Over Dames 2

Coach: Josje Brouwer

Trainingstijden Dames 2

Begintijd Eindtijd Zwembad
Maandag
20:00 21:00 Wilgenring
Donderdag
18:45 19:30 Wilgenring

Teamindeling

  • Alexandra Hendrikse
  • Alexandra van Hal
  • Daphne Kruk
  • Femke van der Sloot
  • Ingeborg van der Geest
  • José Foncke
  • Lara van de Sandt
  • Lotte Hoogland
  • Marianne Dragt
  • Sanne Krul
  • Sascha Rutten
  • Stefanie van Veen
  • Tica de Wit
Foto WaterpoloTeam Dames 2

Wedstrijden Dames 2

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - ZVVS Da5 - Dames 2 28-09-2019 17:00 ZVVS Da5 De Kulk 9 - 4 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - BZ&PC Da3
Jury: Patrick van der Elst, Johan van der Linden, Joost de Schepper
06-10-2019 18:25 BZ&PC Da3 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 6 Patrick van der Elst, Johan van der Linden, Joost de Schepper
Gespeeld - ZZ&PC De Devel Da1 - Dames 2 12-10-2019 16:40 ZZ&PC De Devel Da1 De Hoge Devel B.V. 10 - 5 n.v.t.
Gespeeld - D'ELFT Da2 - Dames 2 19-10-2019 17:25 D'ELFT Da2 Kerkpolder 13 - 4 n.v.t.
Gespeeld - De Linge/PCG (SG) Da2 - Dames 2 02-11-2019 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 Berenschot 5 - 3 n.v.t.
09-11-2019, 16:30 - Sassenheim Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11-2019 16:30 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Gespeeld - Dames 2 - Sassenheim Da3 10-11-2019 18:00 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 2
Gespeeld - De Kempvis Da3 - Dames 2 16-11-2019 15:45 De Kempvis Da3 Rivièrabad 13 - 9 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - Z&PC Rotterdam Da4
Jury: Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
23-11-2019 16:30 Z&PC Rotterdam Da4 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 11 Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
Gespeeld - Dames 2 - D'ELFT Da2
Jury: Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
30-11-2019 15:40 D'ELFT Da2 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 9 Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
Gespeeld - WZC (SG) Da4 - Dames 2 07-12-2019 16:15 WZC (SG) Da4 De Veur 5 - 6 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - ZVVS Da5 11-01 19:20 ZVVS Da5 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 8
Gespeeld - Westland Da1 - Dames 2 18-01 17:45 Westland Da1 Zwembad Maesemunde 8 - 3 n.v.t.
Gespeeld - - 18-01 17:45 8 - 3 n.v.t.
Gespeeld - BZ&PC Da3 - Dames 2 25-01 16:55 BZ&PC Da3 De Kuil 12 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - ZZ&PC De Devel Da1
Jury: Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
01-02 15:35 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 10 Jasper de Bruin, Robin van Holst, Maarten Wijnen
09-02, 18:30 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 09-02 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - Westland Da1
Jury: Morten HAAS, Jay Molendijk, Jelle van de Sandt
15-02 19:05 Westland Da1 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 14 Morten HAAS, Jay Molendijk, Jelle van de Sandt
Gespeeld - - 15-02 19:05 6 - 14 n.v.t.
Gespeeld - Sassenheim Da3 - Dames 2 07-03 18:25 Sassenheim Da3 Wasbeek 4 - 7 n.v.t.
14-03, 19:35 - De Linge/PCG (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Noëmi Claasz Coockson, Tessel Anemaat, Kiki Hoek
14-03 19:35 De Linge/PCG (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring Noëmi Claasz Coockson, Tessel Anemaat, Kiki Hoek
21-03, 18:35 - De Kempvis Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Maarten Wijnen, Robin van Holst, Sjoerd Jonkers
21-03 18:35 De Kempvis Da3 Sportcentrum de Wilgenring Maarten Wijnen, Robin van Holst, Sjoerd Jonkers
28-03, 17:00 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 28-03 17:00 Z&PC Rotterdam Da4 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
18-04, 20:10 - WZC (SG) Da4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus, Niels van de Berg
18-04 20:10 WZC (SG) Da4 Sportcentrum de Wilgenring Marc Peter Verveer, Maarten Neomagus, Niels van de Berg
96 ms | 733m