Volg ons op Facebook Volg ons op Facebook

Juryrooster

03-03 om 15:00 - Heren 3
Jelle Kleiss,Milan Thomas de Koff,Jeroen Selten

03-03 om 16:00 - Heren 2
Jeroen Bartels,Niels van de Berg,Erik Versluis

03-03 om 17:15 - Heren 1
Tjitse Venema,Frits van Schendel,Victor van den Berg

10-03 om 14:15 - EG 2
Sam van Schaick,Jelmer van der Sanden

10-03 om 14:15 - EG 2
Geen jury bekend.

10-03 om 14:55 - DG 3
Sam van Schaick,Jelmer van der Sanden

10-03 om 14:55 - DG 3
Geen jury bekend.

10-03 om 15:40 - DG 2
Gijs Ooms,Jaap de Boer

10-03 om 16:25 - DG 1
Gijs Ooms,Jaap de Boer

10-03 om 16:25 - DG 1
Geen jury bekend.

10-03 om 17:10 - Heren 4
Jay Molendijk,Tijn Snijders,Remy van der Pluijm

10-03 om 17:55 - CJ 2
Jan Talsma,Maarten Wijnen,Robin van Holst

10-03 om 17:55 - CJ 2
Geen jury bekend.

10-03 om 17:55 - DG 1
Geen jury bekend.

10-03 om 17:55 - DG 2
Geen jury bekend.

10-03 om 17:55 - DG 3
Geen jury bekend.

10-03 om 17:55 - EG 2
Geen jury bekend.

10-03 om 17:55 - EG 3
Geen jury bekend.

10-03 om 18:40 - BJ 1
Jan Talsma,Maarten Wijnen,Robin van Holst

10-03 om 19:25 - Heren 6
Jasper de Bruin,Jay Molendijk,Lexander Kouwenhoven

17-03 om 14:15 - EG 3
Nikki van Prooyen,Femke van der Sloot

17-03 om 14:55 - CM 1
Nikki van Prooyen,Femke van der Sloot,Tessa Verveer

17-03 om 15:00 - EG 3
Geen jury bekend.

17-03 om 15:40 - BM 1
Marianne Brouwer,Sofie Schipper,Merel van Schendel

17-03 om 15:40 - BM 1
Geen jury bekend.

17-03 om 16:25 - Dames 1
Adriaan Ruesink,Thijs Urselmann,Jan-Maarten de Reus

17-03 om 17:15 - Heren 2
Marcel Daalhuizen,Jeroen Bartels,Niels van de Berg

17-03 om 18:15 - Heren 3
Robin van Bommel,Victor van den Berg,dave kortvriend

24-03 om 14:15 - DG 3
Vincent Baas,Danny Battjes

24-03 om 14:15 - DG 3
Geen jury bekend.

24-03 om 15:00 - DG 2
Vincent Baas,Danny Battjes

24-03 om 15:00 - DG 2
Geen jury bekend.

24-03 om 15:45 - DG 1
Vincent Baas,Danny Battjes

24-03 om 15:45 - DG 1
Geen jury bekend.

24-03 om 16:30 - Heren 6
Gijs Ooms,Morten HAAS,Jaap de Boer

24-03 om 17:15 - Heren 4
Willem Bel,Dirk van Suijlekom,Wouter Bosch

24-03 om 18:00 - BJ 1
Frits van Schendel,Thomas Koot,Remy Letanoux

24-03 om 18:00 - BJ 1
Geen jury bekend.

24-03 om 18:45 - CJ 2
Jasper de Bruin,Tijn Snijders,Remy van der Pluijm

24-03 om 18:45 - DG 1
Geen jury bekend.

24-03 om 18:45 - DG 2
Geen jury bekend.

24-03 om 18:45 - DG 3
Geen jury bekend.

24-03 om 18:45 - EG 2
Geen jury bekend.

24-03 om 18:45 - EG 3
Geen jury bekend.

24-03 om 19:45 - Heren 1
Frits van Schendel,Jelle Duba,Tjitse Venema

25-03 om 15:00 - Dames 2
Rob van Hoorn,Ton Pannekoek,Marc Peter Verveer

25-03 om 15:00 - BM 1
Geen jury bekend.

25-03 om 15:00 - BJ 1
Geen jury bekend.

25-03 om 15:00 - CM 1
Geen jury bekend.

