Trainingstijden BJ 1

Begintijd Eindtijd Zwembad
Dinsdag
19:00 20:00 Zwemcentrum Zuid
Donderdag
18:45 19:30 Wilgenring
Vrijdag
18:00 19:30 Alexanderbad
Foto WaterpoloTeam BJ 1

Wedstrijden BJ 1

Handig: klik op de tijd en we maken automatisch een agenda-invite voor je.

Of:

Wedstrijd Datum Tijd Tegenstander Locatie Uitslag Juryleden
Gespeeld - VZV Njord BJ1 - BJ 1 29-09-2019 16:20 VZV Njord BJ1 Zwembad Den Ekkerman 9 - 10 n.v.t.
Gespeeld - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 - BJ 1 27-10-2019 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 De Zijl 15 - 13 n.v.t.
Gespeeld - BJ 1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 03-11-2019 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Zwemcentrum Rotterdam 7 - 2
Gespeeld - BJ 1 - Polar Bears BJ2/VZC BJ2 10-11-2019 18:45 Polar Bears BJ2/VZC BJ2 Sportcentrum de Wilgenring 13 - 13
Gespeeld - Het Ravijn BJ2 - BJ 1 17-11-2019 17:30 Het Ravijn BJ2 Het Ravijn 12 - 11 n.v.t.
Gespeeld - BJ 1 - SWOL 1894 BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Zeliha Berber, Meryem Freeke, Jasmijn Cluistra
24-11-2019 15:30 SWOL 1894 BJ1 Zwemcentrum Rotterdam 16 - 7 Ticiano da Silva Jesus, Zeliha Berber, Meryem Freeke, Jasmijn Cluistra
Gespeeld - Aquapoldro BJ1 - BJ 1 01-12-2019 15:40 Aquapoldro BJ1 Sprenkelaar 4 - 13 n.v.t.
Gespeeld - BJ 1 - ENC Arnhem (SG) BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Dries Tielemans, Joseph Kaplanis
08-12-2019 15:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 Zwemcentrum Rotterdam 5 - 12 Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Dries Tielemans, Joseph Kaplanis
Gespeeld - Zeester-Meerval BJ1 - BJ 1 15-12-2019 16:15 Zeester-Meerval BJ1 Zwembad Drie Essen 8 - 12 n.v.t.
Gespeeld - BJ 1 - De Ham BJ1 12-01 17:15 De Ham BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 9 - 16
Gespeeld - BJ 1 - VZV Njord BJ1
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Dries Tielemans
26-01 17:15 VZV Njord BJ1 Sportcentrum de Wilgenring 10 - 10 Ticiano da Silva Jesus, Ozan Akman, Orlando Shaihi Baroffio, Dries Tielemans
09-02, 15:30 - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Roel Laluan, Maarten van Hal
09-02 15:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 Zwemcentrum Rotterdam Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Roel Laluan, Maarten van Hal
Gespeeld - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - BJ 1 16-02 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Amerena 9 - 14 n.v.t.
Gespeeld - Polar Bears BJ2/VZC BJ2 - BJ 1 01-03 19:00 Polar Bears BJ2/VZC BJ2 De Peppel 14 - 8 n.v.t.
Gespeeld - BJ 1 - Het Ravijn BJ2
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Adam Markovic, Aron Moe
08-03 15:30 Het Ravijn BJ2 Zwemcentrum Rotterdam 8 - 10 Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Adam Markovic, Aron Moe
15-03, 16:00 - SWOL 1894 BJ1 @ De Vrolijkheid 15-03 16:00 SWOL 1894 BJ1 De Vrolijkheid n.v.t.
22-03, 17:15 - Aquapoldro BJ1 @ Sportcentrum Wilgenring
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Dries Tielemans, Orlando Shaihi Baroffio, Adam Markovic
22-03 17:15 Aquapoldro BJ1 Sportcentrum de Wilgenring Ticiano da Silva Jesus, Dries Tielemans, Orlando Shaihi Baroffio, Adam Markovic
29-03, 17:25 - ENC Arnhem (SG) BJ1 @ Valkenhuizen 29-03 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 Valkenhuizen n.v.t.
05-04, 16:45 - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Adam Markoic, Aron Moe
05-04 16:45 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 Zwemcentrum Rotterdam Ticiano da Silva Jesus, Joseph Kaplanis, Adam Markoic, Aron Moe
19-04, 15:30 - Zeester-Meerval BJ1 @ Zwemcentrum Rotterdam
Jury: Bram Gussekloo, Bibi Havinga, Zeliha Berber, Meryem Freeke
19-04 15:30 Zeester-Meerval BJ1 Zwemcentrum Rotterdam Bram Gussekloo, Bibi Havinga, Zeliha Berber, Meryem Freeke
26-04, 13:30 - De Ham BJ1 @ De Crommenije 26-04 13:30 De Ham BJ1 De Crommenije n.v.t.
96 ms | 1233m