Trainingstijden EG 1

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
18:15 19:00 Wilgenring
Donderdag
18:00 18:45 Wilgenring
Vrijdag
18:15 19:00 Wilgenring
Foto WaterpoloTeam EG 1

Wedstrijden EG 1

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - MNC Dordrecht EG3 - EG 3 22-09-2019 13:00 MNC Dordrecht EG3 Sportboulevard 14 - n.v.t.
Gespeeld - Wiekslag EG*1 - EG 3 28-09-2019 13:00 Wiekslag EG*1 Sportcentrum Blokweer 4 - 4 n.v.t.
06-10-2019, 17:45 - De Kempvis EG3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen, Alexandra van Hal
06-10-2019 17:45 De Kempvis EG3 Sportcentrum de Wilgenring Lotte Hoogland, Stefanie van der Veen, Alexandra van Hal
Gespeeld - SCOM/Zeehond/Duck EG*1 - EG 1 12-10-2019 14:00 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 Zwembad Hoogvliet 17 - 1 n.v.t.
Gespeeld - De Kempvis EG3 - EG 1 12-10-2019 15:20 De Kempvis EG3 Rivièrabad 1 - 23 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - Wiekslag EG*1
Jury: Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
19-10-2019 14:15 Wiekslag EG*1 Sportcentrum de Wilgenring - 15 Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
Gespeeld - EG 1 - ZPB H&L Productions EG2
Jury: Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
19-10-2019 14:55 ZPB H&L Productions EG2 Sportcentrum de Wilgenring 4 - 5 Lucas Cluistra, Martinus Ruimschotel
Gespeeld - EG 1 - MNC Dordrecht EG3 02-11-2019 14:45 MNC Dordrecht EG3 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 5
Gespeeld - EG 1 - MNC Dordrecht EG4 02-11-2019 16:05 MNC Dordrecht EG4 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 4
Gespeeld - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 - EG 1 09-11-2019 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 De Rozenburcht 5 - 7 n.v.t.
Gespeeld - MNC Dordrecht EG4 - EG 1 10-11-2019 13:00 MNC Dordrecht EG4 Sportboulevard 4 - 12 n.v.t.
Gespeeld - EG 1 - EG 1 16-11-2019 14:15 EG 1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 4
Gespeeld - EG 1 - SCOM/Zeehond/Duck EG*1
Jury: David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio
23-11-2019 14:20 SCOM/Zeehond/Duck EG*1 Sportcentrum de Wilgenring 1 - 9 David Lindenburg, Orlando Shaihi Baroffio
Gespeeld - EG 1 - De Kempvis EG3
Jury: Jelmer van der Sanden, Jaap de Boer
24-11-2019 17:15 De Kempvis EG3 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 2 Jelmer van der Sanden, Jaap de Boer
Gespeeld - EG 1 - SCOMZeehondDuck (SG) EG3
Jury: Lara vd Sandt, Femke van der Sloot
30-11-2019 14:15 SCOMZeehondDuck (SG) EG3 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 1 Lara vd Sandt, Femke van der Sloot
Gespeeld - ZPB H&L Productions EG2 - EG 1 08-12-2019 16:00 ZPB H&L Productions EG2 Inge de Bruijn Zwembad 20 - n.v.t.
15-02, 16:15 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Thomas de Koning, David Lindenburg
15-02 16:15 Sportcentrum de Wilgenring Thomas de Koning, David Lindenburg
08-03, 18:00 - @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Lara vd Sandt, Jochem Zunderman
08-03 18:00 Sportcentrum de Wilgenring Lara vd Sandt, Jochem Zunderman
3721 ms