25-03 om 15:00 - CJ 1
Geen jury bekend.

25-03 om 15:00 - CJ 2
Geen jury bekend.

25-03 om 15:45 - Heren 5
Alexandra van Hal,Lotte Hoogland,marieke regeer

25-03 om 16:30 - Heren 1
Lisanne Pietermaat,Adriaan Ruesink,Thijs Urselmann

07-04 om 14:55 - EG 3
Elise Pietermaat,Merel van Schendel

07-04 om 15:40 - CM 1
Elise Pietermaat,Merel van Schendel,Caitlin van der Walle

07-04 om 15:40 - CM 1
Geen jury bekend.

07-04 om 16:25 - CJ 2
Elise Pietermaat,Merel van Schendel,Caitlin van der Walle

07-04 om 16:25 - DG 1
Geen jury bekend.

07-04 om 16:25 - DG 2
Geen jury bekend.

07-04 om 16:25 - DG 3
Geen jury bekend.

07-04 om 16:25 - EG 2
Geen jury bekend.

07-04 om 16:25 - EG 3
Geen jury bekend.

07-04 om 17:10 - Dames 1
Ronald Visser,Erik Versluis,Michael Mac Donald

07-04 om 18:00 - Heren 3
Lisanne Pietermaat,Marianne Brouwer,Sofie Schipper

07-04 om 19:15 - Heren 1
Lisanne Pietermaat,Tjitse Venema,Frits van Schendel

07-04 om 20:30 - Heren 2
Hidde van der Wal,Joris Beek,Jelle Kleiss

08-04 om 15:00 - Dames 2
Isis ter Haar,Dana ter Haar,Fleur van der Does

08-04 om 15:00 - BM 1
Geen jury bekend.

08-04 om 15:00 - BJ 1
Geen jury bekend.

08-04 om 15:00 - CM 1
Geen jury bekend.

08-04 om 15:00 - CJ 1
Geen jury bekend.

08-04 om 15:00 - CJ 2
Geen jury bekend.

08-04 om 15:45 - CJ 1
Isis ter Haar,Dana ter Haar,Femke van der Sloot

08-04 om 15:45 - CJ 1
Geen jury bekend.

08-04 om 16:30 - BM 1
José Foncke,Ingeborg vd Geest,marianne dragt

08-04 om 16:30 - BM 1
Geen jury bekend.

14-04 om 14:55 - EG 2
Willem Bel,Nils Cw Flinterman

14-04 om 15:35 - Heren 6
Caitlin van der Walle,Kiki Hoek,Marianne Brouwer

14-04 om 16:20 - Dames 1
Jan Talsma,Dirk van Suijlekom,Martinus Ruimschotel

14-04 om 17:10 - BM 1
marilene dortland,Eva van de Cammen,Noëmi Claasz Coockson

14-04 om 17:10 - BM 1
Geen jury bekend.

14-04 om 17:55 - Heren 2
marilene dortland,Eva van de Cammen,Noëmi Claasz Coockson

21-04 om 14:15 - DG 3
Jaap de Boer,Thomas Koot

21-04 om 14:15 - DG 3
Geen jury bekend.

21-04 om 15:00 - DG 1
Jaap de Boer,Thomas Koot

21-04 om 15:00 - DG 1
Geen jury bekend.

21-04 om 15:45 - Heren 4
leo van den berg,Marc Peter Verveer,Joost de Schepper

21-04 om 16:30 - Heren 5
Jelmer van der Sanden,Morten HAAS,Sam van Schaick

21-04 om 17:15 - CM 1
Marc van der Mijn,Maarten Neomagus,Marcel Nijmeijer

21-04 om 17:15 - CM 1
Geen jury bekend.

21-04 om 18:00 - CJ 2
Marc van der Mijn,Maarten Neomagus,Marcel Nijmeijer

21-04 om 18:00 - DG 1
Geen jury bekend.

21-04 om 18:00 - DG 2
Geen jury bekend.

21-04 om 18:00 - DG 3
Geen jury bekend.

21-04 om 18:00 - EG 2
Geen jury bekend.

21-04 om 18:00 - EG 3
Geen jury bekend.

21-04 om 18:45 - CJ 1
Lotte Hoogland,Jane de kort,Danuta Scherbeijn

21-04 om 19:30 - BJ 1
Lotte Hoogland,Jane de kort,Danuta Scherbeijn

21-04 om 20:15 - Dames 2
Jasper de Bruin,Tijn Snijders,Remy van der Pluijm

21-04 om 20:15 - BM 1
Geen jury bekend.

