Over Dames 2

Coach: Ticiano da Silva Jesus/Han Spek

Trainingstijden Dames 2

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
20:30 22:00 Wilgenring
Woensdag
20:30 22:00 Alexanderbad

Teamindeling

  • Alexandra van Hal
  • Geest Ingeborg van der
  • Post Martine van der
  • Rütten Sacha
  • Koolen Saskia
  • Dragt Marianne
  • Hoogland Lotte
  • Kox Adrielle
  • Hendrikse Alexandra
  • Rommerts Doris
  • Hordijk Judith
  • Kruk Daphne
Foto WaterpoloTeam Dames 2

Wedstrijden Dames 2

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
18-09-2021, 18:30 - De Plas Da1 @ De Wel 18-09-2021 18:30 De Plas Da1 De Wel n.v.t.
25-09-2021, 14:35 - WZC (SG) Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
25-09-2021 14:35 WZC (SG) Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
03-10-2021, 17:15 - Z&PC Rotterdam Da5 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 03-10-2021 17:15 Z&PC Rotterdam Da5 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
09-10-2021, 19:35 - BZ&PC Da4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-10-2021 19:35 BZ&PC Da4 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
30-10-2021, 19:10 - Sassenheim Da3 @ Wasbeek 30-10-2021 19:10 Sassenheim Da3 Wasbeek n.v.t.
13-11-2021, 17:45 - BZC Da2 @ De Hofstee 13-11-2021 17:45 BZC Da2 De Hofstee n.v.t.
27-11-2021, 18:10 - ZZ&PC De Devel Da1 @ De Hoge Devel B.V. 27-11-2021 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 De Hoge Devel B.V. n.v.t.
11-12-2021, 14:40 - De Plas Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
11-12-2021 14:40 De Plas Da1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
19-12-2021, 18:20 - D'ELFT Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
19-12-2021 18:20 D'ELFT Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
15-01, 16:15 - WZC (SG) Da3 @ De Veur 15-01 16:15 WZC (SG) Da3 De Veur n.v.t.
29-01, 19:25 - D'ELFT Da3 @ Kerkpolder 29-01 19:25 D'ELFT Da3 Kerkpolder n.v.t.
05-02, 16:50 - Z&PC Rotterdam Da5 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
05-02 16:50 Z&PC Rotterdam Da5 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
12-02, 16:30 - BZ&PC Da4 @ De Kuil 12-02 16:30 BZ&PC Da4 De Kuil n.v.t.
12-03, 17:50 - Sassenheim Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
12-03 17:50 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
19-03, 16:45 - NieMo Barracuda Da1 @ Polderbad 19-03 16:45 NieMo Barracuda Da1 Polderbad n.v.t.
02-04, 15:20 - BZC Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
02-04 15:20 BZC Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
23-04, 14:35 - ZZ&PC De Devel Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
23-04 14:35 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
2581 ms