Over Dames 2

Coach: Josje Brouwer

Trainingstijden Dames 2

Begintijd Eindtijd Zwembad
Maandag
20:00 21:00 Wilgenring
Donderdag
18:45 19:30 Wilgenring

Teamindeling

  • Alexandra Hendrikse
  • Alexandra van Hal
  • Daphne Kruk
  • Femke van der Sloot
  • Ingeborg van der Geest
  • José Foncke
  • Lara van de Sandt
  • Lotte Hoogland
  • Marianne Dragt
  • Sanne Krul
  • Sascha Rutten
  • Stefanie van Veen
  • Tica de Wit
Foto WaterpoloTeam Dames 2

Wedstrijden Dames 2

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - ZVVS Da5 - Dames 2 28-09-2019 17:00 ZVVS Da5 De Kulk 9 - 4 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - BZ&PC Da3
Jury: Patrick van der Elst, Johan van der Linden, Joost de Schepper
06-10-2019 18:25 BZ&PC Da3 Sportcentrum de Wilgenring 2 - 6 Patrick van der Elst, Johan van der Linden, Joost de Schepper
Gespeeld - ZZ&PC De Devel Da1 - Dames 2 12-10-2019 16:40 ZZ&PC De Devel Da1 De Hoge Devel B.V. 10 - 5 n.v.t.
Gespeeld - D'ELFT Da2 - Dames 2 19-10-2019 17:25 D'ELFT Da2 Kerkpolder 13 - 4 n.v.t.
Gespeeld - De Linge/PCG (SG) Da2 - Dames 2 02-11-2019 17:00 De Linge/PCG (SG) Da2 Berenschot 5 - 3 n.v.t.
09-11-2019, 16:30 - Sassenheim Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
09-11-2019 16:30 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
Gespeeld - Dames 2 - Sassenheim Da3 10-11-2019 18:00 Sassenheim Da3 Sportcentrum de Wilgenring 16 - 2
Gespeeld - De Kempvis Da3 - Dames 2 16-11-2019 15:45 De Kempvis Da3 Rivièrabad 13 - 9 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - Z&PC Rotterdam Da4
Jury: Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
23-11-2019 16:30 Z&PC Rotterdam Da4 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 11 Danny Battjes, Robin van Holst, Remy van der Pluijm
Gespeeld - Dames 2 - D'ELFT Da2
Jury: Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
30-11-2019 15:40 D'ELFT Da2 Sportcentrum de Wilgenring 6 - 9 Marcel Daalhuizen, Patrick van der Elst, Bart Joosten
Gespeeld - WZC (SG) Da4 - Dames 2 07-12-2019 16:15 WZC (SG) Da4 De Veur 5 - 6 n.v.t.
Gespeeld - Dames 2 - ZVVS Da5 11-01 19:20 ZVVS Da5 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 8
Gespeeld - Westland Da1 - Dames 2 Gisteren 17:45 Westland Da1 Zwembad Maesemunde 8 - 3 n.v.t.
25-01, 16:55 - BZ&PC Da3 @ De Kuil 25-01 16:55 BZ&PC Da3 De Kuil n.v.t.
01-02, 15:35 - ZZ&PC De Devel Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
01-02 15:35 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
09-02, 18:30 - Z&PC Rotterdam Da4 @ Sportfondsenbad Rdam-Noord 09-02 18:30 Z&PC Rotterdam Da4 Sportfondsenbad Rdam-Noord n.v.t.
15-02, 18:00 - Westland Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
15-02 18:00 Westland Da1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
07-03, 18:25 - Sassenheim Da3 @ Wasbeek 07-03 18:25 Sassenheim Da3 Wasbeek n.v.t.
14-03, 17:50 - De Linge/PCG (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 17:50 De Linge/PCG (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
21-03, 18:35 - De Kempvis Da3 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-03 18:35 De Kempvis Da3 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
18-04, 19:20 - WZC (SG) Da4 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
18-04 19:20 WZC (SG) Da4 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
285 ms | 345m