21-04 om 20:15 - BJ 1
Geen jury bekend.

21-04 om 20:15 - CM 1
Geen jury bekend.

21-04 om 20:15 - CJ 1
Geen jury bekend.

21-04 om 20:15 - CJ 2
Geen jury bekend.

  • Datum
    Wedstrijd
    Jury
    Scheidsrechter
  • SVH H3 - PSV Waterpolo H3
    Jelle Kleiss
    Milan Thomas de Koff
    Jeroen Selten
  • SVH H2 - BZC Brandenburg H2
    Jeroen Bartels
    Niels van de Berg
    Erik Versluis
  • SVH H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1
    Tjitse Venema
    Frits van Schendel
    Victor van den Berg
  • SVH EG2 - ZPS EG*1
    Sam van Schaick
    Jelmer van der Sanden
    Jasper Peters
  • SVH EG2 - ZPS EG1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH DG*3 - ZPB H&L Productions DG2
    Sam van Schaick
    Jelmer van der Sanden
    Bas Krootjes
  • SVH DG3 - ZPB H&L Productions DG2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH DG2 - MNC Dordrecht DG3
    Gijs Ooms
    Jaap de Boer
    Bas Krootjes
  • SVH DG*1 - AZC DG*1
    Gijs Ooms
    Jaap de Boer
  • SVH DG1 - AZC DG1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH H4 - WIDEX GZC DONK H6
    Jay Molendijk
    Tijn Snijders
    Remy van der Pluijm
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ*2
    Jan Talsma
    Maarten Wijnen
    Robin van Holst
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - Waterpolo Residentie CJ2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH BJ1 - ZPB H&L Productions BJ2
    Jan Talsma
    Maarten Wijnen
    Robin van Holst
  • SVH H6 - MNC Dordrecht H8
    Jasper de Bruin
    Jay Molendijk
    Lexander Kouwenhoven
  • SVH EG3 - ZPS EG*2
    Nikki van Prooyen
    Femke van der Sloot
    Peter Versluis
  • CM 1 - Z&PC Rotterdam CM1
    Nikki van Prooyen
    Femke van der Sloot
    Tessa Verveer
  • SVH EG3 - ZPS EG2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH/Rotterdam BM 1 - NieMo-Van Vliet BM*1
    Marianne Brouwer
    Sofie Schipper
    Merel van Schendel
  • SVH/Rotterdam BM 1 - NieMo-Van Vliet BM1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Da1 - Wiekslag Da2
    Adriaan Ruesink
    Thijs Urselmann
    Jan-Maarten de Reus
  • SVH H2 - WIDEX GZC DONK H4
    Marcel Daalhuizen
    Jeroen Bartels
    Niels van de Berg
  • SVH H3 - De Warande H2
    Robin van Bommel
    Victor van den Berg
    dave kortvriend
  • SVH DG*3 - ZVS DG*1
    Vincent Baas
    Danny Battjes
    Jelle Duba
  • SVH DG3 - ZVS DG1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH DG2 - NieMo-Van Vliet DG*2
    Vincent Baas
    Danny Battjes
    Jelle Duba
  • SVH DG2 - NieMo-Van Vliet DG2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH DG*1 - ZPB H&L Productions DG1
    Vincent Baas
    Danny Battjes
  • SVH DG1 - ZPB H&L Productions DG1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH H6 - DWF H2
    Gijs Ooms
    Morten HAAS
    Jaap de Boer
  • SVH H4 - BZC H3
    Willem Bel
    Dirk van Suijlekom
    Wouter Bosch
  • SVH BJ1 - BZC/de Lansingh BJ*1
    Frits van Schendel
    Thomas Koot
    Remy Letanoux
  • SVH BJ1 - BZC/de Lansingh BJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1
    Jasper de Bruin
    Tijn Snijders
    Remy van der Pluijm
  • SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZC/de Lansingh CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH H1 - De Ham H1
    Frits van Schendel
    Jelle Duba
    Tjitse Venema
  • SVH Dames 2 - Poseidon'56 Dames 2
    Rob van Hoorn
    Ton Pannekoek
    Marc Peter Verveer
  • SVH Dames 2 - Poseidon'56 Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Poseidon'56 Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Poseidon'56 Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Poseidon'56 Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Poseidon'56 Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH H5 - ZPC Numansdorp H1
    Alexandra van Hal
    Lotte Hoogland
    marieke regeer
  • SVH H1 - BZC Brandenburg H1
    Lisanne Pietermaat
