Over Dames 1

Coach: Gergo Bernula

Trainingstijden Dames 1

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
20:00 21:30 Overige
Vrijdag
20:00 21:00 Wilgenring

Teamindeling

  • Caitlin van der Walle
  • Eline van der Ent
  • Elise Pietermaat
  • Eva van der Cammen
  • Kiki Hoek
  • Lisanne Pietermaat
  • Marianne Brouwer
  • Myrne Heemskerk
  • Nikki van Prooyen
  • Noemi Claasz Coockson
  • Sofie Shipper
  • Tessa Verveer
  • Tessel Anemaat
Foto WaterpoloTeam Dames 1

Wedstrijden Dames 1

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - Katwijk Da2 - Dames 1 14-09-2019 18:15 Katwijk Da2 Aquamar 6 - 5 n.v.t.
Gespeeld - Dames 1 - ZPB H&L Productions Da3 28-09-2019 15:45 ZPB H&L Productions Da3 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 8
Gespeeld - WSG NieMo (SG) Da1 - Dames 1 05-10-2019 18:10 WSG NieMo (SG) Da1 Polderbad 7 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Dames 1 - ZVVS Da2 12-10-2019 18:20 ZVVS Da2 Sportcentrum de Wilgenring 8 - 2
Gespeeld - BZ&PC Da2 - Dames 1 02-11-2019 18:10 BZ&PC Da2 De Kuil 6 - 3 n.v.t.
Gespeeld - Dames 1 - De Linge/PCG (SG) Da1 09-11-2019 18:00 De Linge/PCG (SG) Da1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 8
Gespeeld - WZC (SG) Da2 - Dames 1 16-11-2019 18:30 WZC (SG) Da2 De Veur 6 - 6 n.v.t.
Gespeeld - Wiekslag Da2 - Dames 1 23-11-2019 18:40 Wiekslag Da2 Sportcentrum Blokweer 5 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Dames 1 30-11-2019 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 Hofbad 3 - 3 n.v.t.
Gespeeld - Dames 1 - De Kempvis Da1
Jury: joris beek, Erik Versluis, Ronald Visser
07-12-2019 16:30 De Kempvis Da1 Sportcentrum de Wilgenring 5 - 7 joris beek, Erik Versluis, Ronald Visser
Gespeeld - Dames 1 - Katwijk Da2
Jury: dave kortvriend, Remy Letanoux, Ronald Visser
14-12-2019 17:00 Katwijk Da2 Sportcentrum de Wilgenring 3 - 7 dave kortvriend, Remy Letanoux, Ronald Visser
Gespeeld - ZPB H&L Productions Da3 - Dames 1 11-01 21:05 ZPB H&L Productions Da3 Inge de Bruijn Zwembad 6 - 7 n.v.t.
Gespeeld - Dames 1 - Alkemade Da1 Gisteren 18:25 Alkemade Da1 Sportcentrum de Wilgenring 7 - 9
25-01, 17:50 - WSG NieMo (SG) Da1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
25-01 17:50 WSG NieMo (SG) Da1 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
01-02, 15:55 - ZVVS Da2 @ De Kulk 01-02 15:55 ZVVS Da2 De Kulk n.v.t.
08-02, 17:00 - Wiekslag Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
08-02 17:00 Wiekslag Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
16-02, 15:00 - Alkemade Da1 @ De Tweesprong 16-02 15:00 Alkemade Da1 De Tweesprong n.v.t.
07-03, 20:20 - De Linge/PCG (SG) Da1 @ Caribabad 07-03 20:20 De Linge/PCG (SG) Da1 Caribabad n.v.t.
14-03, 17:00 - BZ&PC Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
14-03 17:00 BZ&PC Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
21-03, 17:45 - WZC (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
21-03 17:45 WZC (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
04-04, 18:30 - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: nog niet bekend
04-04 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 Sportcentrum de Wilgenring nog niet bekend
18-04, 19:45 - De Kempvis Da1 @ Rivièrabad 18-04 19:45 De Kempvis Da1 Rivièrabad n.v.t.
453 ms | 787m