gespeeld - Heren 2 - De Ham H2 09-11-2019 20:20 De Ham H2 Sportcentrum de Wilgenring 10 - 14
Gespeeld - AZC H2 - Heren 2 16-11-2019 18:35 AZC H2 AquaRijn 11 - 9 n.v.t.
Gespeeld - Het Ravijn H2 - Heren 2 30-11-2019 20:40 Het Ravijn H2 Het Ravijn 7 - 11 n.v.t.
Gespeeld - ZV De Zaan H2 - Heren 2 07-12-2019 21:15 ZV De Zaan H2 De Slag 15 - 8 n.v.t.
Gespeeld - Heren 2 - ZVL-1886 Tetteroo H2
Jury: Max van Genabeek, Joop Sassen, Rick Vermeulen
14-12-2019 20:20 ZVL-1886 Tetteroo H2 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 13 Max van Genabeek, Joop Sassen, Rick Vermeulen
Gespeeld - Heren 2 - Schuurman BZC H2
Jury: Yannick vd Burg, Lars de Bruin, Milan de Koff
21-12-2019 19:00 Schuurman BZC H2 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 11 Yannick vd Burg, Lars de Bruin, Milan de Koff
Gespeeld - Heren 2 - UZSC H2 11-01 20:20 UZSC H2 Sportcentrum de Wilgenring 17 - 20
Gespeeld - Heren 2 - Polar Bears H2
Jury: Noëmi Claasz Coockson, Eva van de Cammen, Tessel Anemaat
25-01 18:55 Polar Bears H2 Sportcentrum de Wilgenring 12 - 16 Noëmi Claasz Coockson, Eva van de Cammen, Tessel Anemaat
Gespeeld - ZPB H&L Productions H2 - Heren 2 01-02 17:20 ZPB H&L Productions H2 Inge de Bruijn Zwembad 6 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Heren 2 - WIDEX GZC DONK H2
Jury: Frank Bot, Yannick vd Burg, Yorick ter Heegde
08-02 20:20 WIDEX GZC DONK H2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 27 Frank Bot, Yannick vd Burg, Yorick ter Heegde
Gespeeld - Polar Bears H3 - Heren 2 15-02 21:45 Polar Bears H3 De Peppel 9 - 7 n.v.t.
Gespeeld - De Ham H2 - Heren 2 29-02 19:45 De Ham H2 De Crommenije 14 - 19 n.v.t.
Gespeeld - Heren 2 - AZC H2
Jury: Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Erik Versluis
07-03 20:20 AZC H2 Sportcentrum de Wilgenring 11 - 12 Marcel Daalhuizen, Jelmer van der Sanden, Erik Versluis
vandaag, 21:15 - UZSC H2 @ De Krommerijn vandaag 21:15 UZSC H2 De Krommerijn n.v.t.
Morgen, 18:50 - Het Ravijn H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
Morgen 18:50 Het Ravijn H2 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
11-04, 20:20 - ZV De Zaan H2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
11-04 20:20 ZV De Zaan H2 Sportcentrum de Wilgenring Bram Gussekloo, Jelle Duba, Frits van Schendel, Jelmer van der Sanden
18-04, 20:25 - ZVL-1886 Tetteroo H2 @ De Zijl 18-04 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H2 De Zijl n.v.t.
2972 ms