    Adriaan Ruesink
    Thijs Urselmann
  • SVH EG3 - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2
    Elise Pietermaat
    Merel van Schendel
    Peter Versluis
  • SVH CM*1 - ZPS CM*1
    Elise Pietermaat
    Merel van Schendel
    Caitlin van der Walle
  • SVH CM1 - ZPS CM1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZ&PC CJ1
    Elise Pietermaat
    Merel van Schendel
    Caitlin van der Walle
  • SVH CJ2 - BZ&PC CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZ&PC CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZ&PC CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZ&PC CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - BZ&PC CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Da1 - WZC (SG) Da2
    Ronald Visser
    Erik Versluis
    Michael Mac Donald
  • SVH H3 - VZV Njord H2
    Lisanne Pietermaat
    Marianne Brouwer
    Sofie Schipper
  • SVH H1 - UZSC H1
    Lisanne Pietermaat
    Tjitse Venema
    Frits van Schendel
  • SVH H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2
    Hidde van der Wal
    Joris Beek
    Jelle Kleiss
  • SVH Dames 2 - Alkemade Dames 2
    Isis ter Haar
    Dana ter Haar
    Fleur van der Does
  • SVH Dames 2 - Alkemade Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Alkemade Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Alkemade Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Alkemade Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Alkemade Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ1 - Alkemade CJ*1
    Isis ter Haar
    Dana ter Haar
    Femke van der Sloot
  • SVH CJ1 - Alkemade CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH/Rotterdam BM 1 - SCOM/de Zeehond BM*1
    José Foncke
    Ingeborg vd Geest
    marianne dragt
  • SVH/Rotterdam BM 1 - SCOM/de Zeehond BM1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH EG2 - MNC Dordrecht EG2
    Willem Bel
    Nils Cw Flinterman
    Peter Versluis
  • SVH H6 - De Vliet (SG) H4
    Caitlin van der Walle
    Kiki Hoek
    Marianne Brouwer
  • SVH Da1 - Aquadraat (SG) Da1
    Jan Talsma
    Dirk van Suijlekom
    Martinus Ruimschotel
  • SVH/Rotterdam BM 1 - de Gouwe BM*1
    marilene dortland
    Eva van de Cammen
    Noëmi Claasz Coockson
  • SVH/Rotterdam BM 1 - de Gouwe BM1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH H2 - UZSC H3
    marilene dortland
    Eva van de Cammen
    Noëmi Claasz Coockson
  • SVH DG*3 - de Linge/PCG DG*1
    Jaap de Boer
    Thomas Koot
    Bas Krootjes
  • SVH DG3 - de Linge/PCG DG1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH DG*1 - ZVVS DG1
    Jaap de Boer
    Thomas Koot
    Bas Krootjes
  • SVH DG1 - ZVVS DG1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH H4 - ZVVS H4
    leo van den berg
    Marc Peter Verveer
    Joost de Schepper
  • SVH H5 - ZVVS H7
    Jelmer van der Sanden
    Morten HAAS
    Sam van Schaick
  • SVH CM*1 - Z&PC Rotterdam CM1
    Marc van der Mijn
    Maarten Neomagus
    Marcel Nijmeijer
  • SVH CM1 - Z&PC Rotterdam CM1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - ZVVS CJ1
    Marc van der Mijn
    Maarten Neomagus
    Marcel Nijmeijer
  • SVH CJ2 - ZVVS CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - ZVVS CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - ZVVS CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - ZVVS CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ2 - ZVVS CJ1
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH CJ1 - AZC CJ1
    Lotte Hoogland
    Jane de kort
    Danuta Scherbeijn
  • SVH BJ1 - MNC Dordrecht BJ2
    Lotte Hoogland
    Jane de kort
    Danuta Scherbeijn
  • SVH Da2 - Waterpolo Residentie (SG) Da2
    Jasper de Bruin
    Tijn Snijders
    Remy van der Pluijm
  • SVH Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Dames 2
    (nog) geen jury bekend.
  • SVH Dames 2 - Waterpolo Residentie (SG) Dames 2
    (nog) geen jury bekend.